dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1

    Domyślnie Frytkownica - żeby kuchni nie zaciapać

    Nowa kuchnia wreszcie gotowa. Tak urządzaliśmy żeby sprzątać było łatwiej, ale frytki domowe wszyscy lubimy. Widzieliśmy taką frytkownicę - Tefal Actifry. Frytki w łyżce tłuszczu. Czy to przypomina frytki? Ma ktoś takie urządzenie? Czy warto. A może ktoś coś poleci innego albo powie na co zwrócić uwagę przy zakupie?

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki. Przeczytałam. Ale w dalszym ciągu czekam na opinie użytkowników. Może ktoś ma, korzysta. Jest zadowolony lub nie. Albo zna opinie znajomych.

  4. #4

    Domyślnie

    Ponawiam prośbę. Musze coś kupić, bo mam w domu trzech facetów, lubią frytki - jak mnie nie ma w domu to ich ulubione danie. A jak wracam to chyba nie muszę pisać co zastaję. Doradźcie coś

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    niech smażą te frytki na patelni jak Bramer ......
    muszą miec specjalistyczny sprzęt ?
    I ryby potem niech smażą, zjesz i Ty, zostawią Ci ....
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    sajgon pewnie robią ......
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  7. #7

    Domyślnie

    a nie lepiej w piekarniku ?

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    no własnie, zapomniałam, że mój syn tylko w piekarniku piecze, opracował metodę na najniższym poziomie, na oryginalnej blaszce z piekarnika bo wtedy są chrupkie. I tłuszczu nie potrzeba dużo !
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renia
    no własnie, zapomniałam, że mój syn tylko w piekarniku piecze, opracował metodę na najniższym poziomie, na oryginalnej blaszce z piekarnika bo wtedy są chrupkie. I tłuszczu nie potrzeba dużo !
    chyba wcale, no chyba że sami kroicie, a nie kupne dajecie

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    do kupnych nic nie potrzeba, do krojonych trochę
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  11. #11

    Domyślnie

    No więc cały problem polega na tym że oni lubią tylko krojone, tradycyjne takie jak kiedyś babcia robiła. Nawet sami obierają! A te gotowe to podobno nie to samo. Już wolą talarki z patelni, ale to jeszcze gorsze rozwiązanie. No i w ogóle lubią się w kuchni kręcić, a że kuchnia duża to taka estetyczna frytkownica mogłaby być.

  12. #12

    Domyślnie

    Oj chyba nikt tego nie kupuje Będę musiała coś zaryzykować. Ale wrażeniami się podzielę

  13. #13
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Marcin1978

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Kraków
    Posty
    275

    Domyślnie

    Ja mam taka :

    http://pl.severin.dimento.com/produc...ryer/fr-2414_1

    Dwa powody dla ktorych ja kupilem to ze olej mozna wyciagnac i schowac do lodówkijak dłużej nie używam), frytownica jest rozbieralna i mozna myć ja w zmywarce(bez grzałki oczywiscie)

  14. #14

    Domyślnie

    Dzięki Marcin. a jak frytki? Dobre? Jak długo się na nie czeka? Ma duży pojemnik na olej - czy bardzo jest duża? Nawet by mi pasowała kolorystycznie do innych sprzętów.

  15. #15
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Marcin1978

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Kraków
    Posty
    275

    Domyślnie

    Frytki jak frytki. Moze nie jestem jakims smakoszem ale nie widze róznicy pomiedzy frytownicami. Olej rozgrzany do 180 st do tego ziemniaki i frytki gotowe
    Czy długo sie czeka ?? Ja wiem. Chyba normalnie. W zaleznosci kto jakie frytki lubi
    Wymiary masz podane na w/w stronie wg mnie jest w sam raz. Pojemnik na olej ma 3L. Wystarcza na zrobienie frytek na 3 -4 osoby. W zaleznosci kto jakie porcje zjada.

    Zobacz sobie na frytownice tefala oni maja wieksze. Dla mnie najwazniejsza była mozliwosc mycia w zmywarce i wyciagany pojemniik z olejem

  16. #16

    Domyślnie

    Pytanie czy dobre frytki wychodzą to raczej faktycznie powinnam kierować do tych co mają te wynalazki, co to się w łyżce oleju albo w litrze furę frytek smaży. Jakieś obracane kosze mają , pochylone i nie wymagają tyle tłuszczu. Ale boje się że ta oszczędność może mieć wpływ na jakość a u mnie straszni frytkożercy są w domu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony