dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Pomysł na łazienkę

Domyślnie Pomysł na łazienkę

Kompletnie nie mam pomysłu na urządzenie łazienki. Poniżej jej plan. W tej wnece po lewo ma być umywalka, sedes podwieszany tam gdzie na rysunku, w prawym rogu prysznic 90x90 i po prawo od wejscia pralka. Jak ja wykonczyc zeby byla funkcjonalna i przytulna? Chodzi glownie czy lepiej z meblami czy bez mebli. czy lepsze poleczki na scianach. Gdzie miejsce na kosmetyki, srodki czystosci?

Dodam, ze plytki, nad którymi sie zastanawiamy to Paradyz Junona/Genius lub Opoczno Zebrano.

Domyślnie

Nikt nie ma pomyslu?
    A nie orientujecie sie jakie bylyby koszty przeniesienia odplywu od pralki w ta wneke, gdzie miala byc umywalka? I czy wystarcza rury na scianie na wprost drzwi, ktore ida do prysznica, zeby na tej scianie miedzy wc a prysznicem zrobic umywalke?

3. Jak ocieplić poddasze, aby zaoszczędzić na ogrzewaniu? Wanna wolnostojąca czy zabudowana? Zobacz galerię aranżacji łazienek Nie możesz się wyspać? Mamy na to sposób! Domowa uprawa storczyków. Jak kupować storczyki?

Domyślnie

Ja jestem zwolennikiem zamkniętych szafek. Zawsze wygląda na posprzątane, kurz się nie osadza.
    Nie cierpie ładnych łazienke zastawionych buteleczkami i słoiczkami we wszystkich kolorach.

Domyślnie

Dlatego chciałabym wrocic do pierwotnego ustawienia czyli pralki we wnece po lewo. Wtedy zabudowalibysmy pralke, zrobili półki i wszystko byłoby schowane. Tylko nie wiem czy nie wiązałoby się to ze zbyt dużym nakładem pracy.

Domyślnie

Bez nakładu pracy, to zapomnij o pzytulnej i funkcjonalnej łazience

Domyślnie

Zdaje sobie z tego sprawe. Chodzilo mi bardziej o to, czy zmieniajac ustawienia sprzetu ( czyli pralki w miejsce umywalki ) trzeba bardzo ingerowac w sciany.

ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Afrodyta
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    175

Domyślnie

Jak chcesz przyoszczędzić, to nie będzie funkcjonalnie tylko tanio i po najmniejszej linii oporu.
    Pomijając koszty, mnie bardziej podobałby się taki układ. We wnęce duży prysznic, za nim do samej ściany spora szafa na ręczniki, przybory toaletowe, kosmetyki i chemię. Na wprost drzwi umywalka, w rogu pralka i kosz na pranie. Po prawej od drzwi toaleta podwieszana

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia