dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie KUBEK termiczny

    Tak sie zycie potoczylo, ze od niedawna musze wstawac o 4 rano, kawa w ekspresie nastwawionym wieczorem juz jest zaparzona ale nie ma czasu w spokoju jej wypic i tak wczesnie to nawet ochoty na nia nie mam.
    Zaraz po wyjsciu spedzam w aucie 80 km i wtedy "chce mi sie" kawy dlatego pomyslalam o kupnie kubka termicznego.
    Wlasnie przegladam allegro ale tyle tego jest, ze nie wiem co kupic .
    Moze macie jakies swoje sprawdzone i godne polecania kubki?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka
    Dzieki, zaraz zamowie

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie Re: KUBEK termiczny

    Cytat Napisał magpie101
    Wlasnie przegladam allegro ale tyle tego jest, ze nie wiem co kupic .
    Moze macie jakies swoje sprawdzone i godne polecania kubki?
    Byle nie tanią chińszczyznę. Zostałam takim uszczęśliwiona przez teściową. Śmierdzi plastikiem niemiłosiernie i jeszcze nie udało mi się tego zapachu pozbyć. Z resztą w świetle ostatnich doniesień o toksyczności pewnych chińskich wyrobów nawet nie będę próbować.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Nie wiem jak się sprawuje ten Fiord ale to, co trzeba sprawdzić przed zakupem to czy się z niego nie wylewa przy zamkniętym ustniku. Inaczej można mieć różne plamki na spodniach, kurtce, etc...

  6. #6

    Domyślnie

    mam kilka kubkow termicznych i najlepszy okazal sie firmy Thermos.
    jesli chcesz by kawa byla dluzej ciepla, przed jej wlaniem, zalej kubek wrzatkiem na 2-3 minut

  7. #7

    Domyślnie

    Potwierdzę to co napisali przedmówcy , trzeba bardzo uważać na Chińszczyznę a szczególnie tą tanią sam dostałem trzy tanie kubki termiczne i nie byłem z nich zadowolony , kawa jakoś inaczej w nich smakowała. Dopiero jak sam zakupiłem sobie jeden porządny kubek , picie kawy w nim stało się przyjemnością . A wiem co mówię bo z kubka takiego korzystam kilka razy dziennie i jestem z niego szalenie zadowolony. Niestety nie ma takiego na Allegro , swojego zakupiłem sklepie sportowym. Jeśli zależy Ci na dobrym kubku i aby długo utrzymywał temperaturę płynów to rozglądnij sie za takim który ma próżnię pomiędzy ściankami wykonanymi z najwyższej stalą nierdzewną. Mój posiada jeszcze specjalny zaparzacz który poprawia jeszcze bardziej jakość i smak kawy ale powiedzieć szczerze jest to raczej nie potrzebny gadżet.

  8. #8

    Domyślnie

    Wato poszukać kubków w sklepach survivalowych/turystycznych, tam mają najlepsze modele.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trociu Zobacz post
    Nie wiem jak się sprawuje ten Fiord ale to, co trzeba sprawdzić przed zakupem to czy się z niego nie wylewa przy zamkniętym ustniku. Inaczej można mieć różne plamki na spodniach, kurtce, etc...
    Ja mam kubek termiczny Fjord Nansen Lando i świetnie się spisuje. Nic nie przecieka i długo trzyma ciepło.

    Cytat Napisał ekonoma Zobacz post
    Wato poszukać kubków w sklepach survivalowych/turystycznych, tam mają najlepsze modele.
    Ja swój kupiłem w militaria.pl. Odradzam szukanie takich kubków w supermarketach, może i tanie, ale jakość równie niska.

  10. #10

    Domyślnie

    To mniej więcej miałam na myśli, porządne sklepy z porządnym sprzętem renomowanych firm. Ja mam kubek Esbit, też jest niezły.

  11. #11

    Domyślnie

    Taki kubek możesz kupić w każdym supermarkecie. Widziałam też kilka w Pepco.

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał ekonoma Zobacz post
    To mniej więcej miałam na myśli, porządne sklepy z porządnym sprzętem renomowanych firm. Ja mam kubek Esbit, też jest niezły.
    Najlepiej właśnie w outdoorowych sklepach szukać/ze sprzętem turystycznym.

    Cytat Napisał Corneliaa Zobacz post
    Taki kubek możesz kupić w każdym supermarkecie. Widziałam też kilka w Pepco.
    Te z supermarketów lubią przeciekać po kilku
    - - - - - -
    let's bang

  13. #13

    Domyślnie

    To prawda zawsze trzeba patrzeć na gwarancję i możliwą reklamację towaru.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony