dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21
  1. #1

    Domyślnie łazienka <4m2 z kabiną prysznicową i pralką

    ma ktos może pomysł na taką łazienke?

    Znalesc ma sie w niej kabina prysznicowa, sedes, zlew, pralka

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Zmieści się, ja tak mam - ale nie jest to zachwycające.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    To jest moja łazienka przed remontem

    1,75x1,55 - więc jeszcze mniejsza Ale b. podobny układ.
    W oryginale pralka była płytka i szersza (zabrali poprzedni właściciele, ja wstawiłam, taką, bo taką miałam), po lewej stronie obok drzwi była jeszcze wąziutka szafka-słupek przed umywalką
    Kibelka widać tylko kawałek, przed kabiną

  5. #5

    Domyślnie

    To dorysuj gdzie masz pion wody i kanalizy

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Moja łazienka jest podobnej wielkości zrobiliśmy ją tak
    Życie jest zbyt poważne, by o nim poważnie mówić.

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    beton44

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    4.848

    Domyślnie

    dziwne nieistniejące problemy lokalizacyjne:


    pralka tam gdzie umywalka
    /pralka ładowana od góry - jest węższa/

    umywalka z drugiej strony przy wannie

    odradzam kabinę lepiej na wannie zrobić parawan będzie duuużo wygodniej...

  9. #9

    Domyślnie

    Niektórzy montują pralki w szafkach ale wtedy trzeba kupić pralke Slim ładwaną od przodu. Te pralki mają silniki DD więc nie tłuką się przy wirowaniu tak jak inne. A co do wanny to świetnie się sprawdza zamontowanie składanej kabiny prysznicowej

  10. #10

    Domyślnie

    Już wklejałam na wnętrzach, ale ponieważ mam podobną łazienkę (176x182) dopiszę się też tutaj.
    Nasza łazienka będzie wyglądała mniej więcej tak:


    Pralka będzie w kuchni, bo kuchnie mamy dużą, wannę ja kocham więc musi być. Trochę miejsca zyskaliśmy zmieniając drzwi, zamiast 70cm wstawimy 60cm, przy takim zabójczym metrażu 10cm to jest sporo.
    W sumie pocieszające, że nie tylko my mamy problem z taką klitką, naoglądałam się zdjęć "salonów kąpielowych" u posiadaczy domów i mam kompleksy

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Moja jest jeszcze mniejsza, więc wiem, co czujesz
    Na dodatek zwężenie drzwi nie wchodziło w rachubę, bo osadzone w ścianie nośnej ok. 50 cm grubej - tylko je przesunęłam maks na zewnątrz tej ściany i też się trochę przestrzeni zrobiło
    Wybory jak moje - pralka do kuchni (bo spora) i wanna koniecznie

  12. #12

    Domyślnie

    OK ja mam jeszcze 3 koty i dylemat z kuwetą, z desperacji już myślę żeby w kuchni pod zlewem, jak śmieci mogą to kuweta też, ale łamię się i myślę czy jeszcze nie kupić jakiejś "ładnej" i nie wstawić do nowej łazienki Żeby tak chociaż osobno była toaleta i łazienka, a tak.... kombinacje i niezrozumienie ze strony posiadaczy dużych łazienek

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Ja mam jednego kota
    Kuweta wylądowała na korytarzu, kupiłam nową, krytą z filtrami i faktycznie zapaszki ogranicza Czyszczona jest codziennie, ale, jak wiadomo, kota najbardziej lubi w sprzątniętą
    Nad kuwetą mam zamiar zrobić ławę mocowaną do ściany, to się jeszcze bardziej schowa

  14. #14

    Domyślnie

    Przedpokój mam długi i wąski więc odpada. Kuwetę od dawna mam krytą więc koty przyzwyczajone, wymieniam też prawie codziennie, wiadomo 3 koty to jest co... Myślę, że stestuję z ta kuchnią, jak się nie sprawdzi, będę czuła zapach, albo sama będę się z tym źle czuła to gdzieś przeniosę.
    Kota widziałam, oglądałam zdjęcia z podpisu, boski, najbardziej lubię krówki
    Tutaj moje tałatajstwo i źródło problemów, również łazienkowych:
    http://picasaweb.google.com/zouza27/Koty#

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Boskie kociski Jak wytrzymujesz trzy sztuki? Bo ja jedną mam ochotę czasem ze skóry obrać dla przykładu

    Spotkałam się u kogoś z kuwetą w kuchni (dużej) i jakoś całkiem mi to nie przeszkadza Moja cholera i tak roznosi na łapach ten żwir po całej chałupie, więc w zasadzie bez różnicy, gdzie kuweta stoi

  16. #16

    Domyślnie

    Nie wytrzymuje koty to zaraza ale jak są trzy najczęściej dręczą siebie nawzajem
    Co do roznoszenia żwirku moja mama (2koty) sprawiła sobie coś takiego http://animalia.pl/produkt,11973,40,...Track_Mat.html popukałam się w głowę jak zobaczyłam cenę, ale muszę przyznać, że to działa.

    Wreszcie głos za kuwetą w kuchni, dzięki przestaje myśleć, że jestem całkiem nienormalna

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    O widzisz, dzięki za namiar na wycieraczkę Kiedyś miałam taką misiowatą, ale po pierwsze, nic nie dawała, a po drugie, kota ją uznała za przedłużenie kuwety A tu od razu sprawdzona przez dwa koty

    Mieszkania rządzą się trochę innymi prawami niż domy, a poza tym... nie dajmy się zwariować Jak nie masz miejsca gdzie indziej, to niech stoi w kuchni, przecież kotów nie wywalisz

  18. #18

    Domyślnie

    OK a propos maskowania kuwety jak masz w przedpokoju może coś takiego: http://animalia.pl/produkt,15380,40,..._dla_kota.html

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Dzięki
    Tam na pewno jednak będzie ława, z tej prostej przyczyny, że innego miejsca nie ma, a miło mieć gdzie d. posadzić przy zakładaniu butów Schowa wystarczająco

    Ale schowanko sobie obejrzałam - sama idea ciekawa, ale... po 1. pierońsko drogie, po 2. jak znam swoją łajzę, to ona koooocha wiklinę Pewnie razem z kuwetą w środku jeździłoby toto po całej chałupie Po 3. przydałaby się jeszcze jakaś rączka od góry, a po 4. za leniwa jestem, żeby codziennie zdejmować toto, żeby się dobrać do kuwety

    Za to tę wycieraczkę wrzuciłam na listę zakupów z dość wysokim priorytetem

  20. #20

    Domyślnie

    ten temat dotyczy lazienki z kabina i pralka!! Ma ktos jakiś pomysł?

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony