dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 202 z 613
Pokaż wyniki od 4.021 do 4.040 z 12250
  1. #4021

    Domyślnie

    Cytat Napisał Saly Zobacz post
    Witam
    Moje zapytanie - czy przwidujesz parapet po oknem??? czy blat będzie wchodził w okno (polecam - bo praktyczne) Ponadto czy kran nie spowoduje ze będa problemy z otwieraniem okna????
    Poza tym kuchnia super Bardzo mi sie podoba Pozdrawiam Saly
    Planujey zrobić normalny parapet, chcemy dobrać taki kran, aby móc otworzyć okno

  2. #4022
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    szafka obok okna chyba jest za wysoko sięgniesz do niej?

    edit: przepraszam, własnie doczytałam o tych szafkach...
    Ostatnio edytowane przez Magda 34 ; 29-09-2011 o 10:42
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  3. #4023

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda 34 Zobacz post
    szafka obok okna chyba jest za wysoko sięgniesz do niej?
    ta szafkę i tą drugą wiszącą kazaliśmy usunąć, ale nie mam nowej wizualizacji

  4. #4024
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Saly
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.674
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Cytat Napisał paulatomczyk Zobacz post
    Planujey zrobić normalny parapet, chcemy dobrać taki kran, aby móc otworzyć okno
    No to kuchnia bardzo ładna i widzę, ze przemyślana Nic dodać nic ująć

  5. #4025

    Domyślnie

    Cytat Napisał Saly Zobacz post
    No to kuchnia bardzo ładna i widzę, ze przemyślana Nic dodać nic ująć
    dziękuję właśnie chodziło mi o to czy robić tą zabudowę wysoką w szarym kolorze i dawać te płyty mdf na ściany

  6. #4026

    Domyślnie

    Cytat Napisał paulatomczyk Zobacz post
    Witam,

    Czy macie jakieś propozycje odnośnie naszego projektu kuchnii? w zamierzeniu ma byc tak: blat teakowy, wyspa i dolne szafki, szuflady białe- lakier, zabudowa po lewej stronie jest narazie również w białym kolorze, ale myślimy nad zmianą na szary. Na ścianie, na której jest zlew (na calej jej długości)oraz na prawej ścianie (przy oknie tarasowym) palnujemy dać 3 lub 5 pasków z płyty MDF w jakimś kolorze-jako akacent dekoracyjny. szafki wiszące po prawej stronie przy oknie tarasowym i na prawo od okna wyrzucamy.

    Wszelkie sugestie mile widziane
    Załącznik 76976Załącznik 76977Załącznik 76978Załącznik 76979Załącznik 76980
    A czy wyspa nie jest za duża jak na taką wielkość kuchni?

  7. #4027
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał paulatomczyk Zobacz post
    Czy macie jakieś propozycje odnośnie naszego projektu kuchnii? Wszelkie sugestie mile widziane
    to ja sugeruję wykonanie okładziny przy oknie z tego samego materiału co blat - tak, by okładzina przechodziła w parapet.

  8. #4028

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gabi.gg Zobacz post
    A czy wyspa nie jest za duża jak na taką wielkość kuchni?
    mam nadzieję, że nie będzie za duża wstępnie chyba 2x2 z przedłużonym blatem. Po pomoiarach będzie wiadomo dokładnie

  9. #4029

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    to ja sugeruję wykonanie okładziny przy oknie z tego samego materiału co blat - tak, by okładzina przechodziła w parapet.
    dziękuję, świetny pomysł w sumie na dole na otwartej przestrzeni mamy tylko 1 parapet ten w kuchnii, więc spokojnie można taki zrobić

  10. #4030

    Domyślnie

    wrzucam nową wizualizację- teraz odzwierciedla ona to o co nam chodziło
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7 (2).jpg
Wyświetleń:	187
Rozmiar:	45,0 KB
ID:	77616

  11. #4031
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anowi3107

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Sanok
    Kod pocztowy
    38-500
    Posty
    42

    Domyślnie moja kuchnia :)

    Jakis czas temu prosilam o pomoc w dokonaniu ostatecznej decyzji w sprawie planu kuchni.
    Sa juz jakies tego efekty dlatego tez postanowilam dolaczyc moje zdjecia - niestety tylko 2 i to z widocznym balaganem
    mam nadzieje ze komus pomoze to wyobrazic sobie jego kuchnie marzen - moaj jest ze szkla w mocnych kolorach
    to odzwiercziedla moj charakter i choc pewnie bedzie tam troszke sprzatania to nie moge miec innej

    dla porowanania wrucam jeszcze 1 zdjecie wizualizacji

    pozdrawiam

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia 1.jpg
Wyświetleń:	201
Rozmiar:	79,4 KB
ID:	78187Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia 2.jpg
Wyświetleń:	188
Rozmiar:	79,4 KB
ID:	78188Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia 3.jpg
Wyświetleń:	182
Rozmiar:	78,4 KB
ID:	78189Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KUCHNIA1.jpg
Wyświetleń:	161
Rozmiar:	70,6 KB
ID:	78190

  12. #4032
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał paulatomczyk Zobacz post
    wrzucam nową wizualizację- teraz odzwierciedla ona to o co nam chodziło
    ]
    Zajrzyj do wątku "Pochwalcie się swoimi kuchniami" - jest tam niemal identyczna kuchnia lidszu

  13. #4033
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    d1987

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    4

    Domyślnie Pomysł na niewielką kuchnie..

    Witam kochani forumowicze. Od kilku dni wertuje wątek dotyczący kuchni i już jestem na 135 stronie ale brne dalej. Już w tej chwili dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy a co będzie jak dojde do ostatnie strony;p
    W tej chwili budujemy z mężem domek (157 m2 + piwnica). Jesteśmy na etapie zalewania drugiego stropu. Od kilku również dni myśle nad moja przyszłą kuchnią..tak naprawdę dopiero jak poszły mury zauważyłam że jest ona dosyć nieduża i mało ustawna..w związku z dwoma oknami..przejściem do spiżarni, wyjściem z kuchni i wnęka na salon (tu będzie pewnie ładny blacik/barek). KUchania ma 9.8 m2
    Może macie jakies pomysly, jak narazie próbowałam w programie ikei..i jakoś słabo mi to wyszło..ale mniej więcej widze takie ustawienie jak na poniższych zdjęciach.

    Projekt parteru. tam gdzie jest biały prostokąt będzie spiżarnia


    Wymiary kuchni;p przepraszam , ze takie robocze (takie plus minus bo jeszcze tynki itp)


    I roboczy projekt




    Od lewej lodówka 3 x szafki z szufladami, kuchenka, jakaś szafka narożna, zlew, zmywarka i jakas szafka..potem już spiżarnia..wprawdzie zostanie jakieś 50 cm przejścia (jeśli za oknem wstawie jeszcze coś o szerkości 60cm)



    i widok na ściane ze spiżarnią i zabudową.
    za oknem biała wnęka to spiżarnia. potem zabudowa szafek albo 30/60(piekarnik/mikrofala)/30 albo 60/60 i potem mam komin i wyjście.



    Projekt oczywiście na masksa roboczy..inne kolory (czerwien z czarnym) i nie patrzcie na te niedociągnięcia przy rogu i na wystająca szafke po lewej, to brak umiejętności w programie.

    JESLI MACIE JAKIEŚ SUGESTIE BEDE WDZIĘCZNA. Pozdrawiam

  14. #4034
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    zrezygnuj z szafek pod oknem.

    A przy okazji edytuj sobie swój post i zobacz jak zmieniłam ci adresy obrazków - tak, by się wyświetlały.

  15. #4035
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    d1987

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    4

    Domyślnie

    Dziękuje
    Kurcze ale nie wiem czy bez tych szafek pod oknem nie będzie za łyso. poza tym chciałabym tam mieć zlew..sama nie wiem..

  16. #4036

    Domyślnie

    no właśnie, jak zostawisz tam te szafki - będzie się bardzo niewygodnie ze spiżarki korzystało.
    nie podobają mi się zróżnicowane głębokości wysokiej zabudowy, tam bym zresztą umieściła lodówkę (plus piekarnik i mikro)
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  17. #4037
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    d1987

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    no właśnie, jak zostawisz tam te szafki - będzie się bardzo niewygodnie ze spiżarki korzystało.
    nie podobają mi się zróżnicowane głębokości wysokiej zabudowy, tam bym zresztą umieściła lodówkę (plus piekarnik i mikro)
    Myślałam o tym, żeby zabudować to tylko do okna (1,2 m ma okno) i tam mieć zlew i zmywarke..nie wiem czy to się zmieści.. wtedy mam jeszcze 60 cm do wejścia do spiżarni.
    Te zróżnicowane głębokości o tylko efekt moich nieumiejętności obsługi programu, wszystko tam będzie równe.
    Ale czy lodówka może być koło piekarnika? bo też myślałam o tym rozwiązaniu, wtedy tam po lewej stronie gdzie jest lodówka mogłabym pociągnąć blat (zrobić wyższy) i byłby barek na salon

  18. #4038

    Domyślnie

    nie jestem przekonana czy takie zakończenie do okna będzie dobrze wyglądać. ot ucięte ni stąd, ni zowąd - taka sobie "niedoróbka" (nie mówię, że każda zabudowa w L tak wygląda, u Ciebie niestety drzwi do spiżarki a raczej ich umiejscowienie budzą u mnie takie skojarzenie).

    co do lodówki i piekarnika po sąsiedzku - a dlaczego nie!? wszystko jest rzeczą wentylacji (mam za slupkiem kilka cm przerwy, żeby powietrze doplywalo i odplywalo - ponoć to standardowe rozwiazanie, nie wpływa na głębokość zabudowy), czyli kratek na dole i na górze (u mnie rownież z boku). w każdym razie lodówka i piekarnik w bezpośredniej bliskości ma co 2 forumowicz, mam i ja oraz ma moja mom od 15 lat (awarii przez ten czas brak)
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  19. #4039
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    d1987

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    4

    Domyślnie

    Może i racja z ta lodówką. tylko że jak przesune ją obok piekarnika..nie mam wtedy żadnego blatu przy niej, ale może da sie z tym jakoś żyć.

    Jednak sprawa z tym oknem i zlewem pod nim nie daje mi spokoju, bez tego tam będzie jakoś pustawo..ale nie mam narazie też pomysłu jak to zakończyć, żeby jakoś sensownie wyglądało..

  20. #4040
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Dlaczego uważasz, że linię zabudowy trzeba zamknąć pod oknem?
    Ładnie wyeksponowane okno zakończy perspektywę kuchni równie dobrze







    Wyjdź po prostu parapetem na 5 cm poza lico ściany i połącz z blatem kuchni (aby były z tego samego materiału.

Strona 202 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony