dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 123
  1. #1

    Domyślnie Ile kosztuje pustak MAX?

    Witam

    Rok temu w styczniu 2006 pustak MAX na terenie Małopolski (Kraków, Tarnów) kosztował około 1.3 zł. Obecnie w składach budowlanych cena wynosi ponad 3.20 zł za sztukę Czy w innych regionach Polski jest też taki drogi? W grudniu 2006 kosztował około 2.5 zł za sztukę.

    Pozdrawiam
    krzysq

  2. #2

    Domyślnie

    Tak jest w całej Polsce!!!! Brak zimy i boom na budowę spowodowały totalne wariactwo cen, ja czekając na ewentualną promocję porothermu, straciłem około 5 tys. zł.

  3. #3

    Domyślnie

    Chyba z tym 1,3 zl to przesadziles. Ja w luty - marzec 2006 placilem 1,8 szt. i to bylo tanio.

    Niestety ceny poszly w gore ...

    Powodzenia
    Udało się od 1.07.2007 w nowym domu
    Nasz Dom: http://picasaweb.google.pl/gendek1

  4. #4

    Domyślnie Re: Ile kosztuje pustak MAX?

    Witam,

    Buduję w tym samym rejonie i udało mi się kupić około tydzień temu za 2,82 Biegonice ( Wienerberger) ale łatwo nie było. Nawet kupiłem w dwóch różnych składach po 2 tys. sztuk. Podobno do końca stycznia kupno nie będzie możliwe, produkcja wykupiona. Hurtownicy opowiadali o kolejkach pod cegielniami na 120 aut, a cegły starczało dla 60, jak za dawnych czasów.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar pablitoo
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    z południa ...
    Posty
    5.603

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krupiarz
    Chyba z tym 1,3 zl to przesadziles. Ja w luty - marzec 2006 placilem 1,8 szt. i to bylo tanio.

    Niestety ceny poszly w gore ...

    Powodzenia
    Potwierdzam - luty/marzec 2006 - za Maxa z Biegonic płaciłem bodajze 1,6 pln

    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Pamiętam, bo na początku stycznia 2006 robiłem kosztorys. Pustak MAX firmy Leier przy założeniu, że kupuję od razu na cały dom (niecałe 8000 sztuk), przywieziony jednorazowo na działkę (podobno od producenta) w podanym terminie (mogłem sobie ustalić) kosztował 1.30 zł. Musiałbym zapłacić zaliczkę i cena nie uległa by zmianie. Z tego co pamiętam pustaki były 1.40 zł i dostałem około 10 groszy zniżki. Niestety, w ubiegłym roku z różnych przyczyn udało się zrobić tylko fundamenty.
    W ubiegłym tygodniu zakupiłem Thermopor 30P+W po 4 zł za sztukę (MAX był prawie 3 zł). Na m2 ściany wchodzi 22 sztuki MAKsa i 16 Thermopora co po pomnożeniu daje około 65 zł za m2 ściany. Warunki zakupu podobne z jedną różnicą - płatne od razu za całość.

    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Skontaktujcie z www.budmur.pl (tel jest na stronie) - w Krakowie. Tam najtaniej kupilam maxy i inna ceramike. Na wiosne ok. 1,50 zl za maxa. Prosic p. Grzegorza; maja chyba tez duze rabaty na porothermy.

  8. #8

    Domyślnie

    Witam
    Jestem szczęśliwcem który kupił MAXA za 1.32 w marcu 2006 i pomyśleć że musieli mnie namawiać kilka dni.!!!

  9. #9

    Domyślnie

    Ja za maxa Hadykówkę zapłaciłem z dostawą 2.65zł to było w listopadzie a teraz niestety ceny w górę!!

  10. #10

    Domyślnie

    A ja mi zostało 660 szt. maxów z markowicz chcę sprzedac ale nie ma chetnych

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    betkaidaro

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    8

    Domyślnie

    My kupilismy maxa 220wczoraj za 2,90 i to bylo najtaniej w powiecie bochenskim

  12. #12

    Domyślnie

    ojej
    u nas max290 markowicze jest po 3,55 i tylko na jednym skladzie a na innych nie ma wcale

  13. #13

    Domyślnie Kupilem i juz mam ;)

    3.20 Wieliczka kupiony i czeka na budowe

  14. #14

    Domyślnie

    Od tego tygodnia podobno już jest podwyżka cen: pustak MAX 3,50zł a stal zdrożała do 3100 zł/tone

    Pozdrawiam
    krzysq

  15. #15

    Domyślnie

    My zakupilismy (12 lutego) 6000szt. pustakow MAX po 2,90zl/szt. (okilice Krakowa).
    W Krakowie albo juz nie bylo, albo byly po 3,20zl.

  16. #16

    Domyślnie

    Od następnego tygodnia szykuje się znów podwyżka cen: pustak MAX 5 zł, TH30 P+W ponad 6 zł, stal 3200 zł/tonę.

    Szacunkowe prognozy składu budowlanego jakie będą ceny pod koniec roku: pustak MAX 8zł, TH30 P+W 10zł, stal 4000zł

    Pozdrawiam
    krzysq

  17. #17

  18. #18

    Domyślnie

    2,20 za maxa w zeszłym tygodniu na śląsku

  19. #19
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mclear

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Łęcze
    Kod pocztowy
    82-340
    Posty
    260

    Domyślnie

    witam Was wszystkich
    Mam jedno podstawowe pytanie? Jestem z płn. Polski i nie moge sie doszukać nigdzie na składach bud. pustaków MAX czy to jest jakaś ich potoczna nazwa? Ktoś tu pisał o Maxie z Leiera - mieszkam 30 km od Malborka gdzie jest fabryka Leier mam cennik i nigdzie nie ma mowy o Maxie. Albo ja jestem z księzyca albo już nie wiem o co tu chodzi? Jesli ktoś mi odpowie to podajcie chociaż wymiary tego maxa oraz jakies ogólne szczegóły...
    Pozdrawiam

  20. #20

    Domyślnie

    www.hadykowka.pl/ tam masz wszsyzstkie wymiary maxa i innych wyrobów ceramicznych a co do ceny to sam dzwoniłem i jest 4,7 za szt. Pozdro.

    Wymiary 188x288x220 mm

Strona 1 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony