dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Impregnant do gresu firmy KIEHL

    Będziemy impregnować nasz gres polerowany.

    Jeszcze do dzisiaj myślałam, że uzyjemy do tego celu preparatu HG, ale wykonawca który ma się tym zająć powiedział, że HG żółknie, a poza tym że trzeba co jakiś czas powtarzać impregnację.

    On używa impregnatu firmy KIEHL. Powidział, że robi się to raz, impregnant wnika w pory na zawsze = zero problemów w przyszłości z brudzeniem się gresu.

    Jestem ciekawa czy ktoś z Was słyszał o tym środku, bo dla mnie to była nowość, a myślałam że o impregnacji gresu wiem już wszystko .

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie Re: Impregnant do gresu firmy KIEHL

    Cytat Napisał Sonika
    Będziemy impregnować nasz gres polerowany.
    On używa impregnatu firmy KIEHL. Powidział, że robi się to raz, impregnant wnika w pory na zawsze = zero problemów w przyszłości z brudzeniem się gresu.
    To firma Kiehl musi byc najbogatsza i najslynniejsza firma chemiczna w tej branzy Wszyscy producenci gresu na swiecie zabijaja sie pewnie o jej produkt do swoich wyrobow.
    Soniko wez prosze kawalek plytki polerowanej, kaz temu panu zaimpregnowac /tylko zeby nie wylal pol butelki na te probke, niech to wyglada tak jak bedzie zrobione pozniej na podlodze/ po wyschnieciu zrob flamastrem spirytusowym lub pisakiem do plyt cd, plame a za dwa dni sprobuj to usunac. Jesli zejdzie bez sladu to cacy. Masz bezowe jasne gresy polerowane, ponoc chinskie, zalatwimy na forum dzieki Tobie 2 pieczenie. . W razie niepowodzenia wykonawca straci tez twarz.
    pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    z niecierpliwością czekam na wynik tego eksperymentu
    pozdrawiam
    gohna
    Mahonia mpb1971

    oznaką, że pijesz za dużo kawy jest fakt, że otwierasz drzwi, zanim ktokolwiek do nich zapuka

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    To znaczy, że ten Kiehl, to jakieś badziewie, czy że niczym się nie różni od HG?

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    To znaczy, że ten Kiehl, to jakieś badziewie, czy że niczym się nie różni od HG?
    Nikt chyba tak nie stwierdzil . Aha! Po zaimpregnowaniu i wyschnieciu probki wymyj ja detergentem i dopiero pozniej zapackaj. Podloga tez tak bedzie uzytkowana /a nawet gorzej /

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wojtku,
    dzięki za wszystkie rady.
    Nie wiem czy zdążę zrobić te próby o których piszesz, bo facet ma przyjechać w środę i od razu zaimpregnować, a ja już tak mam tego wszystkiego dość, że osiągnęłam etap iż jest mi wszystko jedno .

    Mam pomimo to nadzieję, ze ten Kiehl nie okaże się gorszy od HG, więc niech już robi - byle do przodu.


    Napisz jeszcze raz proszę, tak kawa na ławę, czy Kiehl ma złą opinię?
    Lepiej zrobić HG?

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Moim zdaniem Soniko, Kiehl nie ma zlej opini, natomiast na wyrost wydaja mi sie zapewnienia wykonawcy o cudownosci preparatu. Kiehl to producent glownie srodkow czystosci, ponoc profesjonalnych /glupie okreslenie/ .Ja przed ich jakoscia nie padlem na kolana.
    Wiem , ze firmy produkujace gresy walcza z plamieniem polerow, probujac znalezc technologie lub chociazby preaparat calkowicie uodparniajacy polerowany gresy przed przebarwieniami.Jak do dzisiaj nic z tego nie wyszlo.Poki co kazdy markowy preparat zabezpiecza gresy w pewnym tylko stopniu przed zabrudzeniem i co jakis czas trzeba ten zabieg powtorzyc. Zrobi majatek ten, kto wymysli preparat jednokrotnego uzytku a stosowal nie bedzie go wtedy klient kupujacy gres tylko juz producent/to chyba oczywiste/.
    IMO obojetne, ktorym preparatem to zrobisz. Pan wykonawca zrobil akcje marketingowa produktu, na ktorym zarabia.
    Glowa do gory, problemy na budowie sa po to zeby je miec. Miec to jest taki zolty metal .Sa rzeczy , ktorych i tak nie przeskoczych. Nie ma budowy bez bledow.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    grunt to pozytywne nastawienie

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wojtku, nie wiem czy ja już to pisałam, ale jestes nieoceniony .

    Nie wiem czy brać tego faceta, bo ja bardzo nie lubię jak mi ktoś robi wodę z mózgu.

    W związku z tym co napisałeś o tym Kiehlu, zaczynam podejrzewać, że ktoś będzie chciał nieźle zarobić na mojej niewiedzy .

    Muszę sobie to jeszcze przemyśleć .

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Wojtku, nie wiem czy ja już to pisałam, ale jestes nieoceniony .

    Nie wiem czy brać tego faceta, bo ja bardzo nie lubię jak mi ktoś robi wodę z mózgu.

    W związku z tym co napisałeś o tym Kiehlu, zaczynam podejrzewać, że ktoś będzie chciał nieźle zarobić na mojej niewiedzy .
    Hmmm! Zbyt łaskawa Pani dla mnie, z tym laskotaniem proznosci
    Nie chce tez brac odpowiedzialnosci za "wyeliminowanie" fachowca.Ty zreszta jestes na budowie "niezla zolza", to dasz sobie rade
    Co do firm reklamujacych sie , ze produkuja profesjonalne wyroby z reguly jestem ostrozny. Nawet tak chetnie podawana przez wielu norma ISO nie jest gwarantem nie- naciagania i zbyt agresywnego marketingu.

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Sp5es

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.549

    Domyślnie

    Pamiętaj zawsze, że dla wykonawcy najlepszy jest ten preparat, na który ma największe rabaty.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony