dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Schody zewnętrzne z cegły klinkierowej ?

    stosował ktoś u siebie takie rozwiązanie ? Chcę zrobić całość czyli stopnie oraz podest wszystko wykonane z cegły lub bruku klinkierowego. Będę wdzięczny za wszelkie fotki tak wykonanych schodów

  2. #2

    Domyślnie Re: Schody zewnętrzne z cegły klinkierowej ?

    nikt nic nioe ma do powiedzenia

  3. #3

    Domyślnie

    Był już wątek na ten temat niestety nie mam teraz czasu żeby go odszukać
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nysianin

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Pomysł znakomity.Powinineś przy bardzo starannym wykonaniu być bardzo usatysfakcjonowany z efektu końcowego.Niestety nie mogę wysłać narazie zdjęć,ale kilka wskazówek mogę Zastosuj klej półelastyczny,mrozoodprny np. Webera,fuga 5mm i teraz co najważniejsze podstopnice, wykonałem je z elementów stawianych na sztorc,powoduje to powstanie co prawda dużej ilości odpadków,ale robi cały efekt.
    Fugi na podstopnicy wyjdą szersze,ale nie przemuj się ,taki ich urok.Jeśli coś jeszcze ,to pytaj śmiało.

  5. #5

    Domyślnie

    "nysianin" - mam nadzieję, że dasz radę wstawić jakieś fotki - pomysł zaczerpnięty z mojego rodzinnego domu, gdzie były wykonane ze zwykłej cegły, podobnie jak chodniki przy domu (była to stara kamienica, schody i chodniki miały ponad 100 lat i ciągle nie traciły swojego klimatu )

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał nysianin
    fajniusie, masz jescze foto jak to wyszło z boku ?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony