dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Długi, wąski balkon - pomysły aranżacji

    Witam. Niedawno zamieszkaliśmy w naszym M. Wielkimi krokami zbliża się wiosna. Chcielibyśmy udekorować balkon. Po raz pierwszy mamy go w takich wymiarach, że nie wiemy, jak się zabrać do dekoracji. To jest wąski, długi balkon. Wymiary 1,1 m x 5,20m. Dłuższa ściana to drzwi balkonowe i dwa okna. Między oknami jest ścianka o szerokości ok. 50cm.
    To jest logia, więc po bokach balkon jest zabudowany ściankami - nie widać sąsiadów. Proszę o przykładowe aranżacje. jak sobie poradziliście z takimi balkonami? Chciałabym, żeby na balkonie był jakiś stoliczek i miejsce na poranna kawę
    Pozdrawiam serdecznie i proszę o zdjęcia.

  2. #2

    Domyślnie

    Nikt nie pomoże?

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    polones

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    3

    Domyślnie

    soorki,
    ale mnie tez interesuje taki temat ,moze by ktos naprawde sie pochwalil swoim dlugim balkonikiem
    pzdr
    polones

  4. #4

    Domyślnie

    Cześć. No, a już myslałam, że tylko ja mam taki problem Szukałam też na innych forach, ale bez skutku. No cóż. Aleeee... znalazłam to http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,638,45932105.html
    Może tu coś znajdziesz? Ja już jeden pomysł podłapałam. Ale w dalszym ciągu czekam na Wasze pomysły.

  5. #5

    Domyślnie

    Też mnie ten temat interesuje. Może ktoś ma jakieś zdjęcia?

  6. #6

    Domyślnie

    Mam tez obecnie wąski i długi balkon, a ponieważ pewnie jeszcze przez jakiś czas będę go mieć (w planach budowa domu, ale kiedy - któż to wie? ) może faktycznie coś warto pokombinować, żeby fajnie wyglądał. Mój niestety oprócz tego, że wąski, to jeszcze zabudowany z przodu - nie ma prętów w barierce, tylko płyta i to dość wysoka. Zastanawiam się, czy mogę zrobić chociażby na części balkonu jakiś podest, na którym ustawiłabym mikro stolik i fotelik? Ma ktoś pomysł?
    Jeśli chodzi o różne balkonowe aranżacje, to wygrzebałam taki wątek, są różne pomysły i fotki -
    http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=48211&page=2

  7. #7

  8. #8

  9. #9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony