dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 19 z 20
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 388
  1. #361
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    flowers

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-004
    Posty
    2

    Domyślnie

    Czy kladl Pan fugę miedzy deski Tabulo?u mnie są położone deski i ten klej już ma kolor i zastanawiam się ,czy trzeba fugę kłaść bo zrobiliśmy próbę w jednym miejscu i strasznie ciemno to wychodzi...

  2. #362
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    trais

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    198

    Domyślnie

    Ja nie robue zadnych sztycznych imitacji drewna na poetrze moze i wyglada srednio ale przy drzwiach dramat

    Wybralem drewni thermory opcja drozsza ale wyglad bajka

  3. #363

    Domyślnie

    Ja kilka dni temu skorzystałem z systemu Arsanit i wyszło genialnie jak dla mnie

  4. #364

  5. #365
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar KOSBUD
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-300
    Posty
    55
    KOSBUD Bracia Kosińscy Sp.J. Chemia budowlana. Systemy ociepleń. Okładziny elewacyjne. www.kosbud.com.pl Dziękowizna, ul. Warszawska 14, 05-300 Mińsk Mazowiecki

    Domyślnie

    Cytat Napisał flowers Zobacz post
    Czy kladl Pan fugę miedzy deski Tabulo?u mnie są położone deski i ten klej już ma kolor i zastanawiam się ,czy trzeba fugę kłaść bo zrobiliśmy próbę w jednym miejscu i strasznie ciemno to wychodzi...
    Fugę tworzy klej dyspersyjny Termolep-D, którym przykleja się deskę TABULO do ściany. Film ze szczegółową instrukcją montażu tutaj:
    https://www.youtube.com/watch?v=LG5j81fWCSo

    Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

  6. #366

    Domyślnie

    Dzień dobry,
    Odświeżam wątek, stoję przed wyborem techniki wykonania zdobień/ elementów dekoracyjnych na elewacji (kolor złoty dąb ok. 15-20 m2). Może ktoś poradzi cna świeżo co wybrać, kusi mnie DecoArtWood ale mam watpliwosci do do trwałości rozwiązania, momentami skłaniam się ku tynkowi mineralnemu o strukturze drewna ale obawiam się złego wykonania i efektu sztuczności (Ceresit, Arsanit). Czy ktoś może się wypowiedzieć z perspektywy czasu? Dzięki z góry!

  7. #367
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał rodzinanaswoim Zobacz post
    Dzień dobry,
    Odświeżam wątek, stoję przed wyborem techniki wykonania zdobień/ elementów dekoracyjnych na elewacji (kolor złoty dąb ok. 15-20 m2). Może ktoś poradzi cna świeżo co wybrać, kusi mnie DecoArtWood ale mam watpliwosci do do trwałości rozwiązania, momentami skłaniam się ku tynkowi mineralnemu o strukturze drewna ale obawiam się złego wykonania i efektu sztuczności (Ceresit, Arsanit). Czy ktoś może się wypowiedzieć z perspektywy czasu? Dzięki z góry!
    tak , Greinplast deska.
    5 lat prob i bledow i testow wszytskiego co wpadlo w rece.
    tu masz historie testow i nasze perypetie :
    https://forum.muratordom.pl/showthre...ighlight=rodeo
    az wreszcie udalo sie trafic po kolejnym niepowodzeniu na deski greinplasta tak.. robia robote.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  8. #368
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.606
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał rodzinanaswoim Zobacz post
    Dzień dobry,
    Odświeżam wątek, stoję przed wyborem techniki wykonania zdobień/ elementów dekoracyjnych na elewacji (kolor złoty dąb ok. 15-20 m2). Może ktoś poradzi cna świeżo co wybrać, kusi mnie DecoArtWood ale mam watpliwosci do do trwałości rozwiązania, momentami skłaniam się ku tynkowi mineralnemu o strukturze drewna ale obawiam się złego wykonania i efektu sztuczności (Ceresit, Arsanit). Czy ktoś może się wypowiedzieć z perspektywy czasu? Dzięki z góry!
    DecoArtWood na ścianie od trzech lat, żadnego problemu.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  9. #369

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    tak , Greinplast deska.
    5 lat prob i bledow i testow wszytskiego co wpadlo w rece.
    tu masz historie testow i nasze perypetie :
    https://forum.muratordom.pl/showthre...ighlight=rodeo
    az wreszcie udalo sie trafic po kolejnym niepowodzeniu na deski greinplasta tak.. robia robote.

    Dziękuję, zapowiada się dobrze. A czy DecoArt Wood też podlegało opisanym testom? Jestem ciekawa porównania..

  10. #370

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    DecoArtWood na ścianie od trzech lat, żadnego problemu.
    O dziękuję, czyli jest ktoś kto już ma spore doświadczenie z ta deska. . Montaż samodzileny czy ekipa od elewacji?
    Ostatnio edytowane przez rodzinanaswoim ; 12-08-2019 o 21:21

  11. #371
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał rodzinanaswoim Zobacz post
    Dziękuję, zapowiada się dobrze. A czy DecoArt Wood też podlegało opisanym testom? Jestem ciekawa porównania..
    nie zdazylo. po kolejnym producencie wszedl Greinplast z ta deska i juz tak zostalo.
    jak cos dziala to sie nie poprawia bo przestanie dzialac.
    wiec skoro Greinplast zadzialal - zakonczylismy poszukiwania alternatywnego rozwiazania dla deski.
    na chwile obecna kilkaset tematow sprzedazowych, kilkanascie realizacji jako wykonawca.
    bez zarzutu.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  12. #372

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    nie zdazylo. po kolejnym producencie wszedl Greinplast z ta deska i juz tak zostalo.
    jak cos dziala to sie nie poprawia bo przestanie dzialac.
    wiec skoro Greinplast zadzialal - zakonczylismy poszukiwania alternatywnego rozwiazania dla deski.
    na chwile obecna kilkaset tematow sprzedazowych, kilkanascie realizacji jako wykonawca.
    bez zarzutu.
    No tak, słusznie.

  13. #373
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.606
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał rodzinanaswoim Zobacz post
    O dziękuję, czyli jest ktoś kto już ma spore doświadczenie z ta deska. . Montaż samodzileny czy ekipa od elewacji?
    Samodzielny. To zdjęcia zaraz po tym jak skończyła ekipa od elewacji, która weszła, kiedy jak skończyłem kleić ArtWood

    https://photos.app.goo.gl/HfZrsacDEbUPr3su7
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  14. #374

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	imitacja-drewna-deska-elewacyjna-panele-radom-515550884.jpg
Wyświetleń:	141
Rozmiar:	86,1 KB
ID:	434189

    A czy ktoś zna suchego producenta imitacji drewna, ale o jednolitej strukturze jak na zdjęciu?

    Chciałem również zapytać jak zostało wykonane pokrycie jak poniżej?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	received_1690665091066226.jpg
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	20,5 KB
ID:	434190
    Ostatnio edytowane przez Lisuu ; 02-09-2019 o 21:01

  15. #375
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kanson

    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Posty
    25
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie Drewnopodobne

    Czy ktoś widział lub robił u siebie imitację deski - kolor dab naturalny(taki jest kolor okien) czasami zwany także jasny dab?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	OPCJA 1_1 - Zdjęcie_4 - Zdjęcie.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	96,2 KB
ID:	434765

  16. #376

    Domyślnie

    Wpisz sobie na youtube widzialem tam filmik gdzie gosciu robi sobie jedna sciane domku tak oblozona plytami imitujacymi drewno, pokazuje montaz i efekt koncowy

  17. #377

    Domyślnie

    Moim zdaniem efekt jak najbardziej na plus w porownaniu np do baranka

  18. #378
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kanson

    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Posty
    25
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotr5555 Zobacz post
    Moim zdaniem efekt jak najbardziej na plus w porownaniu np do baranka
    Najlepsze co do tej pory widziałem to cedr kanadyjski na żywo, żadnej deski sztucznej np greinplastowej nie widziałem w kolorze jasny/naturalny dąb.

    Problem z tym że ten cedr swoje kosztuje a później co roku czas konserwacji.
    Stąd cały czas szukamy innej opcji.

  19. #379

    Domyślnie

    Cytat Napisał kanson Zobacz post
    Najlepsze co do tej pory widziałem to cedr kanadyjski na żywo, żadnej deski sztucznej np greinplastowej nie widziałem w kolorze jasny/naturalny dąb.

    Problem z tym że ten cedr swoje kosztuje a później co roku czas konserwacji.
    Stąd cały czas szukamy innej opcji.
    Rozumiem że konserwacja tylko ze strony zewnetrznej, bez jakis czesciowych demontazy ? Chyba do przezycia raz do roku?

  20. #380
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar KOSBUD
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-300
    Posty
    55
    KOSBUD Bracia Kosińscy Sp.J. Chemia budowlana. Systemy ociepleń. Okładziny elewacyjne. www.kosbud.com.pl Dziękowizna, ul. Warszawska 14, 05-300 Mińsk Mazowiecki

    Domyślnie

    W naszej ofercie mamy deskę imitującą drewno w kolorze jasnego dębu. Proszę zerknąć, może taki odcień będzie Panu odpowiadał https://kosbud.com.pl/produkty/deska-dekoracyjna-tabulo

Strona 19 z 20

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony