dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 388 z 613
Pokaż wyniki od 7.741 do 7.760 z 12250
  1. #7741

    Domyślnie

    @luna
    na okap nie namawiam koniecznie, choć ja akurat wolę tradycyjny wyciąg niż podszafkowy (względy estetyczne). chodziło mi bardziej o to, że ponad płytą musisz mieć ścianę, żeby to jakoś zamontować (na oknie się chyba nie da )

    bardzo mi się podoba układ zaproponowany przez elfir choć tego blatu jest tam zdecydowanie mniej niż u tereski77. natomiast wydaje mi się, że wygląda to trochę lżej. no i nie dublowałabym stołów - nie widzę potrzeby.

    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  2. #7742
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Luna14

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    7

    Domyślnie

    Teresko bardzo Ci dziękuję za wizualizacje Pierwszy raz miałam okazję zobaczyć tą kuchnie "przestrzennie".
    Z tym zlewem to ja mam tak: często są brudne jakieś pojedyncze talerzyki, kubki po kawie... wtedy nie włączam zmywarki bo na 5 rzeczy sie nie opłaca a nie lubie jak mi straszą w zlewie więc oblecę na szybko. Można by to wsadzić do zmywarki i poczekać na resztę brudnych naczyń do dopełnienia zmywarki ale wtedy te pierwsze brudne naczynia zasychają i nie zawsze zmywarka mi domywa. A ociekacz? ano ociekacz po to żeby tych umytych naczyń nie było widać, bo nie chce mi się ich od razu wycierać - nie mam takiego nawyku. Jako blokers wkładałam zawsze do szafki z ociekaczem, zamykałam i gotowe.
    Generalnie macie rację ale ja muszę znależć kompromis między racją a tym "po mojemu"
    Teresko: Nie wiem ile czasu zajmuje zrobienie takiej wizualki kuchennej. Jeśli to jakaś mała sprawa to miałabym prośbę o wizualkę mojego pierwotnego pomysłu (w 1szym moim poście) i pomysłu Elfir z półwyspem.
    Jestem bardzo mile zaskoczona, że kogoś interesuje moja kuchnia, moje dylematy, że któs poświęca swój czas żeby zrobic mi wizualizację. Jestem w szoku. Bardzo Wam dziekuję. Nigdy się nie odzywałam na forum, bo rady innych były o niebo lepsze od moich więc po co zaśmiecać... Raz sie odezwałam a tu takie powitanie...jestem pod wrażeniem

  3. #7743
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Luna14

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    7

    Domyślnie

    Duśiu mój mąż stwierdził, że zamontuje mi okap na oknie żebym tylko dała mu juz spokój z ta kuchnią)))))))))))))))))))))))))))))))))))

  4. #7744

    Domyślnie

    Witam,
    Nasza kuchnia już zamówiona, ale póki nie zleciliśmy jej wykonywania możemy jeszcze wprowadzić zmiany.
    Dlatego proszę o rady. Niestety dysponuję jedynie wizualizacjami i na nich również wszystkiego nie widać. Postaram się uzyskać lepsze materiały.

    Kuchnię projektowaliśmy rok temu, mamy zamiar wprowadzić pewne zmiany:
    1) uchwyty zamienić na frezowane
    2) okap będzie w takim stylu, niestety nie mam teraz symbolu jaki wybraliśmy:
    3) Limonkowy kolor też zostanie zmieniony.

    Bardzo proszę o rady i sugestie








  5. #7745
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewa72_krakow Zobacz post
    Tereska nie przejmuj sie, u mojej siostry jest ociekacz przy zlewie (zmywarki brak) i tam za kazdym razem po umyciu wszystko wyciera sie do sucha i chowa do szafek czy szuflad...

    Ewa mi chodzilo o to, ze jak cos musze umyc recznie (patelnie albo blache) to nie poloze nic na "goly" ociekacz, tylko sciereczke na nim rozkladam

  6. #7746
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luna14 Zobacz post
    Teresko bardzo Ci dziękuję za wizualizacje Pierwszy raz miałam okazję zobaczyć tą kuchnie "przestrzennie".
    Z tym zlewem to ja mam tak: często są brudne jakieś pojedyncze talerzyki, kubki po kawie... wtedy nie włączam zmywarki bo na 5 rzeczy sie nie opłaca a nie lubie jak mi straszą w zlewie więc oblecę na szybko. Można by to wsadzić do zmywarki i poczekać na resztę brudnych naczyń do dopełnienia zmywarki ale wtedy te pierwsze brudne naczynia zasychają i nie zawsze zmywarka mi domywa. A ociekacz? ano ociekacz po to żeby tych umytych naczyń nie było widać, bo nie chce mi się ich od razu wycierać - nie mam takiego nawyku. Jako blokers wkładałam zawsze do szafki z ociekaczem, zamykałam i gotowe.
    Generalnie macie rację ale ja muszę znależć kompromis między racją a tym "po mojemu"
    Teresko: Nie wiem ile czasu zajmuje zrobienie takiej wizualki kuchennej. Jeśli to jakaś mała sprawa to miałabym prośbę o wizualkę mojego pierwotnego pomysłu (w 1szym moim poście) i pomysłu Elfir z półwyspem.
    Jestem bardzo mile zaskoczona, że kogoś interesuje moja kuchnia, moje dylematy, że któs poświęca swój czas żeby zrobic mi wizualizację. Jestem w szoku. Bardzo Wam dziekuję. Nigdy się nie odzywałam na forum, bo rady innych były o niebo lepsze od moich więc po co zaśmiecać... Raz sie odezwałam a tu takie powitanie...jestem pod wrażeniem
    Wypije tylko kawe i sprobuje cos machnac


    Luna ja tez nie lubie miec czegokolwiek w zlewie, ale nie pamietam kiedy ostatnio mylam kubek lub talerz recznie. Mam taki nawyk, ze wszystko splukuje pod kranem i dopiero wkladam do zmywarki.


    Nie lubie tych ociekaczy szafkowych. Moja mama ma taki i jak zmywam czasem u niej i wkladam tam naczynia to mi zawsze woda sie leje az po lokcie

  7. #7747
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Panna Z.
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Gdańsk/Wrocław
    Posty
    460

    Domyślnie

    Nie lubie tych ociekaczy szafkowych. Moja mama ma taki i jak zmywam czasem u niej i wkladam tam naczynia to mi zawsze woda sie leje az po lokcie
    Hahaha, mi tak samo ale ściereczka na ociekaczu to nic takiego, u mnie to jest ścierka na blacie (brak ociekacza), ale w sumie po co ma ociekacz zamakać

  8. #7748
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Cytat Napisał Panna Z. Zobacz post
    po co ma ociekacz zamakać

    no wreszcie ktos mnie rozumie

  9. #7749
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Luna nie wiem jak to sie stalo, ale Twoja wersje mam tylko z jednej strony Bylam pewna, ze zapisalam widok na sciane z lodowka, a teraz okazalo sie, ze nie


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	61,3 KB
ID:	186605


    Moglabys dac plyte w lewym rogu, ale do zlewu bedzie daleko.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	k.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	40,5 KB
ID:	186606


    Mozna tez dac plyte w prawym rogu, ale jakos mi sie nie widzi wszystko "scisniete" na jednej scianie, a dalej kilometry pustego blatu.

  10. #7750
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    A teraz wersja Elfir


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu....jpg
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	71,3 KB
ID:	186607

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu..jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	58,0 KB
ID:	186608

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu,.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	46,7 KB
ID:	186609

  11. #7751
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Luna14

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    7

    Domyślnie

    Teresko dziękuję Ci dobra kobieto Cos nie mam teraz głowy do tej kuchni ale jak mi przejdzie majówkowo - grillowy nastrój to znowu musze do niej wrócić...

  12. #7752
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    poszerzyłabym półwysep do 100 cm szerokosci.

  13. #7753

    Domyślnie

    Cytat Napisał tereska77 Zobacz post
    A teraz wersja Elfir


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu....jpg
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	71,3 KB
ID:	186607

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu..jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	58,0 KB
ID:	186608

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu,.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	46,7 KB
ID:	186609
    Nie za duża odległość kuchenki od zalewu? Może być niewygodne na dłuższa metę.

  14. #7754
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    po poszerzeniu półwyspu płyta znajdzie się bliżej zlewu (przesunie się wgłąb kuchni)

  15. #7755

    Domyślnie

    pomocy
    ktory uklad bedzie najlepszy? podloga bedzie jasno szara, blat jasno szary lub bialy, okno bez podzialu,kolry mebli to bialy mat i dab mat.


    Ostatnio edytowane przez optima ; 01-05-2013 o 15:18

  16. #7756
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Zdecydowanie środkowa .

  17. #7757

  18. #7758

    Domyślnie

    optima dla mnie 1 albo 2

  19. #7759

    Domyślnie

    kuchnia miala byc biala w pierwszej wersji ale chce ja jakos ocieplic wlasnie fornirem w kolorze debu, w moim dzienniku jest wiecej wizualizacji, ale im wiecej wersji tym ciezej sie zdecydowac, jesli ktos chcialby pomoc to zapraszam
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...87#post4857787
    Ostatnio edytowane przez optima ; 01-05-2013 o 21:31

  20. #7760

    Domyślnie

    ale kochana ja wcale a wcale nie bede ukrywala ze Twoja przepiekna kuchnia byla dla mnie inspiracja...

Strona 388 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony