dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 58
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1149
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie Komentarze do dziennika Ady i Mikołaja

    Tutaj prosimy wpisywać komentarze, uwagi i spostrzeżenia do naszego Dziennika.

    Pozdrawiamy,

    Ada i Miki (tak naprawdę to ja Ada wszystko piszę, ale żeby nie było przykro mężowi to też go tu wpisałam a i tak wszystko mu relacjonuję.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rocky0973
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    136
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Witam i dziękuje za wpis na naszych Komentarzach .... a propos moja córa ma na imię Ada . Życzę wytrwałości na drodze męki budowlanej

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Dziękuję, że pomimo nawału prac związanych z budową znajdujecie jeszcze czas, żeby dzielić się swoimi uwagami.
    Oj wytrwałości to przyda się sporo, ale jak mówią co nas nie zabije nas wzmocni.
    Powodzenia nawzajem.
    Ada

  4. #4

    Domyślnie

    witam- my tez budujemy sie w Kamionkach- może gdzieś po sąsiedzcku

    wytrwałosci życzę i oby jak najmniej problemów z budowa było

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    o jak miło . My na os. Pólnocnym a Wy? my jeszcze jesteśmy w "polu", walczymy z projektem i czekamy na lepsze warunki banków, ale mam nadzieję w tym roku postawić fundamenty i ruszyć na wiosnę.. no chyba że pogoda będzie sprzyjać.

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar myszonik
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie

    Przybiegłam się przywitać i widzę, że pierwsze fotki już są. Super.
    jakbym chciała już zaczynać....
    zazdraszczam nawet tego zdjętego humusu..
    Pochwal się koniecznie projektem lub chociaż napisz coś więcej o domu, który powstaje.
    A i zapraszam do grupy budujuącej
    http://forum.muratordom.pl/poznan-i-...10,t179065.htm
    na razie rozwija się dość niemrawo, ale miejmy nadzieję, że pójdzie jak burza i będzie to fajne miejsce wymiany doświadczeń, tak jak grupa z 2009r.

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Dziękuję za odwiedzenie moich "progów". Trochę to zabawnie wygląda że większość forumowiczów to kobiety... ale tak to jest kobiety chętniej rozmawiają a facetom wstyd sie przyznac ze sie na czyms nie znaja i tylko przez ramie zagladaja nam Rozumiem ze Ty walczysz jeszcze z papierologia.. przerabialam to.. koszmar, wlasnie piszac dziennik uswiadomilam sobie jak dlugo to wszystko trwalo. Przegapilam niestety projekty przylaczy wiec jak tylko dostaniesz pozwolenie to ruszaj do projektu przylacza wody i innych dobrodziejstw bo w aquanecie trwa to ok. 0,5 roku podobnie jest w gazowni.
    Rzeczywiscie musze zamiescic rysunek domu
    Milego budowania.
    Ada

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar myszonik
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie

    tak właśnie ja teraz walczę z papierologią i najbardziej wnerwia mnie czekanie, czekanie na wszystko czekanie....
    jeśli chodzi o przyłącza to składam już o warunki, ale nie jest to pierwsza potrzeba na szczęście, bo za płotem mamy dom teściów, w którym teraz na poddaszu mieszkamy (a nawet na razie nie mamy płotu), a więc w razie potrzeby woda i prąd są..
    Mamy planu ruszyć na przełomie czerwca /lipca na wtedy zaklepana jest ekipa i mam nadzieję, że papierologia nam tego nie utrudni.
    A Twój projekt jest bardzo interesujący, podobają mi się niezmiernie narożne okna i zadaszony taras, na pewno super to wszystko wypadnie, a z grafitową dachówką lepiej niż na wizualizacji.
    Co do powierzchni to się nie przejmuj, u nas gdyby nie ograniczenia wąskiej działki to pewnie projekt rozbuchałby się do niebotycznych wymiarów, bo cały czas coś nam się wydaje za małe...
    Jeśli masz możliwość to wrzuć też rzuty, będziemy widzieli wnętrze..

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    miło jest wiedzieć że człowiek sam nie jest w tej niedoli i fajnie pogadać z tymi co przechodzą przez to samo. Dzięki forum ma firmę budowlaną - obym nie zapeszyła ale dobrze się zapowiadają no i słynnego kierbuda p.Zbyszka, który chyba jest na etacie całego forum. Życzę dużo siły i cierpliwości w czekaniu no i żeby urzędnicy zaskoczyli tempem pracy.

    Dzięki Tobie nadrabiam zaległości i zaraz dodam rzuty.

    Miłego budowania

  10. #10

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar myszonik
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie

    A ten staw i kaczki to na waszej działce? fajny przychówek

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar myszonik
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie


    Żeby nie śmiecić w dzienniku próbuję tutaj.

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    kaczki pojawiły się w dziurach na fundamenty już rozważaliśmy czy nie lepiej staw hodowlany zakładać... na szczęście przestało padać i rozpoczęła się ostra jazda ...jeju ale to są emocje.. sporo obaw i radości wiele

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar myszonik
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie

    O tym razem nie wychodzi, coś musi być z linkiem do zdjęcia nie tak.. ja widzę w dzienniku to wklejone przeze mnie, a Twojego również nie..., a wklej tu może link do zdjęcia..
    Jak kopiujesz na picasie... prawym przyciskiem na zdjęciu kopiuj adres URL?

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar myszonik
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie

    nawet nie wiesz jak zazdroszczę Wam tych fundamentów...
    Opisz wszystko dokładnie w dzienniku, bo zapomnisz i powoli spróbuj powklejać zdjęcia...

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar myszonik
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie

    Test asertywności inwestora zdałaś na 5
    Myślę, że może warto dorzucić te parę stówek 9wiem, wiem na wykończeniówkę by się przydały) z zlecić to przyłącze komuś kto zrobi to od A do Z.
    A próbowałaś kontaktować się z tym facetem od instalacji, który ma profil płatny i wpisywał się na grupie poznańskiej 2010. Może on?

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar myszonik
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie

    Kurczę próbuję to zdjęcie wkleić i nic

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar myszonik
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie

    Jest!!!
    udało się i mnie i Tobie!
    Zwalczymy te komputery

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Kobiety nie poddają się tak szybko a ilekroć coś nie wychodzi to tym bardziej motywuje ale bez Twojej pomocy nie udałoby się wklejać zdjęć - dziękuję. Kontaktowałam się z Panem instalatorem aktywnym na forum - też przyznał racje że to dziwne praktyki i poprosiłam go o wycenę.. czekam. Kurcze myślałam że Ty będziesz dużo do przodu że tylko ja tak w tyle zostaję.. ale pocieszam siebie i Ciebie co się źle zaczyna dobrze się zakończy. Czy dotarłaś do p. Zbyszka Koniecznego? też go mamy i powiem szczerze że czuję komfort niesamowity, mam poczucie że jestem w dobrym rękach.. ach żeby tak znalazł jeszcze tylko sposób na te wodne problemy.

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar myszonik
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie

    Ja niestety jestem dużo do tyłu, ale mam nadzieję, że jak już ruszyło to zacznę nadrabiać
    Do Zbyszka dotarłam, nie miał być dla mnie tylko dla jakiegoś kolegi męża z pracy, ale czy się ostatecznie dogadali nie wiem...
    Ja mojego kierbuda też mam fantastycznego - w boju budowanym jeszcze nie miałam okazji sprawdzać, ale w bojach przedbudowlanych był niezastąpiony
    A co do wody pocieszę Cię, że u nas też nie jest różowo, okazało się, że w drodze która biegnie obok działki kanaliza owszem jest, ale wodociągu to już nie uświadczysz...o czym nawet najwięksi mędrcy z wodociągów przed naocznym sprawdzeniem nie wiedzieli i byli przekonani, że wodociąg tam mają.....
    Więc stanęło na przekopaniu się z sąsiedniej drogi przez ogródek teściowej.... jestem wściekła jak diabli, ale na studnię miejsca nie mam..

Strona 1 z 58

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony