Elektronarzędzia firmy Einhell, posiadam ich (lub aż) 7 sztuk:

1. wyrzynarka - BPS600E 600W (żółta, seria bavaria),
2. pilarka - BHS55 1200W (żółta, seria bavaria),
3. wkrętarka - BAS14,4-2A (żółta, seria bavaria),
4. kątówka mała - BWS960 960W (żółta, seria bavaria),
5. kątówka duża - BWS230 2000W (żółta, seria bavaria),
6. wiertarka udarowa - BSM 710 710W (żółta, seria bavaria),
7. szlifierka oscylacyjna - BOS280 280W (pomarańczowa, seria bavaria).

Kątówka duża zepsuła się w pierwszym dniu jej używania, tzn. włącznik zaciął się w pozycji "włączony".
Szlifierka oscylacyjna zepsuła się po 4 dniach używania, tzn. włącznik zaciął się w pozycji "włączony".
Wiertarka zepsuła się po roku, tzn. po włączeniu raz się kręci a raz nie.

Szlifierka oscylacyjna zepsuła się 6 sierpnia, a wiertarka 7 sierpnia - bardzo śmieszne, .
3 narzędzia na 7 i wszystkie problem z włącznikiem - bardzo ciekawe, .

Narzędzi używam na budowie prywatnie, nie pracują na co dzień tylko jak coś dłubie. Spotkałem się z opiniami, że pilarki i kątówki mają przyzwoite, a i tak mnie spotkała awaria kątówki. Muszę przyznać, że te narzędzia nie nadają się na budowę i proszę mi nie pisać czego spodziewałeś się po chińszczyźnie, bo w tej cenie to wszystko jest tam składane. Więc przestrzegam przed firmą Einhell, a przynajmniej jej serią bavaria, straszne buble. Nawet wiertarka Toya mi dłużej wytrzymała nim padła.

Dodatkowo proszę mi nie prawić morałów na temat tej firmy, a jedynie zamieszczać treściwe posty, które mogą się przydać innym poszukującym opinii o elektronarzędziach tej firmy. Nie chciałbym też zamieszczania postów w stylu "... a ja mam i jestem zadowolony ...", jak już coś to proszę wskazać konkretny model i jaki czas jest w użyciu lub częstotliwość użytkowania. Proszę także nie zamieszczać opinii o innych markach, chciałbym żeby ten topik był tylko o firmie Einhell, czyli krótko zwięźle i na temat.