dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nedy

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    5

    Domyślnie Touch Silent na czym polega i kto to robi?

    Przygotowuję się do przebudowy mieszkania.Mieszkanie jest dużę i chcę podzielić go na dwa mniejsze.Już wcześniej zastosowalam w łazience przy budowie szafek system dotykowy przy otwieraniu.Teraz chciałabym przy wszystkich meblach zastosować system Touch Silent.Podobno w meblach Rust stosują to rozwiązanie na czym to polega i czy jest drogie? Kto jeszcze to proponuje?Czy ktoś posiada takie rozwiązanie w swoich meblach i czy jesteście z niego zadowoleni?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Rust stosuje Bluma. Ale i Hettich to pewnie ma.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nedy

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    5

    Domyślnie Rust - Blum

    Najbliżej mam do salonu Rusta.Czy to są dobre systemy?Naprawdę warte swojej ceny?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie Re: Rust - Blum

    Cytat Napisał nedy
    Najbliżej mam do salonu Rusta.Czy to są dobre systemy?Naprawdę warte swojej ceny?
    Są dobre - tylko po co płacić 2 razy tyle za coś co masz wszędzie taniej o połowę ? Blum to blum - nie ma znaczenia, że jest zamontowany w szfce Rust. Możesz go sobie sam zamontowac w każdej dowolnej szafce.
    Ikea też ma Bluma (specjalnie produkowane przez Bluma dla Ikea) a szafki w Ikea nie kosztują jak w Rust.
    Żeby było śmieszniej wystarczy dotrzeć do firmy, ktora korzysta z tych samych materiałów co Rust i mieć kuchnię spoooooro tańszą niż Rust.
    Chyba, że nie zamierzasz zdejmować metek i podświetlić nazwę RUST

    Kuchnie Rust - jak kuchnie. Wolę wydac na architekta i zrobić co chcę taniej niż płacić za wynajem sklepu dla RUst
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar aneta-we
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    7.456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    174

    Domyślnie Re: Touch Silent na czym polega i kto to robi?

    Cytat Napisał nedy
    Podobno w meblach Rust stosują to rozwiązanie na czym to polega i czy jest drogie? Kto jeszcze to proponuje?Czy ktoś posiada takie rozwiązanie w swoich meblach i czy jesteście z niego zadowoleni?
    takie rozwiazanie widziałam w meblach kuchennych HTH ale tez w zwykłych podumywalkowych szafkach Koła.
    Niestety, nie powiem Ci jak cenowo wychodzą te systemy.
    Firma, która projektuje mi kuchnię tez montuje takie rzeczy. Myślę, że każda lepsza firma, nawet lokalna ma taka możliwośc.
    W salonie jednej z ogólnopolskich firm widziałam na ekspozycji taka szafke, która się nie domykała , ale może uzytkownicy się wypowiedza.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony