dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    baraneczek

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    7

    Domyślnie sufit podwieszany prosze o pomoc

    witam bardzo chce zrobic sufit podwieszany ale taki mniejszy w kawalkach jak na foto,a jestem troche laik prosze o doradzenie mi jaki zrobic stelaz ,



    chce to zrobic na profilach UD a w srodek dac profil CD zalezy od wielkosci to jeden albo 2 szt CD,I i podwiesic go na wieszakach w tych profilach CD,oto fotki ,
    prosze o doradzenie czy jest to w miare dobrze, a jak nie jakbyscie to wy zrobili?
    prosze sie nie smac ))





    sorki ze nie wyrazne ale robilem szybko projekt

  2. #2

    Domyślnie

    Ja bym te elementy zrobił z twardego styropianu. Nieporównywalnie mniej roboty, a dużo łatwiej o dokładne wykonanie.

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Xiff
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Königshütte
    Posty
    437

    Domyślnie

    fajny pomysł z tym styropianem.... problem może być tylko jezeli chcesz zrobić w tym oświetlenie halogenowe... ale pewnie tez to mozna jakos obejść...
    Miałem okazje robić troche różnych kształtów na sufitach i szczerze popieram twoj pomysl ze styropianem...
    Xiff..

  4. #4

    Domyślnie


    Ja bym zrobił cos takiego bez górnych UD jak dla mnie są zbędne spokojnie utrzyma sie tylko na dolnym i na gipsie tylko czy to bedzie łądnie wyglądało na suficie kwestia gustu a nie mysłałesz żeby były otwarte od góry wolna przestrzeń od sufitu 5-7cm lżej by to wyglądało i nie było by problemów z malowaniem ze szpachlowaniem połączenia sufit -płyta itd
    P.S w jakim programie te projekty zrobiłeś ???

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    baraneczek

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    7

    Domyślnie

    nio kolega mnie zainspirowal,wlasnie chcialem tak jak ty narysowales ale mam pytanie czy nie beda widoczne wieszaki? a projekty robione na pro100 wszystkie bardzo prosty i szybki program ,bawie sie na nim kilka lat, dziekuje za odpowiedz i rysunek , a plyte powinno utrzymac bo chce na wysokosci okolo 15 cm pozdrawaim chyba ze macie inne pomysly,?

  6. #6

    Domyślnie

    PostWysłany: Pon, 27 Październik 2008 00:02 Temat postu:
    nio kolega mnie zainspirowal,wlasnie chcialem tak jak ty narysowales ale mam pytanie czy nie beda widoczne wieszaki? a projekty robione na pro100 wszystkie bardzo prosty i szybki program ,bawie sie na nim kilka lat, dziekuje za odpowiedz i rysunek , a plyte powinno utrzymac bo chce na wysokosci okolo 15 cm pozdrawaim chyba ze macie inne pomysly,?
    o to chodzi żeby wykabinowac tak żeby nie było widać wieszaków duze to pomieszczenie masz??? po prostu trzeba to tak rozstawic zeby nie było widac pod zadnym kątem wtedy jest cały efekt

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    baraneczek

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    7

    Domyślnie

    anio masz racje a wiesz ze wlasnie pomieszczenie malutkie i nie powinno widac zadnych wieszakow,wiec zrobie tak jak mowisz bo tez tak chcialem ,super pomieszcze okolo 12 m2 wiec ja mowie ze to bedzie malutkie ,na przedpokoj tez tak zrobie a salon to inna bajka bo jest duzyy ,dziekuje fotki wrzuce jak zrobie

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    baraneczek

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    7

    Domyślnie

    a oto sufit zrobiony ,oczywiscie juz dawno ale teraz znalazlem chwilke czasu praca teraz trwa nad innym sufitem pozdrawiam :0 wszystko wyszlo jak na projekcie









  9. #9
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Xiff
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Königshütte
    Posty
    437

    Domyślnie

    fajnie wyszlo.. gratulacje...
    Xiff..

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar 123budujemy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-123
    Posty
    132
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    47

    Domyślnie

    Bajer ! dziekuje za inspiracje właśnie szukam jakiś pomysłów na sufit na przedpokój, dzięki
    Prowadzę blog budowlany 123budujemy.pl

    Budowa domu krok po kroku. Budujemy lekko zmodyfikowany projekt "Archiskowronek"...
    Zdjęcia moich ulubionych wnętrz Zdjęcia moich ulubionych wnętrz

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony