dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Które ładniejsze?

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Ottawa Tub

    2 100,00%
  • 0 0%
Strona 78 z 85
Pokaż wyniki od 1.541 do 1.560 z 1686
  1. #1541
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar katel2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Lublin
    Posty
    170

    Domyślnie

    Powoli kuchnia się układa - London Piccadilly.
    http://[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=081acda8de7637da][/URL]

  2. #1542
    Lider FORUM (min. 2800)
    brachol

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Skąd
    Poznań
    Posty
    2.947
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    ktoś może jeszcze wrzuci jakieś zdjęcia z Caffeterią?

  3. #1543
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ala106
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    26

    Domyślnie Cudne,

    bardzo fajna łazienka, mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zajrzy, bo ciekawa jestem, czy te jasne płytki to tez Harion? Bo wyglądają super na zdjęciach, a w sklepie z płytkami tak mi sie średnio podobały? Nastawiam się na ciemne do większej łazienki, ale zastanawiałam się, czy jasne tez Harion, czy może połączyć z innymi, alabastrino, czy sublime? A teraz juz sama nie wiem....

  4. #1544

    Domyślnie

    Witam wszystkich! Moje malutkie wc już urządzone - w alabastrino:



  5. #1545

  6. #1546
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    krystynajoanna Twoja łazienka śliczna.
    Ja kupiłam alabastrino gres 59,8x59,8 jest bardzo krzywy. Glazurnik musi położyć drugą warstwę fugi, żeby wyrównać niedoskonałości. Także na duże powierzchnie nie polecam tego gresu.

  7. #1547
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Joanna&Mariusz
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    515
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    76

    Domyślnie

    Powiem szczerze, że widziałam wczoraj alabastrino na żywo i nie powiem - ładne, ale na kolana nie rzuca. Zdziwił mnie dekor, który bardzo różnił się od płytek - wpadał w żółty odcień, a płytki w szary. Wyglądało to dość nieefektownie. Pani w sklepie wytłumaczyła nam, że trzeba zwracać uwagę na datę i serię produkcji, bo inaczej różnią się nawet płytki między sobą. I co Wy na to? Jak to jest z alabastrino, bo mieliśmy chęć je kupić w sklepie internetowym, ale teraz nie wiem.

  8. #1548
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Joanna&Mariusz Zobacz post
    Powiem szczerze, że widziałam wczoraj alabastrino na żywo i nie powiem - ładne, ale na kolana nie rzuca. Zdziwił mnie dekor, który bardzo różnił się od płytek - wpadał w żółty odcień, a płytki w szary. Wyglądało to dość nieefektownie. Pani w sklepie wytłumaczyła nam, że trzeba zwracać uwagę na datę i serię produkcji, bo inaczej różnią się nawet płytki między sobą. I co Wy na to? Jak to jest z alabastrino, bo mieliśmy chęć je kupić w sklepie internetowym, ale teraz nie wiem.
    To prawda, jeśli zamawiasz więcej metrów to musi to być produkcja z jednego dnia. My zamawialiśmy 80m dlatego kupiliśmy w cermagu, by mieć pewność, że nie będą różniły się odcieniem.

  9. #1549

  10. #1550
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tomo203
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    174
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    WItam wszystkich, bardzo ładne płytki, też chce je kupić do siebie, znalazłem te płytki w cenie 46zł za II gatunek

  11. #1551

    Domyślnie Łazienka Tubądzin Sasso

    Czy ktoś ma może łazienkę w takich kafelkach? Aranżacja producenta jest dość marna a bardzo podoba mi się kolorystycznie. A może jakieś inne podobne kafelki łazienkowe? Będę też wdzięczna za pomysły ma małą toaletę, czy kładziecie płytki?
    Zastanawiam się nad połączeniem płytek i farby strukutralnej na podłodze będzie coś w rodzaju deski quick step lagune.

  12. #1552
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    semi_jp

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    3

    Smile łazienka harion

    Witam

    Przesyłam zdjęcia mojej łazienki Harion. Wasze są piękne. Widać z Hariona można tworzyć wiele pięknych aranżacji
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7848.jpg
Wyświetleń:	2561
Rozmiar:	90,4 KB
ID:	68295   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7859.jpg
Wyświetleń:	2311
Rozmiar:	84,1 KB
ID:	68296   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7844.jpg
Wyświetleń:	2174
Rozmiar:	85,8 KB
ID:	68297   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7849.jpg
Wyświetleń:	2086
Rozmiar:	85,6 KB
ID:	68300  

  13. #1553

    Domyślnie

    mam pytanko..
    jak się sprawuje panel Deante Jaguar? właśnie mam zamiar zamawiać .
    Bardzo ładna łazienka , te dekory są zawaliste!

  14. #1554
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    semi_jp

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    3

    Smile panel Deante Jaguar

    Cytat Napisał agnie-cha Zobacz post
    mam pytanko..
    jak się sprawuje panel Deante Jaguar? właśnie mam zamiar zamawiać .
    Bardzo ładna łazienka , te dekory są zawaliste!
    Panel jest super. Duża deszczownia! Słuchawka "rurka" ma mało dziurek i przez to duże ciśnienie - ja wolę okrągłe słuchawki bo mają większą powierzchnię przez którą leci woda.
    Dwie dysze masujące - można regulować ich ustawienie. Ciśnienie dość duże i u nas przy otwartej kabinie ich nie używamy bo ściana jest ochlapana
    Panel ma nowoczesny ale delikatny, prosty wygląd. Pokrętła są chromowane i to się ładnie odbija na "matowej" obudowie.
    Generalnie jestesmy bardzo zadowoleni i nie zamienilibyśmy go na inny

  15. #1555

    Domyślnie Tubądzin SYRIA (Domino) -znacie?

    Dzisiaj odkryłam te płytki i bardzo mi się spodobały.Jednak w necie nie mogę nic znaleźć poza aranżacją Tubądzina. To chyba jakas nowość. Mają fajną fakturę i wydaje mi się,że dają mnóstwo możliwości aranżacji.No i cena super. Czy spotkaliście się z tymi płytkami?

  16. #1556

    Domyślnie

    Witam, już prawie na 99,99% jestem zdecydowana własnie na kolekcje Harion Tubadzin. Mam tylko dwa pytania:
    - jak z utrzymaniem czystości tej ciemnej ściany z dekorów przy umywalkach - tez taka planuje
    - czy płytki na ścianie i podłodze te jasne mają identyczny odcień? czy to sie nie zlewa?????

    Mamy łazienkę na poddaszu z jednym oknem (dosc ciemno) wiec nie mozemy jej zrobić za ciemnej, ale nie chce zeby byla tez mdła (tz jasne scianyi podłoga dokładnie w tym samym odcieniu). Chce połączyć Hariona z May Way Noce Naturalne, mam nadzieje ze bedzie ładnie.

    Z góry dzieki za odp.
    Zmiany przyjdą na pewno, lecz nie wtedy, kiedy się ich spodziewasz.

  17. #1557
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar agajojo
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    5

    Domyślnie Tubądzin DOMINO , czy ktoś układał takie płytki?

    Witam, bardzo podoba mi się glazura i terakota DOMINO Tubądzina ( również ze względu na cenę). I tu właśnie pojawia się pytanie, skoro są tanie to czy jakość bardzo odbiega od innych. Czy są problemy z wymiarowością podczas układania, a później z użytkowaniem. Bardzo proszę o opinie.

  18. #1558

    Domyślnie

    robię sobie właśnie łazienkę płytkami domino rodillo, płytki wymiarowo bez zarzutu, na kilkanascie paczek trzy płytki ścienne miały w narożniku wadę szkliwa (takie jakby niedolanie) na 2-3mm, także jak dla mnie ok, no i cena niekiepska
    gresu (też rodillo grafit) jeszcze nie układałem (czeka w garażu aż hydroizolacja dojrzeje) wiec się nie wypowiem ale wygląda też ok
    jedyna wada tej serii to to, że mozaiki nie ma, musiałem dobierać sobie i najlepsze co pasowało to znalazłem jakąś z opoczna

  19. #1559
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    semi_jp

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam

    Z utrzymaniem czystości dekorów przy umywalce nie ma w ogóle problemu - po prostu nic na nich nie widać . Mamy pochlapane tylko lustro - a przynajmniej tylko to widzimy.
    Jasne płytki na podłodze i ścianach mają ten sam odcień ale nic sie nie zlewa. Jasne płytki są tylko na tylnej ścianie gdzie jest prysznic, reszta ścian ma ciemne płytki i jest pomalowana (nie kładlismy płytek na całych ścianach przez to łazienka jest "lekka"). Nasza łazienka jest ciemna bez okien i generalnie ściany są ciemne (farba wygląda jak piaskowy tynk w kolorze perłowo szarym) ale jasna podłoga bardzo fajnie z nimi kontrastuje.
    Harionki są po prostu piękne i mają taki ponadczasowy wzór więc będą piekne mimo zmieniającej sie co jakiś czas mody na płytki

  20. #1560
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar STEFANY
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała / okolice
    Posty
    360

    Domyślnie

    Syntia jeśli mogę doradzić to Harionki są naprawdę super, ja akurat mam ciemne płytki na podłodze i nie mam dekorów ale płyteczki same w sobie są praktycznie bezobsługowe, nie widać na nich plam ani zacieków po wodzie. Wymagają przetarcia raz na jakiś czas, super A faktura i dekory są moim zdaniem "ponadczasowe", dzięki czemu łazienka będzie zawsze elegancka i modna pozdrawiam

Strona 78 z 85

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony