dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Tynki maszynowo 15pln za robocizne, sufity regips - 20 pln

    Witam, mam propozycję od f-my - wieszanie syfitów łącznie z wełną , szpachlowaniem - przygotowaną do malowania za 20 pln za m2 - czy to dobra cena?
    Ta sama firma proponuje tynk maszynowy gipsowy za 15 pln za m2 - czy to również dobra cena?
    Orientuje się może ktoś ile wyjdzie materiał za metr kwadratowy tynku i sufitu podwieszanego - jestem przed rozeznaniem czyli zielony - właśnie zamknąłem się

  2. #2

    Domyślnie

    co do sufitów to powiem szczerze że za 20 zł robiłem takie sufity 10 lat temu....
    nie wiem jak można solidnie i dokładnie wykonać sufit za taka cenę..
    Ale moze ktoś pracuje dla idei lub dla samych opłat ZUS....

  3. #3

    Domyślnie Re: Tynki maszynowo 15pln za robocizne, sufity regips - 20 p

    Cytat Napisał skystar
    Witam, mam propozycję od f-my - wieszanie syfitów łącznie z wełną , szpachlowaniem - przygotowaną do malowania za 20 pln za m2 - czy to dobra cena?
    Ta sama firma proponuje tynk maszynowy gipsowy za 15 pln za m2 - czy to również dobra cena?
    Orientuje się może ktoś ile wyjdzie materiał za metr kwadratowy tynku i sufitu podwieszanego - jestem przed rozeznaniem czyli zielony - właśnie zamknąłem się
    za sufit cena rewelacja, za tynki płaciłem miesiąc temu 11 zł.

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar hojnorek
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Św. Katarzyna
    Posty
    353
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    liczył ktoś jaka wychodzi cena m2 z uwzględnieniem materiałów?
    dziennik:
    I. Stan Surowy Zamknięty[x]
    III.1 Poddasze [x]
    III.2 Wykończenie [ ]

    komentarze

  5. #5

    Domyślnie

    Ja mam umówionego wykonawcę tynków gipsowych za 24 zł robocizna+materiał.
    Firma robi super równe tynki i nie bierze extra jak ściany są nierówne - tylko za materiał.

  6. #6

    Domyślnie

    Witam, no i mam tych fachowców - wytynkowali 50 m2 ścian brutto, netto 42 m2) i zużyli 21 worków tynku gipsowego maszynowego - w założeniu milei tynkować maszynowo, ale stwierdzili ze scian nie ma zbyt wiele (ok 150 m2) i jada ręcznie - przy założeniu producenta z tych 21 worków powinni wytynkować ok. 78 m2 - juz jestem w plecy za metr z mateiałem - a miało byc tak tanio - przestroga - czy wypada pertraktowac cene za robocizne?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał skystar
    Witam, no i mam tych fachowców - wytynkowali 50 m2 ścian brutto, netto 42 m2) i zużyli 21 worków tynku gipsowego maszynowego - w założeniu milei tynkować maszynowo, ale stwierdzili ze scian nie ma zbyt wiele (ok 150 m2) i jada ręcznie - przy założeniu producenta z tych 21 worków powinni wytynkować ok. 78 m2 - juz jestem w plecy za metr z mateiałem - a miało byc tak tanio - przestroga - czy wypada pertraktowac cene za robocizne?
    Przy tynku liczy się jeszcze chyba jego grubość. Może gdzieś ściany nierówne były.
    Lepiej sprawdz jakość ich prac, a że poszło trochę więcej materiału, to... do gipsu z tym

  8. #8

    Domyślnie

    tak zużycie dla grubości 1 cm - 8 kg na metr kwadrat - licze sciany brutto wiec zakladam, ze ten naddatek miesci sie - nie marudzili ze sciany nierowne, moze tych workow nie byllo tyle - nie wiem

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał skystar
    tak zużycie dla grubości 1 cm - 8 kg na metr kwadrat - licze sciany brutto wiec zakladam, ze ten naddatek miesci sie - nie marudzili ze sciany nierowne, moze tych workow nie byllo tyle - nie wiem

    8 kg to pisza na worku tynku a tynkarz jak zuzyje 11 kg to mówi ze zuzycie calkiem przyzwoite
    Mój bedzie ten kawałek podłogi

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    walker861

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    wrocław
    Kod pocztowy
    51-165
    Posty
    1

    Domyślnie

    NIe wiem w jakim regionie Polski chcesz ta prace wykonywac ale 20zł za podwieszany sufit to lepiej siedziec w domu i nic nie robic.

  11. #11

    Domyślnie

    za sufit z wełną i paroizolacją 45-55 zł

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony