dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 34
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 670
  1. #1

    Domyślnie Najlepsze i bezpieczne sklepy internetowe

    no własnie, które? Niektórzy maja juz w zwyczaju zakupy w necie. Ponieważ mam obawy zarówno co do formy płatności jak i stanu dostarczonego towaru,może opinie bardziej doświadczzonych w tego rodzaju zakupach ośmielą i zachęcą mnie.
    Moj dom to moja przestrzen.
    Jakim cudem większość mieszka jednak w solidnie zbudowanych i wykończonych domach skoro ekipy które napotykam są do niczego ?

  2. #2

    Domyślnie

    Obecnie urządzam mieszkanie więc zakupy sptzętu wszelakiego na czasie.

    W stosunku do sklepów "stacjonarnych" można znaleźć ceny nawet o kilka stówek niższe!!

    Polecam wyszukiwarki cen typu ceneo.

    Oglądam sobie sprzet w sklepie po czym konkretnego typu szukam w internetowych.

    Korzystałam m.in z :

    maximedia
    adgyby
    torres.pl
    www.elektroda.com.pl

    Troche tego, ale cey mają różne i trzeba uważać Na jednym obniżą, na innym przytną Stąd taka ilość.

    We wszystkich sklepach obsługa ok.W maximedia mają swój transport (przynajmniej na terenie wawy) i miłych Panów którzy bez problemu wniosą sprzęt do domu.

  3. #3

    Domyślnie

    dziękuje, myslę że bedę płacic przy odbiorze chociaz to duze pieniądze bo chce kupic sprzet agd, tak wydaje mi się bezpieczniej, ale zdaje się za sam transport trzeba zapłacic wczwesniej bo moga byc problemy.
    Moj dom to moja przestrzen.
    Jakim cudem większość mieszka jednak w solidnie zbudowanych i wykończonych domach skoro ekipy które napotykam są do niczego ?

  4. #4

    Domyślnie

    Ja polecam sklep Agd-RTV "Morele.net":
    http://www.morele.net/
    Kolega zamawiał zmywarkę -zaoszczędził b.dużo kasy -około 1,5tys zł, a przesyłka dotarła bardzo szybko. Jedyny mankament -konieczna przedpłata na konto Ale klient jest dobrze zabezpieczony -bo procedura zakupu jest 3-etapowa i wpłaty dokonuje dopiero po osobistym potwierdzeniu stanu magazynowego i ceny przez sprzedawcę. Oczywiście jest gwarancja i faktura VAT.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja często robię zakupy na

    http://www.agito.pl

    Jak do tej pory wszystko jest ok.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    korzystam tylko z allegro- kupuję u sprawdzonych supersprzedawców którzy posiadają dużą ilość komentarzy pozytywnych i minimalną ilość negatywów
    kupuję wszystko ... od dupereli po kabinę prysznicową, gont, drzwi czy wełnę do ocieplenia
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  7. #7

    Domyślnie

    Kupiłam ostatnio sortownik na odpady i zlew granitowy podwieszany w http://www.hipermarket.pl/
    Szybko, sprawnie...Polecam
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał czandra
    Ja często robię zakupy na

    http://www.agito.pl

    Jak do tej pory wszystko jest ok.
    Kupiłem u nich zmywarkę, bo mieli ją od razu na magazynie i była u mnie dwa dni po zamówieniu. Jak dotąd wszystko ok.


    Kupowałem też w Euro RTV AGD, mają sklep internetowy, ale są specyficzną firmą, bo mają przecież salony sprzedaży w całej Polsce. Sklep internetowy ma jedną ciekawostkę - zamówiony towar można albo odebrac w wybranym salonie, albo dostarczają go do domu własnym transportem na terenie całej Polski. Koszt 39zł, nawet gdy płatność przy odbiorze. I w standardzie wnoszą sprzęt do domu, czego kurier nie ma obowiązku czynić.

  9. #9

    Domyślnie

    Kupowałam na www.eplytki.pl. Wszystko OK.

  10. #10

    Domyślnie

    Sprzęt do kuchni zakupiłam przez internet, płytę ceramiczną wraz z okapem na neo24, piekarnik w mixmedia. Ogólnie jestem zadowolona.

  11. #11

    Domyślnie

    maximedia.pl

    cale AGD, kupione bez problemu, dobry kontakt i serwis.

  12. #12
    2mm
    Guest
    2mm

    Domyślnie

    trochę mało poważny jest sklep www.mfe.pl
    bardzo utrudniony kontakt - nik nie odbiera tel ani nie oddzwania, nie potwierdzają zamówień, nie da się praktycznie ustalic terminu dostawy itp.

  13. #13

    Domyślnie

    No to jeśli negatywy -to ja nie polecam sklepu Eminet :
    http://www.eminet.pl/
    Na ich stronie była promocja na zmywarkę Whirlpool. Przed zamówieniem zadzwoniłam, aby upewnic się czy jest ten model -cena była naprawdę atrakcyjna -najniższa za ten model na Ceneo. Odpowiedziano że owszem jest, ale w innym magazynie i trzeba kilka dni poczekac -na stronie pisało "realizacja w 24h" . Złożyłam zamówienie i czekałam ponad tydzień. Po tygodniu zadzwoniłam -zmywarki nadal nie ma -mają problem ze ściągnięciem jej od producenta Na moje pytanie co z tym drugim magazynem: "mieliśmy zarezerwowane od producenta 3sztuki i miały byc własnie na tym drugim magazynie -Proszę jeszcze poczekac". Poczekałam jeszcze kilka dni -ale jak już nadszedł termin składania mebli (zmywarka do zabudowy) to znowu zadzwoniłam i słyszę:"przykro mi tego modelu już nie będzie" -dodam, że na ich stronie jeszcze był jako dostępny w 24h! Pan poradził żebym sobie z ich sklepu wybrała inna zmywarkę Owszem wybrałam -ale w innym -Morele.net. Ten sam model -droższy tylko o 30zł- przyjechał do domu w ciągu 2dni. Eminetowi już dziękuję za współpracę- po pierwsze dlaczego nikt mnie nie poinformował że jest opóźnienie, a potem że zmywarki wcale nie ma? (moje zamówienie widniało u nich cały czas jako "przyjęte do realizacji"), i dlaczego nie aktualizowali swojej strony? (pan z którym rozmawiałam przez telefon sam był zdziwiony że ta zmywarka jeszcze jest na stronie jako "dostępna w 24h"!) -Na ceneo jeszcze przez kilkanaście dni ich oferta wyskakiwała jako najlepsza

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.426
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    76

    Domyślnie

    Ja właśnie czekam na dostarczenie sprzętu AGD do kuchni (5szt. - płyta gazowa, piekarnik, zmywarka, lodówka, okap) - z www.mixmedia.pl .
    Bardzo dobry kontakt, ponieważ nie było od razu wszystkiego powiadamiail mnie o dostawach poszczególnych elementów zamówienia.
    W stosunku do sklepów i wykonawcy mojej kuchni - przebili oferty o ok. 3 tys. zł . na całości ( u nich wyszło ok. 7,5 tys., w tym 250 zł dostawa).
    Z tego sklepu brało całość sprzętu już kilku forumowiczów z grupy wrocławskiej i było ok.

  15. #15

    Domyślnie

    Witam

    Ja już 3 razy kupowałam glazurę w eplytki.pl. złego słowa nie mogę powiedzieć, wszystko dotarło na czas i w całości.
    Agd będę kupować w neo24, jeden z nielicznych sklepów przyjmujących płatności kartą kredytową (eplytki też). Zrobiłam próbę, kupiłam w tym skelpei kuchenkę mikrofalową, podczas próby uruchomieniu okazała się uszkodzona, zgłosiłam reklamację, przysłano kuriera, który zabrał uszkodzoną i po ok. tygodniu przywiózł mi zupełnie nową, żadnych dodatkowych opłat z tego tytułu nie miałam.

    pozdrawiam
    Basia

  16. #16

    Domyślnie

    ja cały sprzet kupowałam w Szron-bis wszystko sprawnie,potargowałam jeszcze... polecam
    Do szcześcia potrzeba ciszy, spokoju i......Neptunka

  17. #17

    Domyślnie

    Korzystałam z mixmedia i imperium zakupów polecam - szybki kontakt, sprawna realizacja i transport.

  18. #18

    Domyślnie

    Kupowałam w www.ewabymail.pl, Hoopla i Topmarket - wszystkie moge polecić, żadnych problemów, chociaż w którymś z tych dwóch ostatnich (nie pamietam, bo to ponad rok temu było) czekałam dłużej na dostawę, ale zadzwonili, przeprosili i ustalilismy nowy termin - wiec ok. Płaciłam zawsze przy odbiorze.

  19. #19

    Domyślnie

    Kupowałem zmywarkę, kuchenkę i lodówkę z www.agdopole.pl

    Towar był po trzech dniach od daty złożenia zamówienia. Dodatkowo okazało się, że z magazynu ktos wydal model zmywarki która zamówilem i zeby nie przedlażać realizacji zamowienia (lub nie wysylac drugi raz zmywarki na swój koszt) przywiezli mi model wyższy (troszkę lepiej wyposazony i minimalnie droższy) w cenie zamówionego.

    Duży plus za podejście do klienta.

    Teraz dokupowałem u nich okap i byl po 4 dniach od daty zlozenia zamowienia.

  20. #20

    Domyślnie

    a tak z ciekawości-ile wam dalo sie wynegocjować/wytargować w jakimś tam sklepie internetowym?
    bo np.w niektórych podają że jest możlwosc negocjacji
    bo mi udało sie wytargowac 20 zł

Strona 1 z 34

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony