dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 190 z 613
Pokaż wyniki od 3.781 do 3.800 z 12250
  1. #3781

    Domyślnie

    Cytat Napisał nonoa_ona Zobacz post
    Ja mam! Wyglada to super i dla mnie jest dosc wygodne bo nie musze sie nachylac do krojenia np warzyw ( przy 80 troszke trzeba bylo) no i musze dodac ze mam zalednie 154cm wzrostu a blan na 92. BARDZO SOBIE TO CHWALE! Choc nikt wczesniej nie rozumial mojej decyzji Postawilam na swoim i jestem zadowolona!
    Ale tu nie chodziło o wysokość a o szerokość chyba ....
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

  2. #3782
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar nonoa_ona
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    110

    Domyślnie

    aaaa to sorry

  3. #3783

    Domyślnie

    Spoko - dobrze że się pochwaliłaś, że czasami tupnięcie nogą i zrobienie czegoś wbrew "standardom" wychodzi na dobre. To my dostosowujemy dom do nas a nie odwrotnie
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

  4. #3784
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Geo222

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    okolice Poznania :)
    Posty
    50

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulek2005 Zobacz post
    Geo222 - nie chcę być złym prorokiem, ale jak każesz poszerzyć dom o 10 cm, to znowu będziesz miała 12 cm na szafkę No chyba, że tylko moi murarze tacy zdolni byli, że wymiary pomieszczeń z projektu nijak się mają do rzeczywistości ....

    A bardziej na serio - obok zlewu możesz zrobić wąską szafeczkę typu cargo na powieszenie ręczniczka czy ścierki do naczyń - w IKEA mają szuflady o wysokości 12 cm - kupujesz sam front i z powodzeniem można go dać "na sztorc" i masz front wąskiej szafeczki. Ponieważ planowałam taki "myk" latałam jak nawiedzona z miarką po IKEI IMHO - się da
    To chyba lepiej nie będę interweniowac w projekt na etapie budowy, bo i tak niewiadomo co z tego wyjdzie
    Może i bez tego murarz mnie miło zaskoczy

    Nie ma sensu chyba nic planowac, skoro i tak będę musiała wymierzyc po budowie dokładnie, w sumie jeszcze na to przyjdą tynki.
    Ale dobre rozwiązanie zaproponowałaś, muszę zapamiętac

  5. #3785
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał bluezee Zobacz post
    Joliska ja jeszcze pomęcze z tym piekarnikiem. Kusi mnie aby wziąć jednak ten biały (...) Teraz przydałaby się biała płyta gazowa (jeżeli takie są, albo srebna). Kurcze, w opisie tego piekarnika pisze, że jest do zabudowy w słupku. Może to głupie pytanie ale czy można go zabudować pod blatem i płytą gazową?
    Skoro Cię kusi, to weź.
    Można piekarnik zabudować pod płytą - u mnie też tak jest.

    Biała płyta gazowa:

    Gorenje:

    Bosch:

    Mastercook:

    Beko:

    Whirpool:

    Siemens:

    Ariston:

    Electrolux:

  6. #3786
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pytanie jak sie sprawuje biała płyta?
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  7. #3787
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Autorus, dziesiątki lat były tylko białe płyty gazowe i wszyscy byli zadowoleni

  8. #3788
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    No tak ale niektóre które podałaś są ze szkła. Widziałem tez takie indukcyjne białe.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  9. #3789

    Domyślnie

    no na pewno białe płyty indukcyjne sprawują się lepiej od gazówek na białym szkle,
    1.nie widać na nich tak zabrudzeń jak na czarnym szkle (poza oczywiście pozostawionymi przypalonymi plamami)
    2. biała gładka indukcja jest lepsza do czyszczenia niż gazówka bo wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, w gazówce jest więcej zakamarków np ruszty
    jedynie kolor biały nigdy nie będzie taki jak np biały blat czy białe, lakierowane fronty ale jest to do przełknięcia

  10. #3790
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Smile

    Cytat Napisał bluezee Zobacz post
    Joliska ja jeszcze pomęcze z tym piekarnikiem. Kusi mnie aby wziąć jednak ten biały http://www.gorenje.pl/kuchnia/piekar...udowy?c=259558. Pozwolę sobie wkleić zdjęcie pięknej kuchni Anety s aby pokazać Ci, że nie ma piekarnik identycznego odcienia jak fronty i jest pięknie. Co myślisz? Zaryzykować? Odcień chyba nie musi być identyczny.Aneta też chyba ma Gorenje (to ten o który nie daje mi spokoju) Teraz przydałaby się biała płyta gazowa (jeżeli takie są, albo srebna). Podpowiedzcie proszę czy ide w dobrym kierunku.
    Cudna kuchnia Anety: [IMG][/IMG]

    Kurcze, w opisie tego piekarnika pisze, że jest do zabudowy w słupku. Może to głupie pytanie ale czy można go zabudować pod blatem i płytą gazową?
    Kurka wodna, te białe meble wyglądają bosko. Jakbyście jeszcze przekonali moją żonkę
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  11. #3791
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Autorus,
    pokaż żonie zdjęcia, a jak takie argumenty nie przemówią, próbuj inaczej W drugą stronę to działa...

  12. #3792

    Domyślnie

    Dzięki Joliska za zdjęcia płyt. Ta ostania Gorenje najbardziej przypadła mi do gustu. Postanowione będzie biały, szklany piekarnik Gorenje i płyta szklana równiez biała.

  13. #3793
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    I bardzo fajnie Mam lustrzaną płytę i da się z tym wygodnie żyć

  14. #3794

    Domyślnie

    Teraz który ładniejszy i bardziej pasujący do małej, nowoczesnej kuchni...
    Ten?:

    [IMG][/IMG]

    Czy może lepiej ten:


    Uploaded with ImageShack.us

  15. #3795
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naberia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    2.238
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    bluezee, a nie kierujesz się parametrami piekarnika? U mnie właśnie z tych względów Gorenje odpadło...
    Domek Naberii
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...3%B3wka/page76

    Mieszkamy od 31.08.2011 r.
    Wszystko w niespełna 15 miesięcy

  16. #3796

    Domyślnie

    Parametry mają takie same, pozostał do wyboru design.

  17. #3797
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Wolę chowane pokrętła z drugiego modelu Bardzo wygodnie się ich używa...

  18. #3798

    Domyślnie

    Co tak słabo z tym doradzaniem?

  19. #3799

    Domyślnie

    A mnie podoba się najbardziej biały smeg ale jeśli miałabym wybierać spośród tych dwóch powyżej to wybrałabym gorenje z cieńszą rączką. Jest subtelniejszy od tego drugiego modelu ale to zależy jakie uchwyty masz przewidziane w kuchni bo jeśli mają być np listwowe, na równi z drzwiczkami to wtedy bardziej będzie pasował ten 2 model. Jeśli będzie kuchnia bez uchwytowa to bardziej leży mi ten pierwszy.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pi.JPG
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	14,3 KB
ID:	67296

  20. #3800
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Mi się bardziej podoba opcja nr 1 Jest subtelniejsza i ma ciekawie rozmieszczone pokrętła. W drugim piekarniku jakby czegoś brakowało wyświetlacza??? Coś mi w nim nie gra I ma zyt masywny uchwyt. Podejrzewam, że może ładnie wyglądać tylko w zestawieniu z mikrofalówką czy czymś innym od kompletu (tak ma chyba aneta s - sam by nie wyglądał fajnie)
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

Strona 190 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony