dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Które ładniejsze?

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Ottawa Tub

    2 100,00%
  • 0 0%
Strona 70 z 85
Pokaż wyniki od 1.381 do 1.400 z 1686
  1. #1381

    Domyślnie

    Witam
    Ja również zastanawiam sie nad wyborem płytek Moringa do WC i byłabym wdzięczna za ewentualne opinie a przede wszystkim zdjęcia. Pozdrawiam

  2. #1382

    Domyślnie

    Ja mam Moringę na podłodze w łazience. do obejrzenia na mojej stronie www
    rogi trochę uciekają nie jest to zbyt prosta płytka.
    ma.ska

  3. #1383

    Domyślnie

    Cytat Napisał ma.ska Zobacz post
    Ja mam Moringę na podłodze w łazience. do obejrzenia na mojej stronie www
    rogi trochę uciekają nie jest to zbyt prosta płytka.
    Na jakiej stronie?

  4. #1384

    Domyślnie

    kliknij na ma.ska -rozwinie się lista:
    Odwiedź profil
    Zobacz posty
    Prywatna wiadomość
    Odwiedź dziennik budowy
    Odwiedź stronę
    Płatny profil
    ma.ska

  5. #1385

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że alabastrino wciąż modne, bo mam zamiar połozyć w górnej łazience. Łazienka od pn-wsch, więc nie przeszkadza mi, że alabastrino jest budyniowe ).
    Chcę dać umywalki itd z Koła i chyba muszę trzymać się jednego producenta ze względu na odcień białego koloru. Czy niekoniecznie? W sklepie Rea są bardzo tanie umywalki, a podobne do renomowanych firm.
    Ostatnio edytowane przez grazi ; 25-04-2010 o 18:22

  6. #1386

    Domyślnie

    Ja też zdecydowałam się na alabastrino. Dziś jadę na budowę, podumać jak położyć płytki, gdzie dekory itd. Glazurnik przychodzi dopiero w lipcu ale powoli muszę już wszystko kompletować. Zastanawiam się jeszcze nad podłogą, czy nie zrobić z woodentica, bo jakoś nie widzi mi się taka jasna, tylko ze względu na praktyczność. Tylko że z inną podłogą nie będzie już tak ładnie i dostojnie.
    url=http://www.maluchy.pl]http://suwaczki.maluchy.pl/li-29862.png[/url]

  7. #1387
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kasiola77

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    7

    Domyślnie

    A to projekt mojej łazienki.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Alabastrino.jpg
Wyświetleń:	286
Rozmiar:	81,0 KB
ID:	1860  

  8. #1388

    Domyślnie

    Widzialam inne podlogi i bylo ok. Tez mysle nad ciemniejsza podloga, chyba wybiore ja z Nowej Gali )

  9. #1389
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar artmag
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    442

    Domyślnie

    Witam, dzisiaj widziałam Alabastrino w drugim gatunku. Płytka jasna, ścienna za 44 zł/m2. Na oko wyglądały bardzo ładnie. Chyba sie skusimy do dużej łazienki.
    ...lepiej grzeszyć, a później żałować,
    niż żałować, że się nie grzeszyło......

  10. #1390
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Witam
    Ja skusiłem się na Alabastrino do małej łazienki. A wygląda to tak.
    http://picasaweb.google.com/10720785...05833030998370
    http://picasaweb.google.com/10720785...05865388862754

  11. #1391

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Witam
    Ja skusiłem się na Alabastrino do małej łazienki.
    Liwko, alabastrino mam w dużej, a organzę w małej łazience

  12. #1392

    Domyślnie

    Cytat Napisał ana-76 Zobacz post
    już kilka wątków wcześniej pisałam o podobnej kombinacji w moim wc na dole (bo ta podstawowa płytka mi nie pasuje do tych dekorów) będą ciemne dekory alabastrino z kwiatkiem i biała gładka płytka tubądzin floral, a do nich Affron Grafit półpoler na podłogę. Łazienka myslę że zacznie robic sie pod koniec przyszlego tygodnia.
    Widziałaś na żywo ten affron Grafit półpoler? one są takie lustrzane czy raczej matowe?

    ..a może masz już zrobioną tą łazienkę? chętnie zobaczę..., bo pomysł jest.. przefajny

  13. #1393

    Domyślnie Tubądzin majolika

    Ma ktoś może łazienkę wykonaną z plytek Tubądzin Majolika. Ja zastanawiam się nad niebieskim z białym. Proszę o informację jeżeli ktos z Was ma takie płytki.

  14. #1394
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał ona_lewkonia Zobacz post
    Liwko, alabastrino mam w dużej, a organzę w małej łazience

  15. #1395

    Domyślnie

    Magdusko wprawdzie nie do mnie to pytanie ale pozwolę sobie odpowiedzieć bo będę kłaść affron u siebie. Pólpoler absolutnie nie jest lustrzany - on jest jakby poprzecierany w niektórych miejscach. Mnie się to podoba
    basia228

  16. #1396
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar KamaG
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    199

    Domyślnie

    wywlekłam z czeluści, kto mi pokaże łazienkę w tych płytkach, proszę...

  17. #1397

    Domyślnie

    Mam u siebie Sublime, łazienka nie gotowa jeszcze i jakiś czas tak będzie, bo nie mamy jeszcze luster, armatury itp. ale sama płytka jest piękna, spokojna i kolorystycznie stonowana, a cudny dekor nadaje tej łazience to "coś". Mam nadzieję,że mi się nie znudzi po kilku latach....bo tego się bardzo bałam i również pod tym kątem przeglądałąm kolekcje glazury.
    Płytki kupiliśmy przez inernet, w sklepie widziałam za 110zł., my je dostaliśmy za 80zł.z groszami. Glazurnik chwalił,że bardzo proste i równe kanty ( to jest płytka tzw.rektyfikowana), minimalnie "wyłódkowana", ale z tym sobie poradził; fuga 1,5 mm; nie zniszczyła się ani jedna płytka przy cięciu.

    Mam zamiar włączyć do wystroju szafki i parapet drewniane i olejowane, ale to jeszcze wszystko do przemyślenia.
    W sumie jestem bardzo zadowolona

  18. #1398
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar KamaG
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    199

    Domyślnie

    gahan dzięki, za opinię, a czy mogłabyś pokazać co nieco? zastanawiam się nad położeniem jasnej płytki dołem i pasa ciemnych na wysokości lustra i okna, wzdłuż całych ścian z odcięciem dekorami

  19. #1399

    Domyślnie

    KamaG,

    niestety nie mam zjęć i na razie nie będę miała, bo zaszwankował mi aparat Poza tym łazience jeszcze dużo trzeba...

    Poszukaj tu jeszcze na forum, gdzieś w czeluściach jest jeszcze jeden wątek na ten temat i tam objawiła się jedna z forumowiczek ze swoją łazienką w Sublime, pokazała zdjęcia, bardzo ciekawe.Myslę,że znajdziesz...

    Ja mam łazienkę na poddaszu, w skosach, niską i dlatego jest w większości w jasnych płytkach, łącznie z podłogą, a na poziomie szafki z umywalką i luster - włożyliśmy ciemne. Także ciemne położone są na ściance, na szerokośc podwieszanej miski ustępowej i bidetu.
    Z dekorami "pojechaliśmy" w pion ( chociaż też chciałam podobnie jak Ty), ale przy niskich ściankach kolankowych uznaliśmy,że będzie tak lepiej optycznie.

    Wydaje mi się,że dobrze myślisz z tym ułożeniem, dekory wyglądają badrdzo ładnie w zestawieniu między jasnym, a ciemnym.Jeśli Twoja łazienka ma proste ściany( tzn. nie kolankowe) to takie ułożenie płytki dobrze wygląda i zachowuje ładne proporcje.

  20. #1400
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bradykardia1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    147

    Domyślnie

    KamaG - jeśli dobrze pamiętam to Gosiek 33 ma łazienkę w Sublime- dla nas stała się źródłem inspiracji - jeśli można tak powiedzieć - bo w końcu udało nam się zobaczyć te płytki w "normalnej" łazience a nie tylko na wystawie czy wizualizacji.
    U nas ściany są jasne- mamy mała łazienkę- oprócz pasa ciemnych ( na szer 3 płytek) + dekory z obu stron - tam gdzie będzie umywalka. ciemna jest tez wanna i pólka nad nią oraz podłoga. Brakuje jeszcze wielu rzeczy m.in. lustra , blatu pod umywalkę i tym samym umywalki , ale ja jestem już w 7 niebie pozdrawiam

Strona 70 z 85

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony