dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Pomysł na łazienkę

    Kompletnie nie mam pomysłu na urządzenie łazienki. Poniżej jej plan. W tej wnece po lewo ma być umywalka, sedes podwieszany tam gdzie na rysunku, w prawym rogu prysznic 90x90 i po prawo od wejscia pralka. Jak ja wykonczyc zeby byla funkcjonalna i przytulna? Chodzi glownie czy lepiej z meblami czy bez mebli. czy lepsze poleczki na scianach. Gdzie miejsce na kosmetyki, srodki czystosci?


    Dodam, ze plytki, nad którymi sie zastanawiamy to Paradyz Junona/Genius lub Opoczno Zebrano.

  2. #2

    Domyślnie

    Nikt nie ma pomyslu?
    A nie orientujecie sie jakie bylyby koszty przeniesienia odplywu od pralki w ta wneke, gdzie miala byc umywalka? I czy wystarcza rury na scianie na wprost drzwi, ktore ida do prysznica, zeby na tej scianie miedzy wc a prysznicem zrobic umywalke?

  3. #3

    Domyślnie

    Ja jestem zwolennikiem zamkniętych szafek. Zawsze wygląda na posprzątane, kurz się nie osadza.
    Nie cierpie ładnych łazienke zastawionych buteleczkami i słoiczkami we wszystkich kolorach.

  4. #4

    Domyślnie

    Dlatego chciałabym wrocic do pierwotnego ustawienia czyli pralki we wnece po lewo. Wtedy zabudowalibysmy pralke, zrobili półki i wszystko byłoby schowane. Tylko nie wiem czy nie wiązałoby się to ze zbyt dużym nakładem pracy.

  5. #5

    Domyślnie

    Bez nakładu pracy, to zapomnij o pzytulnej i funkcjonalnej łazience

  6. #6

    Domyślnie

    Zdaje sobie z tego sprawe. Chodzilo mi bardziej o to, czy zmieniajac ustawienia sprzetu ( czyli pralki w miejsce umywalki ) trzeba bardzo ingerowac w sciany.

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Afrodyta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    175

    Domyślnie

    Jak chcesz przyoszczędzić, to nie będzie funkcjonalnie tylko tanio i po najmniejszej linii oporu.
    Pomijając koszty, mnie bardziej podobałby się taki układ. We wnęce duży prysznic, za nim do samej ściany spora szafa na ręczniki, przybory toaletowe, kosmetyki i chemię. Na wprost drzwi umywalka, w rogu pralka i kosz na pranie. Po prawej od drzwi toaleta podwieszana

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony