dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
  1. #21

    Domyślnie

    Dzięki Wam już jestem zdecydowana na len, mam wybrany zlewozmywak, teraz tylko jeszcze się okaże czy w ogóle się zmieści do kuchni...

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał mia123
    teraz tylko jeszcze się okaże czy w ogóle się zmieści do kuchni...
    Jak nie, to przebudowa kuchni W jakim miejscu ma stać? Może trochę odbiegnę od tematu, ale co myślicie o zlewozmywakach pod/przy oknie? Takie rozwiązanie jest bardzo modne np. na wyspach. Swego czasu jak tam mieszkałem, pomysł bardzo mi się podobał. Jednak nie wiem, czy chciałbym tak u siebie...

  3. #23

    Domyślnie

    Ja chciałam pod oknem, ale goście od kuchni wszyscy stwierdzili, że lepiej jednak w rogu, bo będzie ustawniej. Ale zlew koło okna jest świetny.
    A co do zlewu to już powiedziałam fachmanowi od kuchni, że go chce i żeby go jakoś tam upchnął

    W moim dzienniku (w stopce) jest plan mieszkania, będzie stał w rogu koło płyty indukcyjnej (na planie jest inaczej).

  4. #24

    Domyślnie

    Projekt bardzo, bardzo ładny, do tego widok z okna.... Oby w przyszłości nie powstały tam inne zabudowania, bo teraz to wygląda wspaniale! Uwielbiam przyrodę, szczególnie jak jest tak blisko za oknem.

    Wracając do zlewozmywaka, właśnie narożne wydają się bardzo funkcjonalne. U mnie niestety nie było możliwości takiego wyjścia, zbyt podłużna kuchnia. Przy oknie mam mały stolik, taki na poranną kawkę. Widok równie ładny, zaraz pod oknem płynie mała rzeka i wszędzie jest zielono
    Jeszcze mam pytanie, który w końcu zlewozmywak wybrałaś?

  5. #25

    Domyślnie

    Widok z okna nie powinien się zmienić ponieważ płynie tam rzeka i tereny podobno nie mogą być zabudowane. Poza tym mieszkańcy nie zgadzają się na żadną wycinkę lasu, która jest za rzeką, więc jest jakaś szansa że zostanie tak jak jest

    Wybrałam ten zlewozmywak: http://sklep.kati-kati.pl/p89403,fra...-0067-206.html

  6. #26

    Domyślnie

    No to kolejny plus z tą rzeką. Podobnie jak u mnie, też jest teren, gdzie nie można się budować, dzięki czemu cisza i spokój. Chociaż w oddali po drugiej stronie systematycznie powstają nowe domki, na szczęście póki co daleko... Jest jeden minus takiego mieszkania, czasami trochę śmierdzi od wody....

    Wracając do zlewozmywaka, fajny. Widać też miejsce na młynek do odpadów, to jest fajna zabawka. Na ceneo.pl masz zlewozmywak taniej:

    http://www.ceneo.pl/categories.aspx?...Price=99999999

  7. #27

    Domyślnie

    Zlewozmywak super, chociaż osobiście nie chciałbym mieć usytuowanego narożnie (wiadomo lepiej tak niż np. płytę indukcyjną jakby nie patrzeć trzeba mieć większy dostęp). Wszystko kwestią przyzwyczajenia, u siebie mam przy oknie nie mam jakiego super widoku i nigdy nie narzekałem.

  8. #28

    Domyślnie

    Ja jestem innego zdania. Lubię nietypowe rozwiązania, a zlewozmywak narożny daje większą możliwość dostępu. Nie musisz chodzić w jedną i w drugą stronę, pod jedną ręką masz zlew, pod drugą ociekacz. Czego więcej chcieć? Poza tym w kuchni rzadko w pełni wykorzystuje się kąt (róg). Tu masz pozostawione więcej miejsca na prostej powierzchni i w 100% wykorzystane naroże. Pomysł OK.

  9. #29

    Domyślnie

    Pomysł bardziej niż ok, teraz nie ma jakiegoś zwyczaju robić strasznie dużych kuchni więc każde zaoszczędzone miejsce jest mile widziane, a rogów bardzo często się nie wykorzystuje- przy takim rozstawieniu daleko nie trzeba sięgać, wszystko jest pod ręką. Sam model też bardzo fajny- czyli wszystko to co niezbędne.

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Paweł Sz.

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Posty
    3

    Domyślnie

    Przepraszam, że odkopuję stary temat, ale mam pytanie dot. zlewozmywaków Franke, na które odpowiedzi nie udało mi się znaleźć w google.

    Zdecydowałem się na zlewozmywak Franke MON 651 lub Franke MOL 651 w strukturze len. Nie jestem w stanie nigdzie znaleźć czym różni się model "MON" od modelu "MOL". Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

    Pozdrawiam,
    Paweł

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paweł Sz. Zobacz post
    Przepraszam, że odkopuję stary temat, ale mam pytanie dot. zlewozmywaków Franke, na które odpowiedzi nie udało mi się znaleźć w google.

    Zdecydowałem się na zlewozmywak Franke MON 651 lub Franke MOL 651 w strukturze len. Nie jestem w stanie nigdzie znaleźć czym różni się model "MON" od modelu "MOL". Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

    Pozdrawiam,
    Paweł
    MON - zlewozmywak z stalą gładką (jedwab w Franke), MOL to właśnie zlew z wykończeniem len.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony