dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 302 z 613
Pokaż wyniki od 6.021 do 6.040 z 12250
  1. #6021
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ciemny blat to wieczne chodzenie ze szmatką i pucowanie.

  2. #6022

    Domyślnie

    Wizualki przypadly mi do gustu ale popieram zdanie Elfir ciemny blat to horror. Teraz mam nakrapiany i jestem MEGA zadowolona.

  3. #6023
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    digi21

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kobyłka
    Kod pocztowy
    05-230
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    Witam

    jakiś czas temu i ja prosiłem Was o pomoc i ocenę wizualizacji kuchni - dziś już mam ją zmontowana i mogę się pochwalić

    oto kilka fotek
    na początek wizualizacja




















    dokładny opis kuchni - materiałów kolorów i wyposażenia szafek tu >>>
    super, a powiedz mi co to za blat, szukam własnie takiego?

  4. #6024
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoannaDark Zobacz post
    Witam ponownie
    Pare (dziesiąt) stron temu miałam duży dylemat w kwestii rozplanowania kuchni. Dużą pomoc wtedy okazała mi Julianna16
    Joanno dziękuję za miłe słowa (Aantence też ). Cieszę się, że na coś przydały się moje wizualizacje i jak widzę pamięć o mnie wciąż żyje choć rzadziej tu z braku czasu zaglądam .

    Zgadzam się z Dziewczynami. Nie kombinowałabym ze spłycaniem wysokiej zabudowy. Zobacz TUTAJ - niedawno Nataly wrzucił piękną realizację kuchni z takim zakończeniem i wygląda naprawdę ładnie . Nie widzę potrzeby równania / licowania .

    Zastanawiam się czy nie można u Ciebie ociekacza ze zlewu przesunąć na zmywarkę? Zyskałabyś więcej blatu między zlewem a płytą. Przepraszam, ale już nie pamiętam czy problemem byłoby wówczas otwieranie okna? Jest nisko?
    W programie nie ma szafek 90, więc nawet nie próbuję odszukiwać Twojego projektu w moich plikach. Chyba, że chciałabyś jeszcze pokombinować z innymi rozmiarami szafek?


    Cytat Napisał aneta89 Zobacz post

    i taka wakacyjna,może będzie dla kogos inspiracją:

    O rany! Ta wakacyjna jest fantastyczna. Gdybym miała 20 lat mniej, to napisałabym - ale CZAD
    Nigdy do głowy by mi nie przyszło, że tak ciekawie można zaaranżować kuchnię. I nawet turkus ładnie się komponuje

    Idzie noweeeeee...

    I tak sobie patrzę, że układ nawet pasuje do mojej kuchni . No to chyba przyjrzę się jej na nowo póki hydraulika przede mną .

    Ogromnie dziękuję za podzielenie się inspiracją

    Cytat Napisał digi21 Zobacz post
    super, a powiedz mi co to za blat, szukam własnie takiego?
    Digi21
    R&K wkleił link na samym dole, gdzie znajdziesz wszystkie szczegóły.
    Blat to Lupius 201K #38

    A tak przy okazji dołączam do gratulacji dla Konrada - widać efekty, które na pewno cieszą
    Ostatnio edytowane przez julianna16 ; 07-06-2012 o 00:23

  5. #6025

    Domyślnie

    aneta89, zgadzam się z dziewczynami, świetne wizualizacje kuchni, bardzo realistyczne. Druga z propozycji oczarowała mnie, choć nie wiem czy odważyłabym na takie kolory. Pierwsza propozycja jest zdecydowanie bardziej "elastyczna" jeśli chodzi o zgranie z pozostałymi pomieszczeniami: salonem, jadalnią i zapewne ją bym wybrała. Z niecierpliwością czekam na zdjęcia z realizacji

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    O rany! Ta wakacyjna jest fantastyczna. Gdybym miała 20 lat mniej, to napisałabym - ale CZAD
    A ja sądziłam po Twoim nicku, że masz 16 lat

  6. #6026
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dzustaa Zobacz post
    A ja sądziłam po Twoim nicku, że masz 16 lat
    O qrcze to się nieźle zdemaskowałam

  7. #6027
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    A ja bym się odważyła, jakbym miała stosowne wnętrza. Kocham drewno i kamień, ale gdyby styl mojego domu pasował strzeliłaby sobie jedną albo drugą kuchnię Anety89 z dodatkiem żywych kolorów – turkus, oranż proszę bardzo
    Propozycja A jako bardziej spokojna pasuje do każdej kolorystyki wnętrz.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #6028
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar gaga33
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    371
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Kochani do czasu realizacji mojej kuchni jeszcze daleko,narazie domek sie budujeAle wizualki mi sie podobaja i raczej zrobie kuchnie ta z biela,tylko wiecej bielí a mniej czarnegoCiesze sie ze sie podobaja,moze ktos sie zainspiruje

  9. #6029
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    digi21

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kobyłka
    Kod pocztowy
    05-230
    Posty
    104

    Domyślnie

    ja mam ogromny problem z moja maluską kuchnią. Nie wiem jakie ustawienie będzie lepsze w U czy w L. Wymiary wnęki na kuchnię to U i tak 2,22m x 2,67m ( tu okno prawie po środku, z jednej strony od ściany do okna 63 cm a z drugiej 60 cm )x 1,66 m. Kuchnia otwarta na salon. Może coś mi poradzicić?

  10. #6030
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Digi21
    Postaraj się choć odręcznie lub w paint naszkicować rzut pomieszczenia z wymiarami.
    Pomożesz nam i sobie .

    Aneta89
    - inspiracje naprawdę piękne

  11. #6031
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    digi21

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kobyłka
    Kod pocztowy
    05-230
    Posty
    104

    Domyślnie

    dodatkowo zaplanowałam sobie 2 warianty i nie wiem, który wybrać? W 1 od zabudowy do ściany zabudowanej bedzie jakieś 1,40 m odległości czy to nie za ma[/IMG]ło?[IMG][/IMG]

  12. #6032
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    digi21

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kobyłka
    Kod pocztowy
    05-230
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał digi21 Zobacz post
    dodatkowo zaplanowałam sobie 2 warianty i nie wiem, który wybrać? W 1 od zabudowy do ściany zabudowanej bedzie jakieś 1,40 m odległości czy to nie za ma[/IMG]ło?[IMG][/IMG]
    a tu druga wersja[IMG][/IMG]

  13. #6033
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    digi21

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kobyłka
    Kod pocztowy
    05-230
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Digi21
    Postaraj się choć odręcznie lub w paint naszkicować rzut pomieszczenia z wymiarami.
    Pomożesz nam i sobie .

    Aneta89
    - inspiracje naprawdę piękne
    mam nadzieję, że naszkicowałam z rozumem jakby coś nie było jasne pytajcie[IMG][/IMG]

    kuchnia jak widzicie otwarta na salon

  14. #6034
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Widzę, że sama działasz w programie - super. Jak dla mnie druga wersja lepsza.
    Wrzuć link do projektu, to będzie można zobaczyć lepiej co tam zaplanowałaś .

  15. #6035

    Domyślnie

    Czy możecie zajrzeć na poprzednią stronę i powiedzieć co sądzicie o projekcie naszej kuchni ????

  16. #6036
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    digi21

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kobyłka
    Kod pocztowy
    05-230
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Widzę, że sama działasz w programie - super. Jak dla mnie druga wersja lepsza.
    Wrzuć link do projektu, to będzie można zobaczyć lepiej co tam zaplanowałaś .
    a proszę

  17. #6037
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał milady Zobacz post
    Czy możecie zajrzeć na poprzednią stronę i powiedzieć co sądzicie o projekcie naszej kuchni ????
    Milady
    A o co konkretnie pytasz? Kolorystyka to rzecz subiektywna . Tobie się podoba i to najważniejsze .
    Jeśli nie na się zamienić płyty ze zlewem to wygląda, że ok. Ogólnie kuchnia nie jest duża, ale chyba poradziłaś sobie optymalnie. Jeśli chcesz bym nieco poprawiła projekt zgodnie z Twoją koncepcją (kolor na połowie ściany) to wrzuć link z Twoim projektem .

    Cytat Napisał digi21 Zobacz post
    a proszę
    Digi21
    Wrzuć proszę link z tym drugim układem, a nie pustą przestrzeń .

  18. #6038

    Domyślnie

    Julianna, kolor mebli na pewno biały,blat raczej czarny i problem co dać nad blat... Trochę mnie kusi czarny lacobel...
    Inną opcją jest blat pod kolor podłogi, ale wtedy jest problem ze zlewem.... Chcemy z tegranitu, ciężko dopasować do koloru blatu... a zlewozmywak będzie widoczny z salonu
    Ostatnio edytowane przez milady ; 08-06-2012 o 00:19

  19. #6039
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    digi21

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kobyłka
    Kod pocztowy
    05-230
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał digi21 Zobacz post
    a proszę
    http://kitchenplanner.ikea.com/PL/UI...SharedDesign=1
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuch2.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	79,6 KB
ID:	119505   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuch1.jpg
Wyświetleń:	530
Rozmiar:	81,8 KB
ID:	119506  

  20. #6040
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    digi21

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kobyłka
    Kod pocztowy
    05-230
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał digi21 Zobacz post
    a proszę
    http://kitchenplanner.ikea.com/PL/UI...SharedDesign=1

    to była propozycja projektu stolarza. Tylko jakos nie pasuja mi górne szafki, i odległośc płyty od zlewu. Niewiedzieć czemu stolarz zrobił o 1 szafke mniej. Dodatkowo ta cena - powiedział 10 tys, ale pomarudziłam i zszedł do 9 tys. Czy to dużo?
    fronty lakierowane, blat mdf, szuflady blum, cargo przy lodówce. W ikea wychodzi lekko ponad 8 tys, ale za same meble. Co sądzicie? pomóżcie z projektem, bo czas nagli a na męża jakoś liczyć za bardzo nie mogę

Strona 302 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony