dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Temat: POZYTYWY

  1. #41

    Domyślnie

    co sie u mnie dzieje w kuchni przy gościach, to wolę nie opowiadac
    a gdyby była otwarta, to bym ze wstydu spłonęła
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

  2. #42

    Domyślnie

    Pozytywy:
    - mazany kolor kafli , w dodatku b. gładkich; myje je raz na 2 tyg, woda czysta,
    - takie same kafle są w salonie, kuchni i holu- fajnie to wygląda, nie jest takie poszatkowane,
    - duży blat w większej łazience , mam gdzie odłożyc suszrke, prostownicę itp..
    - brak kabiny prysznicowej - super pozytyw- dwa razy więcej miejsca, żadnych szpar, załomów czy uszczelek do czyszczenia nie mówiąc o szybach,
    -pom. gospodarcze przy kuchni, blisko i wygodnie - w nim duży metalowy zlew, pralka, rzeczy kota , wiadro kompostowe, zgrzewki wody i mleka, i.in.
    - zadaszony taras- wstyd, ale suszę tu pranie,
    - panele classena, ładne i dobre w utrzymaniu, wcale nie stukają,
    - drzwi wejściowe z szybkami - jest jasno w holu,
    - brak wiartołapu - czuję, że to elegancki dom już od wejścia/ ale jestem nieskromna, sorry/, wbrew obawom na razie nie dmucha.../ po zimie zdam ostateczną relację/,
    - super pozytyw -nasz dom to parterówka- coraz bardziej to doceniam, przemieszczam sie bez wysiłku i z predkością światła,
    - tyle pomieszczeń, ile trzeba, żadnych gościnnych,
    - wyjście na taras równiez z pokoju syna,
    - garderoba gdzie poza wszystkimi naszymi sezonowymi ciuchami
    stoi rozłożona na stałe decha do prasowania,
    - duży strych na wszystko co aktualnie nie jest potrzebne.
    - w kuchni wysuwana szafa typu cargo
    Negatywy - akrylowa i w dodatku zbyt wąska wanna, kiedyś ja wyrzucę i wstawie normalną, metalową. Pozdrawiam.

  3. #43

    Domyślnie

    plusy, a raczej co mnie wyjątkowo cieszy:
    - pomieszczenie gospodarcze - łączy dom z garażem. W nim pralka, głęboki brodzik, szafa na całą ścianę (mopy, płyny, rury z odkurzacza itp)
    - dodatkowa mała lodówka w garażu (napoje)
    - duża wymurowana kabina prysznicowa z półeczką-ławeczką.
    - wanna z hydromasażem (problemy z kręgosłupem), nastrojowe światło i muzyka w łazience - prawdziwy salon relaksu.
    - wentylacja mechaniczna - żadnych robali w domu chyba, że ćma wleci przy otwarciu drzwi.
    - duży taras, umownie podzielony na część jadalnianą z ławą i grillem i salonową z leżakami i stoliczkiem.
    - garaż połączony z domem - powodów jest sporo
    - kuchnia otwarta - akurat mnie pasuje. Bałagan próbuje zasłonić trochę wyższy barek.
    - tak jak przedmówcy: więcej gniazdek niż wydawało się potrzebne - teraz jest w sam raz.
    Minusy:
    na razie jedyny jaki mi przychodzi do głowy to bliskość przejazdu kolejowego, szczególnie jak się człowiek spieszy z rana.

  4. #44

    Domyślnie zapytanie nt. kabiny prysznicowej

    do mww
    to jest Twój cytat
    - duża wymurowana kabina prysznicowa z półeczką-ławeczką.


    Jak to jest zrobione?
    jakie ma wymiary?
    Czy na dole jest brodzik czy kafle?

    Proszę opisz mi dokładnie. PÓŁECZKA - ŁAWECZKA JAK TO WYGLĄDA?

    A może masz jakieś zdjęcia?

    Pozdrawiam Aga

  5. #45

    Domyślnie

    Hmm, nie mam zdolności w tym kierunku, ale się postaram...

    Na dole brodzik z kafli, kabina ma ścianki z ytonga obłożone kaflami, drzwi szklane - kupne. Wymiary: 128 szer. x 83 głębokość.
    Patrząc z łazienki ławeczki prawie nie widać, na wprost szklanych drzwi jest panel prysznicowy, a na prawo jest ławeczka. Prawy bok kabiny to łuk (wygięty w stronę łazienki ) i w zagłębieniu tego łuku w kabinie jest właśnie ławeczka, obłożona kaflami wygląda trochę (mocno trochę-raczej chodzi o ideę) tak jak ławki wykute w ścianie z kamienia . Nad ławeczką w suficie halogen, a w ścianie półeczki na przybory.

    Jednak trochę słaby ten opis . W weekend postaram się wysłać Ci zdjęcie na priva o ile jakoś wyjdzie, bo kafle w kabinie są grafitowe.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony