dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Które ładniejsze?

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Ottawa Tub

    2 100,00%
  • 0 0%
Strona 80 z 85
Pokaż wyniki od 1.581 do 1.600 z 1686
  1. #1581
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar 123budujemy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-123
    Posty
    132
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    47

    Domyślnie

    Witam, zapraszam zainteresowanych tubądzinem do wpisu na moim dzienniku budowy, zamieściłem wizualizacje naszej łazienki na poddaszy w płytkach biało zielonych Tubądzin colour pop green.
    http://123budujemy.pl/aranzacja-wizu...i-na-poddaszu/



    więcej zdjęć we wpisie.
    Prowadzę blog budowlany 123budujemy.pl

    Budowa domu krok po kroku. Budujemy lekko zmodyfikowany projekt "Archiskowronek"...
    Zdjęcia moich ulubionych wnętrz Zdjęcia moich ulubionych wnętrz

  2. #1582
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ala106
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    26

    Domyślnie

    Jak już wczesniej pisałam w tym watku, Tubądzin Harion był moim faworytem do górnej, tej głównej łazienki. I stało się.
    Podpatrzyłam od Was niektóre rozwiązania, takie jak ściana z dekorów i teakowy blat . U mnie wyszło to tak.
    Mamy łazienkę, ze skosami, w kształcie litery L. Tam gdzie nie ma skosów jest część umywalkowa, na zakręcie wanna, a pod skosami, wc, bidet i końcówka to część kąpielowa z malutką 50 cm ścianką prysznicową.








    .

    Jeszcze brakuje drobiazgów, kwiatów itp. Ale jestem zadowolona.

  3. #1583

  4. #1584

    Domyślnie

    ala106 piękna łazienka, ja także mam upatrzone te płytki do łazienki, w związku z tym mam prośbę , mogłabyś wstawić zdjęcie połączenia dekorów z jasnymi płytkami, z tego co widzę dekory idą pionowo a jasne poziomo, chciałam tak zrobić ale wydawało mi się że nie będzie ładnie , a tu wiedzę że jednak wcale się to nie rzuca w oczy

  5. #1585
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ala106
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    26

    Domyślnie

    Dzięki Wiosenna, dzisiaj postaram się wrzucić fotki. Tez się tego bałam, ale miałam super fachowca do łazienek i zaufalam mu.

  6. #1586
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ala106
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    26

    Domyślnie

    Zrobiłam zdjęcia, ale było już trochę ciemno. Mam nadzieję, że coś zobaczysz.





    .

    Myślę, że ważny jest kolor fugi, do jasnych polecam sopro beż bahama, jest idealna.

  7. #1587

    Domyślnie

    no i super! dokładnie o to mi chodziło, czyli nie mam się o co obawiać. Dziękuję za pomoc!
    A nie boisz się tej jasnej podłogi ?
    Fuga rzeczywiście pasuje idealnie a między ciemne jaką dałaś?

  8. #1588
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ala106
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    26

    Domyślnie

    Ta podłoga, to faktycznie masakra. Czysta jedynie po umyciu. Widać każdą plamę z wody. Pyłkow nie widać, z włosami nie jest źle bo tylko ja mam ciemne. Ale to nie kwestia koloru, tylko to, ze jest matowa. Na dole mamy gres Imola Antares beżowy i on jest z lekkim połyskiem,i nic nie widać, super, nawet jak dzieciaki rozchlapią wodę. A fuga do ciemnych to Antracyt Mapei 114.

  9. #1589
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar STEFANY
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała / okolice
    Posty
    360

    Domyślnie

    Ala łazienka fantastyczna bardzo elegancka Też mam hariony i są naprawdę super w utrzymaniu czystości. A płytki podłogowe, tak jak piszesz, są trudniejsze z uwagi na mat. Ja mam fugę Sopro kolor jaśmin do jasnych i antracyt do ciemnych.
    A czy nie obawiasz się że baterie nad umywalkami masz troszeczkę za wysoko, przez co blat będzie zachlapany. Jak to wygląda w praktyce?

  10. #1590

    Domyślnie

    W takim razie może trochę pomieszam tą podłogę z ciemną. A może na podłogę wymyślę coś innego. W każdym razie jeszcze jedno potwierdzenie, że Hariony są niesamowite.

    A ma ktoś może kolekcję ELEGANT NATUR. Mam je w planie do drugiej łazienki?

  11. #1591
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ala106
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał STEFANY Zobacz post
    Ala łazienka fantastyczna bardzo elegancka Też mam hariony i są naprawdę super w utrzymaniu czystości. A płytki podłogowe, tak jak piszesz, są trudniejsze z uwagi na mat. Ja mam fugę Sopro kolor jaśmin do jasnych i antracyt do ciemnych.
    A czy nie obawiasz się że baterie nad umywalkami masz troszeczkę za wysoko, przez co blat będzie zachlapany. Jak to wygląda w praktyce?
    Dzięki Stefany.
    Wylewki są 25 cm nad rantami umywalek. Jak wyznaczalam odległości, to gdzieś wyczytalam, ze tak ma być.
    W praktyce są wygodne. O dziwo nic się nie rozchlapuje. W zasadzie blat rzadko bywa pochlapany, podobnie jak dekory nad nim. O dziwo bardziej po stronie męża, bo on ma taki zwyczaj, ze jak umyje ręce, to strzepuje wodę i ta leeeeci we wszystkich kierunkach, ale to już się nie zmieni.

  12. #1592
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar STEFANY
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała / okolice
    Posty
    360

    Domyślnie

    A z ciekawości jeszcze spytam czy to jest wersja harionów tych bardziej szaro-zielonych czy szaro-rdzawych? Wydaje mi się że bardziej szaro zielone, ale zdjęcia czasami przekłamują

  13. #1593
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ala106
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    26

    Domyślnie

    Tak, masz rację, szaro-zielone.

  14. #1594
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar STEFANY
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała / okolice
    Posty
    360

    Domyślnie

    Ala uważam, że powinnaś wrzucić swoją łazienkę do tego wątku
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...!!!!!!/page460
    Myślę, że sporo osób znalazłoby w niej coś dla siebie choć pewnie znajdą się również krytycy pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez STEFANY ; 04-04-2012 o 19:41

  15. #1595

    Domyślnie

    Byłam wczoraj znów w salonie przeglądnęłam wszystkie płytki i zdecydowałam, że zostaję przy Harionach. Jak będą gotowe to na pewno się pochwale. Szukam jeszcze jakiejś inspiracji do drugiej łazienki.

  16. #1596

    Domyślnie

    Witam, mi także podoba sie Harion. Czy ma ktoś do tej kolekcji położone płytki drewnopodobne na podłodze?

  17. #1597
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar STEFANY
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała / okolice
    Posty
    360

    Domyślnie

    Adziaj ja spotkałam się z wersją Harion + drewno i wygląda to super, więc myślę że z płytkami drewnopodobnymi powinno być również ciekawie. Wrzucam ci fotkę łazienki MagdyWojtka, jest prześliczna, z tym właśnie połączeniem. Str 75 tego wątku
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	azienka1.jpg
Wyświetleń:	1878
Rozmiar:	65,7 KB
ID:	116766  

  18. #1598
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aneta6

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    13

    Domyślnie

    Witaj Stefany, pisalam na pw, ale nie wiem czy dotarła wiadomość. Widzę że masz u siebie kolekcję płytek Harion, również planuję je do siebie. Mogłabyś mi powiedzieć jak z utrzymainiem czystości ciemnej podłogi? Wiem, że na niektórych ciemnych płytkach widać każdą krople wody, mydła. Jak jest z Harionami? Kuszą mnie bardzo, mam nawet projekt. Ale...., jasna podloga Hariona ponoć trudna w utrzymaniu, ciemna - nie wiem czy nie przytłoczy łazienki. Może mi coś doradzisz jako użytkowniczka Harionków
    Mam jeszzce jedno pytanie, masz wersję szarą czy bardziej brązową? Zjeździłam bielsko, żywiec i wszędzie są na wystawie Harionki brązowe. Moze widziałaś w jakimś sklepie w okolicy wersje szarą?
    Dziękuję za pomoc, pozdrawiam, Aneta

  19. #1599

    Domyślnie

    Witam ja może coś pomogę chociaż nie pamiętam jakie były szare czy brazowe ale hariony na pewno są w Pilchu i Polabudzie na Krakowskiej, w ceramedzie za Sferą też. Widzialiśmy też w Tychach ale już nie wiem w którym sklepie.

  20. #1600
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar STEFANY
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała / okolice
    Posty
    360

    Domyślnie

    Tak, tak.... Wiosenna1 ma rację - u Pilcha też są.

Strona 80 z 85

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony