dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Rolety zewnętrzne z firmy Enola

    Czy spotkał się ktoś może z roletami tej firmy

    http://www.enolarolety.pl/

    Myślałem że jest to tylko firma montująca rolety ale okazuje się że sami produkują rolety na bazie profilu Aluprof.

    Może ktoś ma u Siebie zamontowane rolety z firmy Enola i może podzielić się opinią o jakości wykonania.


    A swoją drogą myślałem że rolety produkują dla montażystów duże firmy np. Anwis a ty widzę że firma która montuje rolety również sama jak składa.

    Jakie elementy decydują o jakości rolet - rodzaj profilu, aretki co jeszcze?
    Nie mówię tutaj o napędzie rolet ale o pancerzu i wszystkim tym ci jest związane roletą poza napędem elektrycznym
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  2. #2

    Domyślnie

    A może jednak ktoś ma u Siebie zamontowane rolety tej firmy i podzieli się opinią o nich bardzo proszę
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  3. #3

    Domyślnie

    Zapytam się jeszcze raz może ktoś miał kontakt firmą Enola od rolet?

    Powiedzcie mi co oprócz pancerza i profilu decyduje o jakości rolet i czy rzeczywiście rolety z Anwis są najlepsze.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gucioprawda

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-245
    Posty
    1

    Domyślnie

    Firma Enola nie produkuje i nigdy nie produkowała rolet tylko je kupuje jako ich dystrybutor ...i co najwyżej je montuje i to też poprzez firmy zewnętrzne o czym się dowiedziałem przypadkiem chcąc podjąć niewielką współpracę z tą firmą...
    Ponadto uważam że jako jedna z wielu firm na rynku w tej branży jest firmą dosyć drogą.
    Wycena tej firmy z inną firmą na rolety okazała się dwukrotnie większa od innej firmy również z Warszawy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony