dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie wykończenie mieszkania 57 m2 - koszt

    Witam
    To mój debiut na forum, chociaż obserwuję je już od ok 2 lat. Przyszła i na mnie pora jeśli chodzi o konkretne rozwiązania, a nie tylko podziwianie pracy innych forumowiczów.
    Za jakiś czas będę miała do wykończenia 57 metrowe mieszkanie w stanie deweloperskim (Białystok). Próbuję zorientować się ile może chcieć fachowiec za jego wykończenie wykończenie.
    Chodzi głównie o:
    - ułożenie gresu – w sumie kuchnia + przedpokój to ok 12-13 m2
    - zrobienie całej łazienki 4 m2 (tzn. gres na podłogę, glazura do wys 130-140 cm, montaż stelaża + wc, montaż wanny, zlewu, baterii, sufit podwieszany + oświetlenie, malowanie nad glazurą
    - sufit podwieszany nad kuchnią – ok 4 m2
    - ewentualnie gładź na ściany w całym mieszkaniu + malowanie (jest opcja, że zrobimy to sami, ale wolałabym wiedzieć na co powinnam być przygotowana)

    Z góry dziękuję za sugestie

  2. #2

    Domyślnie

    dostałaś odpowiedż na GAZETA PL FORUM

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki, widziałam już.
    Może ktoś jeszcze się wypowie?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał skarla Zobacz post
    Witam
    To mój debiut na forum, chociaż obserwuję je już od ok 2 lat. Przyszła i na mnie pora jeśli chodzi o konkretne rozwiązania, a nie tylko podziwianie pracy innych forumowiczów.
    Za jakiś czas będę miała do wykończenia 57 metrowe mieszkanie w stanie deweloperskim (Białystok). Próbuję zorientować się ile może chcieć fachowiec za jego wykończenie wykończenie.
    Chodzi głównie o:
    - ułożenie gresu – w sumie kuchnia + przedpokój to ok 12-13 m2
    - zrobienie całej łazienki 4 m2 (tzn. gres na podłogę, glazura do wys 130-140 cm, montaż stelaża + wc, montaż wanny, zlewu, baterii, sufit podwieszany + oświetlenie, malowanie nad glazurą
    - sufit podwieszany nad kuchnią – ok 4 m2
    - ewentualnie gładź na ściany w całym mieszkaniu + malowanie (jest opcja, że zrobimy to sami, ale wolałabym wiedzieć na co powinnam być przygotowana)

    Z góry dziękuję za sugestie
    Trudno tak ocenić bez pełnych danych. Region też ma wpływ na ceny. Ale tak na oko między 10k a 20k. O dokładną wycenę będziesz musiała poprosić kilka ekip które po oględzinach i ustaleniu szczegółów przedstawią oferty.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony