dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 10
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 193
  1. #1

    Domyślnie Grohe czy Geberit - bardzo proszę o pomoc:)

    Witam wszystkich
    Właśnie stanęłam przed koniecznością dokonania wyboru w zakresie kupna stelaża (Grohe czy Geberit). Moje pytanie: który lepszy? i drugie czy w przypadku awarii do Grohe
    można się dostać przez otwór gdzie umieszczony jest przycisk, czy też trzeba
    kuć w ścianie? wiem, że w gebericie można się dostać do wszystkich części, a
    tu jak jest?
    Bardzo dziękuję.

  2. #2

    Domyślnie Re: Grohe czy Geberit - bardzo proszę o pomoc:)

    Cytat Napisał moniz
    Witam wszystkich
    Właśnie stanęłam przed koniecznością dokonania wyboru w zakresie kupna stelaża (Grohe czy Geberit). Moje pytanie: który lepszy? i drugie czy w przypadku awarii do Grohe
    można się dostać przez otwór gdzie umieszczony jest przycisk, czy też trzeba
    kuć w ścianie? wiem, że w gebericie można się dostać do wszystkich części, a
    tu jak jest?
    Bardzo dziękuję.
    W przypadku stelaży wszystkich producentów można się dostać do spłuczki przez ten otwór.
    Może, Gorgiel?
    Pozdrawiam Tomik_B

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję. Szczerze powiedziawszy to jestem zielona w tym temacie, a mam tylko 3 dni na podjęcie decyzji. Nie wiedziałam nawet, że istnieje taka firma Gorgiel.
    wielkie dzięki, ale jednak zostanę przy którymś z nich. Najchętniej bym kupiła grohe. Stąd też moje pytanie, czy nie jest gorszy, bo różnica jest niewielka, ale jest.

  4. #4

    Domyślnie

    Gorszy, to on pewnie nie jest. Podobno ma większy wybór przycisków i ładniejsze.
    Pozdrawiam Tomik_B

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomik_B
    Gorszy, to on pewnie nie jest. Podobno ma większy wybór przycisków i ładniejsze.
    no właśnie.
    My mamy stelaż firmy TECE.
    Owszem działa, tylko że jak przyszło co do czego i chcieliśmy kupić przyciski to okazało się że możemy sobie wybierać w szerokiej gamie trzech kolorów i jeszcze szerszej gamie jednego kształtu...

    zacznij od sprawdzenia gdzie masz większy wybór przycisków, ewentualnie gdzie znajdziesz przycisk który Ci się spodoba.

    Grzegorz

  6. #6

    Domyślnie

    Odpowiadając trochę nie na temat: ani jedno ani drugie. Za 60% ceny Geberita można kupić np. Valsira - też bardzo przyzwoita firma. W Gebericie płacisz przede wszystkim za markę. Ja mamod roku Valsira i 0 problemów.
    Paweł

  7. #7

    Domyślnie

    Znalazłam zarówno w jednym jak i drugim przycisk, który mi się podoba i w przypadku zakupu stelaża kupiłabym go razem z nim. Chodzi o to, że Grohe kosztuje mnie mniej o ok. 200 zł. niż Geberit. I to jest dla mnie podejrzane, czy niższa cena nie oznacza czasem gorszej jakości?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniz
    Znalazłam zarówno w jednym jak i drugim przycisk, który mi się podoba i w przypadku zakupu stelaża kupiłabym go razem z nim. Chodzi o to, że Grohe kosztuje mnie mniej o ok. 200 zł. niż Geberit. I to jest dla mnie podejrzane, czy niższa cena nie oznacza czasem gorszej jakości?
    To jest pytanie typu: czy mercedes jest gorszy od RR (no bo przecież tańszy)
    Paweł

  9. #9

    Domyślnie

    polecam grohe. Po 5 latach ( w ramach gwarancji) odpadł mi grzybek na dnie wanny (spust wody). I bez szemrania pan z serwisu dowiozł mi nowa częsc do pracy.

  10. #10

    Domyślnie

    ja także polecam Grohe
    użytkuję taki stelaż od 7 lat i sprawuje się całkiem dobrze
    jest atrakcyjniejszy pod względem estetyki jak pisali przedmówcy
    czy geberit ma np metalowe przyciski czy tylko plastyk??
    jeśli chodzi o serwis Grohe to jest niezawodny jak dotąd
    jeśli chodzi o wpadki to raz się zdarzyło, że coś tam spadało z czegoś, serwisant przyjechał, wymienił bez uwag i jest cacy
    żadnych zastrzeżeń nie mam do produktów tej firmy a użytkuję ich sporo i dość długo
    stawiam na Grohe

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawel_l
    Odpowiadając trochę nie na temat: ani jedno ani drugie. Za 60% ceny Geberita można kupić np. Valsira - też bardzo przyzwoita firma. W Gebericie płacisz przede wszystkim za markę. Ja mamod roku Valsira i 0 problemów.
    zamontowałem Valsira produkowany stelaż ze Skawiny
    i mam kilka problemów z ustawieniami /regulacją.....
    tzn. czasem po uzyciu spłuczki nie dobiera wody, casem nie wyłączy zawór i woda się przelewa.... coś na temat tego producenta jakiś link z opisem??. zaznaczam nie mam doswiadczenia.... rozebrałem toto dokładnie przejrzałem. poskładałem i mam kilka efektów, ale do końca nie jestem pewien.....

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał JackD
    Cytat Napisał pawel_l
    Odpowiadając trochę nie na temat: ani jedno ani drugie. Za 60% ceny Geberita można kupić np. Valsira - też bardzo przyzwoita firma. W Gebericie płacisz przede wszystkim za markę. Ja mamod roku Valsira i 0 problemów.
    zamontowałem Valsira produkowany stelaż ze Skawiny
    i mam kilka problemów z ustawieniami /regulacją.....
    tzn. czasem po uzyciu spłuczki nie dobiera wody, casem nie wyłączy zawór i woda się przelewa.... coś na temat tego producenta jakiś link z opisem??. zaznaczam nie mam doswiadczenia.... rozebrałem toto dokładnie przejrzałem. poskładałem i mam kilka efektów, ale do końca nie jestem pewien.....
    Ja mam model Angela2 (?) ostatnio gdzieś widziałem jakis jeszcze tańszy ale nie wzbudził mojego zaufania. A co do Twoich kłopotów- to albo kwestia regulacji albo uszkodzenia- zawsze możesz złożyć reklamację - 10 lat gwarancji (ja swiją zgubiłem )
    Paweł

  13. #13

    Domyślnie

    do pawel_l

    tylko nie wiem czy aby uznali reklamację.... nie trza mieć montażu przez firmę instalacyjną....ale spróbuję ... a model... sam nie wiem bo to kupiłem w Castoramie jako zestaw promocyjny... chyba 476 zł za kpl.... ze wszystkim. i nie wiem czy nie popełniłem błędu.... cholera, co tanie to drogie..... zresztą po raz kolejny

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał JackD
    do pawel_l

    tylko nie wiem czy aby uznali reklamację.... nie trza mieć montażu przez firmę instalacyjną....ale spróbuję ... a ... sam nie wiem bo to kupiłem w Castoramie jako zestaw promocyjny... chyba 476 zł za kpl.... ze wszystkim. i nie wiem czy nie popełniłem błędu.... cholera, co tanie to drogie..... zresztą po raz kolejny
    Ja kupowałem rok temu też w Castoramie, ale sam stelaż. Chyba gdzieś 350-400 PLN
    Paweł

  15. #15
    Guest

    Domyślnie

    Ja tez polecam Grohe.

    Z tymi stelazami ma tylko jeden problem, nie wiem jak wlozyc do srodka te krazki barwiace wode.....

  16. #16

    Domyślnie

    Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie Cieszę się bardzo, że mogę bez większych obaw kupić Grohe.
    Podsyłam linka, żebyście mogli zobaczyć jaki wybrałam przycisk:
    tak wygląda na ścianie: http://www.grohe.pl/grohe/?iCMS_sess...7d5ce7e7a1c52&
    a tak wygląda w małym zbliżeniu: http://www.grohe.pl/grohe/?iCMS_sess...7d5ce7e7a1c52&.
    Oczywiście ja wybrałam ten dwudzielny zanjdujący się na drugim planie. To jest ich nowy przycisk
    Mam tylko nadzieję, że będzie dobrze się ten stelaż sprawował, bo to jest dla mnie ważne.

  17. #17

    Domyślnie Grohe przycisk jak montować

    Proszę o pomoc, mam taki problem. Mam zainstalowany cały stelaż Rapid z przyciskiem Skate Air 38 505. Wszystko działa ( i niestety jest już okafelkowane ) to znaczy woda leci , wszystko się spłukuje nic nie cieknie tylko nie mogę zainstalować przycisku. Z otworu wychodzi tylko jedna rurka a w instrukcji mówią że powinny wychodzić dwie do każdego przycisku jedna. Nawet jak podłączę ta jedyna rurkę to przycisk i tak nie uruchamia spłukiwania. Zagladałem do środka na wszystkie strony i po drugim kabelku ani śladu. Według mnie to tam po prostu nie ma takiego drugiego gniazda na drugi wężyk. O co tu chodzi? Czy już mam pruć ścianę czy jednak da się to ustrojstwo zamontować?
    Nie ma stresu nie ma zabawy.

  18. #18

    Domyślnie Stelaż WC Geberit czy Grohe????????????

    czy może ktoś napisać jak się ma jakościowo jeden do drugiego? obie marki uznane a cenowo Grohe sporo tańszy od Geberitu.
    Prosze o opinie

  19. #19

    Domyślnie

    Grohe mam w mieszkaniu od 8 lat. Przyciski Grohe podobają mi się po prostu bardziej i to zdecydowało. W domu też teraz zamontowaliśmy Grohe

  20. #20

    Domyślnie

    czyli generalnie wszystko działa bez zarzutu

Strona 1 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony