dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 74

Temat: Jaki czajnik

  1. #1

    Domyślnie Jaki czajnik

    Prosze podzielcie sie opiniami nt. czajników elektrycznych, jakie sie u Was sprawdziBy. Dotychczas miaBam rózne rodzaje Philipsa - ale nie polecam. Pozdrawiam

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Lepiej się sprawują czajniki z płytą grzejną niż grzałką. Czym czajnik częścej używany tym dłużej podziała.

    Dosyć sprawdzone są Zelmera z płytą grzejną
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  3. #3

    Domyślnie

    Tak.
    Philips to szajs.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mam MPM, jakaś niaznana firma, ale czajnik debeściak, z małymi przerwami już 4 lata wodę mi grzeje.
    Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce.

  5. #5

    Domyślnie

    A ja mam Philipsa i bardzo go sobie chwalę. Jest z normalną grzałką. Chętnie bym go już wymieniła, bo jest staruszek, ale skoro dobrze mi służy, to trochę szkoda
    dana

  6. #6

    Domyślnie Mam

    Kupilam Zelmera, dziekuje Wszystkim za opinie, ale wpisujcie nadal sprawdzone przez Was marki, to jest bardzo pomocne w zakupach. Mi pomogBa opinia na forum oraz opinie na stronie http://cokupic.onet.pl/181,217,223,0...9,produkt.html oraz to, |e jest to Polska firma - Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    philips z płytą, od 5 lat, wówczas jakiś lepszy model, złego złowa na niego nie powiem

  8. #8

    Domyślnie

    Philips ze zwykła grzałką. Działa bez kłopotu już piąty rok. Też złego słowa nie powiem...

  9. #9

    Domyślnie

    Siemens designed by Porsche, dla milosnikow jakosci i designu

  10. #10
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    sakus

    Zarejestrowany
    May 2002
    Skąd
    Starogard Gdański - gmina
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    372

    Domyślnie

    W poprzednim domu (u rodziców) Philips ze zwykłą grzałką szt 2. Jeden padł po 7 latach, dugi działa do dzisiaj.
    A do nowego domu dostaliśmy w prezencie Siemensa z grzałka w dnie - tego stylizowanego by Porsche

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Ja od jakiś 6 lat używam czajnik Tefala z płytą grzejną - świetnie się sprawuje. 4 lata temu kupiłam taki do firmy (jest bardzo eksploatowany) i też nie ma z nim problemu. Polecam.

  12. #12

    Domyślnie

    super , tez chce taki prezent,ale pewnie bede musiala sama sobie kupic!

  13. #13

    Domyślnie

    Juz trzeci rok uzytkuje okragly czajnik z stali nierdzewnej firmy Kenwood, jest to model z plyta. Nie dosc, ze ladnie wyglada, to jest naprawde bardzo dobry.

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    my mamy jakiś nołnejm i to już chyba 6 czy 7 lat. Nazywa się "Finesse bell". Bell, bo ma dzwonek. Jak się woda zagotuje, to przy wyprztykiwaniu ptrzyczka cośtam jakiś młoteczek wali w dzwoneczek i się rozlega piękne dzyń. Przez te "dzyń", nie możemy się zdecydować, żeby wymienić ten czajnik na ładniejszy. Ten jest niebieski i mocno ma powycierane napisy i nijak nie pasuje do naszej nowej kuchni. Ale tak się przyzwyczailiśmy do tego dzwoneczka, że nie możemy się zdobyć na kupno nowego, wykończonego w stali nierdzewnej, a ten stary jakoś się nie psuje.
    Czyli czajnik - jaki ? - jeden pies - byle miał dzwoneczek.

  15. #15

    Domyślnie A ja mam jakiejœ nieznanej firmy

    Eirma wabi sie HOLDEN a czajnik to "Tomek plus filtr" - działa toto juz 4 lata - filtr to taka siateczka metalowa ,żeby kamień nie wylatywał z czajnika po zagotowaniu wody , ma oczywiœcie dzwoneczek i co najwazniejsze w każdej pozycji moge go włozyć w podstawkę z pradem ( nie muszę specjalnie celować we wtyki jak to majš co poniektóre nawet renomowane firmy - a jest to wkurzajšce jak sie spieszysz) - u mnie po prostu na okragłej podstawce centralnie jest usytuowany okragły bolec . Jedyne co mu sie stało to kuleczka we wskaŸniku poziomu wody niestety przestała umieć pływać i spokojnie leży na dnie ale juz przyzwyczailismy sie do sprawdzania iloœci wody na ręke lub wyostrzony wzrok - ndla mnie ten jest bomba i jak na razie nie zamierzam go zmieniać na inny - gotuje 1,5 litra wody naprawdę ekspresowo - jak jestem u znajomych i taka iloœc gotuja na gazie to mnie szlag trafia ,że tak długo trzeba czekać - ale gaz jest tańszy a czajniczek jednak trochę zżera pienišżków.
    Właściciel domu z poddaszem , kominkiem , ogrzewaczem przepływowym , dwoma kotami i jednym psem.

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY OGRODNIK - DORADCA!
    Wciornastek

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    2.905

    Domyślnie

    Ponieważ w prezencie kiedyś dostałam markowy czajnik Kenwooda a w tym samy czasie użytkowaliśmy bezmarkowaca za 20 zł - powiem jedno lepszy bezmarkowiec. [/list]

  17. #17

    Domyślnie

    Phillips bodajże Essence (z dzwoneczkiem) z płytą - padł dopiero po 4 latach.
    Teraz mamy Tefal, też z płytą. Jest OK.
    Damian

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał mieczotronix
    my mamy jakiś nołnejm i to już chyba 6 czy 7 lat. Nazywa się "Finesse bell". Bell, bo ma dzwonek. Jak się woda zagotuje, to przy wyprztykiwaniu ptrzyczka cośtam jakiś młoteczek wali w dzwoneczek i się rozlega piękne dzyń. Przez te "dzyń", nie możemy się zdecydować, żeby wymienić ten czajnik na ładniejszy. Ten jest niebieski i mocno ma powycierane napisy i nijak nie pasuje do naszej nowej kuchni. Ale tak się przyzwyczailiśmy do tego dzwoneczka, że nie możemy się zdobyć na kupno nowego, wykończonego w stali nierdzewnej, a ten stary jakoś się nie psuje.
    Czyli czajnik - jaki ? - jeden pies - byle miał dzwoneczek.
    Mieczu - jakże Cię rozumiem
    jakieś 7 lat temu dostałam czajnik firmy ELDOM na imieniny.Ostatnio właśnie się wykończył. Czajnik najnormalniejszy i najprostszy z możliwych ale jest niezastąpiony bo miał dzwonek. Dzwonek po zagotowaniu wody dzwonił przez chwilkę. Od miesiąca chodzę i szukam czajnika z dzwonkiem jak opętana. Sprzedawcy patrzą jak na wariatkę ...... A w domu woda gotuje się wiele razy bo nie słychać że już się zagotowała
    będę miała swój dom z trawnikiem

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał mieczotronix
    my mamy jakiś nołnejm i to już chyba 6 czy 7 lat. Nazywa się "Finesse bell". Bell, bo ma dzwonek. Jak się woda zagotuje, to przy wyprztykiwaniu ptrzyczka cośtam jakiś młoteczek wali w dzwoneczek i się rozlega piękne dzyń. Przez te "dzyń", nie możemy się zdecydować, żeby wymienić ten czajnik na ładniejszy. Ten jest niebieski i mocno ma powycierane napisy i nijak nie pasuje do naszej nowej kuchni. Ale tak się przyzwyczailiśmy do tego dzwoneczka, że nie możemy się zdobyć na kupno nowego, wykończonego w stali nierdzewnej, a ten stary jakoś się nie psuje.
    Czyli czajnik - jaki ? - jeden pies - byle miał dzwoneczek.
    Mieczu - jakże Cię rozumiem
    jakieś 7 lat temu dostałam czajnik firmy ELDOM na imieniny.Ostatnio właśnie się wykończył. Czajnik najnormalniejszy i najprostszy z możliwych ale jest niezastąpiony bo miał dzwonek. Dzwonek po zagotowaniu wody dzwonił przez chwilkę. Od miesiąca chodzę i szukam czajnika z dzwonkiem jak opętana. Sprzedawcy patrzą jak na wariatkę ...... A w domu woda gotuje się wiele razy bo nie słychać że już się zagotowała
    będę miała swój dom z trawnikiem

  20. #20

    Domyślnie

    Zaro , Mieczu , w takim razie Siemens designed by Porsche, by Was zadowolil, wprawdzie nie ma dzwonka ,ale ma taka funkcje, ktora utrzymuje wrzatek non stop , bardzo przydatne w czasie imprezy, no i jak wyglada... moi znajomi architekci , wzdychaja do niego jak wpadaja na kawe
    polecam

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony