dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie pomoc w AGD - nie jestem już w temacie przepraszam

    otwieram moją skrzynkę, a tam mam jak zwykle sporo prośb o pomoc w doborze sprzętu AGD , niestety muszę wszystkich przeprosić, ale nie jestem już w temacie od miesiąca, przeprowadziłem się do Wa-wy i pracuje na całkowicie innym stanowisku, jestem managerem w firmie mającej sklepy więc możemy co najwyżej o kiełbaskac, finansach, kadrach, podyskutować . Ostatnio to nawet nie mam czasu klikać na forum.

    Pozdrawiam wszystkich, trzymajcie się mocno,
    Przepraszam za brak odpowiedzi na wasze posty
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  2. #2

    Domyślnie

    Tak mi się właśnie wydawało, odczułem to na własnej skórze Chyba się wpuściłem w maliny co do wyboru.
    No ale przynajmniej Tobie się pewnie polepszyło
    A tytuł Najlepszego Doradcy i tak Ci sie należy za wszystko, co zdziałałeś dla społeczności Forumowej.
    Pozdrawiam.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Broncio

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    256
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Szkoda...
    Mam nadzieję że przez miesiąc nie było jekiejś rewolucji technologicznej w AGD . Wstępnie wybrałem firmy, które polecałeś w swoich postach w ostatnich miesiącach. Dzięki za wszelkie cenne uwagi i rady.

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    jeszcze raz przepraszam wszystkim, którym nie zdążyłem pomóc.
    Cytat Napisał Cpt_Q
    No ale przynajmniej Tobie się pewnie polepszyło
    A tytuł Najlepszego Doradcy i tak Ci sie należy za wszystko, co zdziałałeś dla społeczności Forumowej.
    Pozdrawiam.
    dziękuje,..miło mi to czytać

    w pewnym sensie chyba mam farta, bo niby nie jestem jakiś wyjątkowo inteligętny, ale udało mi się ewoluować od "sprzątacza" na budowie (pierwsza praca) po dzisiejszego managera (kierownik wyższego szczebla)
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  5. #5

    Domyślnie

    Wiem,że nie jesteś już w temacie,ale chyba możesz mi zdradzić jaki model masz płyty gazowej i piekarnika.Bo wiem że zakupiłeś firmy arston ale nigdzie nie znalazłam oznaczeń.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony