dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 29
  1. #1

    Domyślnie Wąska łazienka - jaka umywalka i szafka

    Kolejny dylemat, jak w temacie, jak i jaką umywalkę z szafkę (albo i nie) zainstalować w wąskiej łazience ?

    Układ w łazience jest następujący (drzwi otwierają się na zewnątrz)

    1 – kabina półokrągła –Dolphi Premium Plus A 90
    2 – WC podwieszane – Roca Victoria
    3 – szafka z umywalką - (?)

    Od dłuższego czasu podoba się nam umywalka Cersanit Iryda 55 lub 60 z szafką Laura, ale jest ona dość głęboka bo aż 436 mm, czyli prawie połowa naszej łazienki. Czy ktoś ma może szafkę takiej szerokości w wąskiej łazience i czy jest to wygodne rozwiązanie (wasze opinie) ?


    Ostatnio zaczęliśmy rozważać inne umywalki z węższymi szafkami oraz umywalki nablatowe lub na półpostumencie. Może jakieś sugestie, uwagi, mile widziane zdjęcia z waszej łazienki oraz wasze opinie. Dzięki.

  2. #2

    Domyślnie

    Witam w klubie
    my też mamy dość wąską łazienkę i zastanawialam się nad :



    lub



    lub Slim


    Ale ostatecznie wybór padł na:
    antando cherry


  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaszak
    dobre to, i nawet praktyczne.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał d@riuszG
    Cytat Napisał kaszak
    dobre to, i nawet praktyczne.
    Taaa - tylko po włożeniu umywalki w ścianę wyjdzie w ... salonie? na zewnątrz?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulek2005
    Cytat Napisał d@riuszG
    Cytat Napisał kaszak
    dobre to, i nawet praktyczne.
    Taaa - tylko po włożeniu umywalki w ścianę wyjdzie w ... salonie? na zewnątrz?
    U mnie to wyjdzie raczej w garażu, więc pół biedy

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał d@riuszG
    Cytat Napisał Anulek2005
    Cytat Napisał d@riuszG
    Cytat Napisał kaszak
    dobre to, i nawet praktyczne.
    Taaa - tylko po włożeniu umywalki w ścianę wyjdzie w ... salonie? na zewnątrz?
    U mnie to wyjdzie raczej w garażu, więc pół biedy
    To się nie zastanawiaj tylko montuj!!

    Wyobrażasz sobie miny zdezorientowanych gości pytających gdzie mogą umyć ręce, bo niby kran ze ściany wychodzi.... i moment jak elegancko wysuwasz szufladę ukazując jej tajemnicze wnętrze!! <rotfl>
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  8. #8

    Domyślnie

    Montuj, montuj - a dodatkowo zamontuj aparat fotograficzny w lustrze coby gościom ich miny potem pokazać

    A tak na serio - jak masz garaż za ścianą, to pomysł kuszący jest ....

  9. #9

    Domyślnie

    Te miny to mogą być bezcenne

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał d@riuszG
    Te miny to mogą być bezcenne
    Dokładnie!!
    A potem jeszcze za duże pieniądze sprzedasz pomysł na reklamę pewnemu bankowi
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  11. #11

    Domyślnie

    My tez mamy wąska łaziekne i zakupiliśy szafke YOUNG WENGE:

    http://www.hashi.com.pl/sklep.html?p...d=126&vmcchk=1

    nie ma chyba na rynku węższej umywalki niż ta.

  12. #12

    Domyślnie

    Aleks fajna propozycja i niedroga.Ja za narożną umywalkę koła bez szafki i lustra z serii top piko zapłaciłam tyle samo.Jak swoja mi się znudzi to na bank kupuję.pozdrawiam

  13. #13

    Domyślnie

    Ja też mam wąską łazienkę 115 cm

    WC mamy Roca Victoria, a umywalkę Roca Madalena meblowa o szerokości 50 cm

    Sprzedawca mówił, żeby wybierać ceramikę z tej samej firmy, bo inaczej będą różniły się odcieniem. Nie wiem ile w tym prawdy, ale wolałam nie ryzykować
    Pozdrawiam,
    andorka

  14. #14

    Domyślnie

    http://forum.muratordom.pl/moze-masz...nke,t39379.htm tu jest wątek o małej łazience może cię zainspiruje

  15. #15

    Domyślnie

    . Jeszcze jedno mi się nasunęło na bank teraz zrobiłabym ogromne lustro na całej ścianie nad umywalką .Powiększy przestrzeń i to bardzo wygodne w małej łazience. mam nadzieję, że nie zaśmieciłam wątku moimi propozycjami. Wiem jak ważne są rady nie tylko urządzających ale już mieszkających. pozdrawiam.

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Eluś
    . Jeszcze jedno mi się nasunęło na bank teraz zrobiłabym ogromne lustro na całej ścianie nad umywalką .Powiększy przestrzeń i to bardzo wygodne w małej łazience. mam nadzieję, że nie zaśmieciłam wątku moimi propozycjami. Wiem jak ważne są rady nie tylko urządzających ale już mieszkających. pozdrawiam.
    Dokładnie mamy zamiar tak zrobić, lustro na całej ścianie nad umywalką i wc, optycznie powiększy pomieszczenie, no i jasne płytki z ciemnymi (tak jak szafka) wstawkami. Chętnie pokazałabym wam moją małą łazienkę ale póki co jet ona tylko w mojej głowie, a realizacja niebawem.

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał andorka
    Ja też mam wąską łazienkę 115 cm

    WC mamy Roca Victoria, a umywalkę Roca Madalena meblowa o szerokości 50 cm

    Sprzedawca mówił, żeby wybierać ceramikę z tej samej firmy, bo inaczej będą różniły się odcieniem. Nie wiem ile w tym prawdy, ale wolałam nie ryzykować
    Mogę potwierdzić, mi też na to zwrócił uwagę sprzedawca, że może być różnica w odcieniu. W sklepie jak było jedno obok drugiego to faktycznie była widoczna różnica między firmami. Jednak mimo to nie przywiązuję do tego zbytnio wagi, zobaczymy czy będę z tego zadowolony, chyba że coś mi wpadnie w oko z Roca.

    Obecnie użytkuję również małą łazenkę i jak na złość mam w niej umywalkę i WC z tej samej firmy. Jednak nie może ona służyć za przykład bo jest sprzed 7 lat i to już nie ten klimat co chcemy osiągnąć teraz. Dodatkowo była robiona jak najniższym kosztem jako tymczasowa, a minęło 7 lat

  18. #18

    Domyślnie

    Umywalka została wybrana, zakupiona i zamontowana. Jesteśmy zadowoleni z osiągniętego efektu.
    Umywalka Roca Hall 65x42 cm asymetryczna i do tego półpostumet


  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Vafel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    1.923
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Podłączam się pod wątek, bo za jakiś czas też czeka mnie znalezienie takiej umywaleczki

  20. #20

    Domyślnie

    Może Keramag Joly, są z szafkami lub półkami, do wyboru
    http://www.mizar.pl/Keramag/11982
    Często je widuję w aranżacjach małych mieszkań.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony