dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

    Domyślnie

    A posiada ktoś garnki marki Philipiak? Ostatnio jakoś głośno o nich, dużo gwiazd ich reklamuje, sam Okrasa... dobry sprzęt? ma ktoś?

  2. #22

    Domyślnie

    Ja posiadam garnki Philipiaka. Dostałam je od rodziców na nowe mieszkanie. Są rewelacyjne. Muszę przyznać, że jestem słabą kucharką i choćbym chciała to nic w nich nie przypalę Można smażyć na nich z niewielką ilością tłuszczu (można by rzec minimalną), co jest bardzo dużym plusem. Rączki się nie nagrzewają, więc nie ma ryzyka oparzenia się. Garnki są może i drogie, ale warte swojej ceny. Samo to, że jest na nie 20 lat gwarancji mówi o jakości. Prokopin- zastanawiasz się nad zakupem ich?

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Będąc na targach budowlanych Sibex w Sosnowcu przechadzając się w przerwie po hali wystawowej przypadkiem zainteresowałem się pokazem garnków tytanowych wystawianych przez jakąś firmę.
    Myślałem że to tak jak wszystkich pokazach
    Ale przekonała mnie opinia pewnej starszej pani która miała taki jeden garnek.
    Jedyną chyba wadą, nie wadą są dość masywne ale jak żona stwierdziła rewelacja.
    Zakupiłem jeden na próbę, po jakimś czasie dokupiłem drugi bo miałem namiar, teraz niedawno dokupiłem patelnię.
    Nie trzeba kupować całego kompletu, w miarę możliwości i potrzeb można powoli sobie skompletować taki zestaw.
    Największą bolączką jest cena niestety ale naprawdę warto.
    Można wlać mleko, spalić to na przysłowiowy węgiel, przecieramy papierowym ręcznikiem, bez mycia i możemy dalej używać.
    Nie łapię obcych zapachów, przypalenie czegokolwiek jest niemożliwe.
    Garnki niemieckiej firmy Borner.
    Link do strony: http://www.borner.pl/redirect.php?ac...VjdGVkaWQ9MjE=
    Szukałem po alledrogo ale nie natrafiłem na te garnki, jakieś tam tarki i inne rzeczy ale nie garnki.
    Może komuś się przyda.
    Przy następnym jakimś "święcie" będzie duża brytfanna.

  4. #24

    Domyślnie

    Dobre garnki to podstawa. Ja mam takie z potrójnym dnem i taka jakąs płytka dzieki czemu temp równomiernie sie rozkłada i potrawy szybciej sie gotuja. Pozatym nie martwie sie że jak zostawie jedzenie w takim garnku to albo bedzie szkodziło mojej rodzinie albo po prostu zmieni smak i zapach. Ja jednak wole kupić droższe na lata niż byle co i nie koniecznie zdrowego.

  5. #25

    Domyślnie

    Ja mam garnki ambition, a jeden to taki w którym gotuję potrawy, które muszę odlewać, najczęściej są to ziemniaki makaron i warzywa. No super sprawa jak dla mnie, odlewanie ziemniaków jest dziecinnie proste dzięki takim dziurkom w przykrywce, jak na zdjęciu widzicie. No mega
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20161024_142830.jpg
Wyświetleń:	152
Rozmiar:	52,1 KB
ID:	373886  

  6. #26

    Domyślnie

    Ja kupiłam garnki z tefala z podwójnym dnem. I przykrywkę mają szklaną.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał marzenka.o Zobacz post
    Ja kupiłam garnki z tefala z podwójnym dnem. I przykrywkę mają szklaną.
    też mam zestaw garnków z Tefala! takie zupełnie garnki stalowe, bez żadnej powłoki, więc nie boję się o jej uszkodzenie kupiłam komplet garnków z pokrywkami i w zestawie był jeszcze wkład do gotowania na parze. Ogólnie dobrze się sprawują, wcześniej miałam jakiejś nieznanej marki i muszę przyznać, że widać różnicę... jednak czasem warto dopłacić trochę więcej i mieć na dłużej

  8. #28
    Banned
    ngreen

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-028
    Posty
    147

    Domyślnie

    Tefal rzeczywiście jest spoko. Wytrzymały.
    Generalnie kupując garnki pamiętajcie o takim zestawie, który będzie działa również na indukcji (garnki starszej generacji nie działają).
    Dobre też są garnki Masterchef
    Czasmi można wyrwać fajne promocje, jak np te ze sklepu Netto za naklejki (wydawane przy kasach przy płatności). Można w ten sposób kupić taniej niż przez internet.

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie działają w zasadzie tylko aluminiowe, ale te nawet do żywności się nie nadają.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony