dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie pozwolenie na szambo

    Witam!
    Zupełny ze mnie żółtodziub bo jestem dopiero na etapie szukania działki. Mam za to istotne pytanie. Doszły mnie wieści, że po naszym wejściu do Unii nie wydaje się już pozwoleń na szambo, tak więc, kupując działkę trzeba upewnić się, że ma ona wydane pozwolenie na szambo lub dostęp do kanalizacji. Czy tak rzeczywiście jest? Czy można to jakoś obejść?
    Pozdrawiam,
    Marcin

  2. #2

    Domyślnie Re: pozwolenie na szambo

    Cytat Napisał Bajbi
    Witam!
    Zupełny ze mnie żółtodziub bo jestem dopiero na etapie szukania działki. Mam za to istotne pytanie. Doszły mnie wieści, że po naszym wejściu do Unii nie wydaje się już pozwoleń na szambo, tak więc, kupując działkę trzeba upewnić się, że ma ona wydane pozwolenie na szambo lub dostęp do kanalizacji. Czy tak rzeczywiście jest? Czy można to jakoś obejść?
    Pozdrawiam,
    Marcin
    No tak to nie bardzo moze byc. Do wniosku o pozwolenie na budowe musisz zalaczyc warunki podlaczeniowe od dostawcow mediow. Tzn. ZE, Wod-Kan, Gaz. Do pradu musisz miec mozliwosc podlaczenia sie. Reszte mozesz zalatwic w inny sposob: woda ze studni, kanalizacja - szambo lub przydomowa oczyszczalnia sciekow, gaz - zamiana na olej/wegiel lub cos w tym stylu. Tylko informacja o tym, jak beda podlaczone media musi byc zawarta w projekcie.
    W moim przypadku, jesli chodzi o scieki, to do projektu domu dolaczylem projekt szamba (1 kartka) i to wystarczylo aby otrzymac pozwolenie na budowe domu wraz z szambem.

    pozdrawiam
    Lukasz

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo. Czyl rozumiem, że to pozwolenie na budowę jest kluczowe. Nie trzeba mieć dodatkowego pozwolenia na szambo i - zakładając, że wykonawstwo nie "nawali" - nie będzie problemów przy odbiorze technicznym. Jeszcz raz dzięki.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony