dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 246 z 613
Pokaż wyniki od 4.901 do 4.920 z 12250
  1. #4901

    Domyślnie

    Wilk syty i owca cała

  2. #4902

    Domyślnie

    Cytat Napisał carlitobrigante Zobacz post
    Hej, to znów ja
    Wczoraj, delektując się nalewką z pigwowca, wpadłem na inną koncepcję, tzn ta koncepcja już była, ale jednak małym szczegółem się różni:



    WYjaśniam bo pewnie gromy spadną na mnie zaraz
    w rogu szafka narożna 120 cm z półką, tam zamontowany byłby zlew w okolicach 90 cm od ściany, tak że 60 cm zostaje przy lodówce. W tej szafce jakieś pierdoły typu kosze na śmieci ziemniaku i inne większe rzeczy mało wykorzystywane. Np duże gary. Chociaż wątpię czy takie będę posiadał
    Płyta indukcyjna z dwoma polami... bo po co mi więcej? Mieszkał będę sam, gotować to jedynie ziemniaki i piersi na raz będę
    Jeżeli założę rodzinę to przecież w kawalerce nie będę mieszkał... No i przesunąłem piekarnik.
    I teraz znajdzie się dużo miejsca roboczego... przy lodówce 60 cm, między płytą a zlewem ok 70 cm.
    Wiem że duża ta szafka narożna, ale jakoś się ją wykorzysta, zawsze musi być coś za coś.
    Co wy powiecie na takie rozwązanie?

    edit: płyta może być jeszcze odsunięta od krawędzi, ale max 15 cm, do rogu kuchenki.
    Kuchenka z dwoma polami to rozwiązanie iści salomonowe . Z szafką 120 cm to masz teraz nawet narożnik o takich samych wymiarach z jakiego ja korzystałam w poprzednim mieszkaniu. Czy teraz dasz zlew narożnikowy czy jednak może zdecydujesz się na zlew w szerszej szafce od strony lodówki, to już Twoja decyzja.

    Przy zlewie w rogu szafki 120 cm (okrągłym bez ociekacza?) zyskujesz na pewno miesjce na wygodną szafkę z szufladami pomiędzy szafką narożną a lodówką (albo tak jak u Ciebie na projekcie). Może dla Ciebie będize to faktycznie lepsze rozwiązanie niż zagospodarowywania szafki 120 cm. Masz szafkę z szufladami a w 120 cm możesz trzymać tylko kosz i np. wodę mineralną (garnki koło kosza jest bardziej niehigieniczne niż butelki z wodą).

    Na koniec ja podzielę się po prostu doświadzceniem, jak to funkcjonwało u mnie, czyli zlew nie w szafce narożnej, tylko obok.
    W kącie szafki 120 cm stał czajnik elektryczny i ekspres do kawy. Na pozostałej przestrzeni szafki 120 cm była przestrzeń do przygotowywania wszystkiego, bo jest miejsce na deskę, po lewej płyta po prawej szafki górne. W szafce 120 cm bliżej drzwi stały garnki, zapasy podstawowe - które wygodnie wyjmować, dalej rzadziej używane sprzęty (przy rozwiązaniach magic corner jest oczywiście wygodniej, ja nie miałam). W szafce 60cm zlew z małym ociekaczem, pod zlewem kosz na śmieci i miejsce na środki czystości. Po prawej, tzn. między zlewem a lodówką suszarka na naczynia (żeby nie marnować miejsca na przechowywanie w szafce górnej) Obok szafki ze zlewem, wąska szafka na sztućcie i inne pierdoły. Wszystkie zapasy, zastawa, szklanki upchane jak się da w górnych szafkach.


    Aha, jak masz większe fundusze i nie pieczesz udźców baranich ani ciasteczek na dwóch blatach to możęsz oszczędzić miejsce instalując piekarnik o wysokośći 45cm. Ikea powinna mieć takie szafki, ale nie jestem pewna. Wtedy masz dodatkową przestrzeń pod piekarnikiem jeszcze.
    Ostatnio edytowane przez Aantenka ; 24-01-2012 o 13:24

  3. #4903
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar konwalia31
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    246
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Dziewczyny napiszcie jeszcze, czy jest możliwość uzyskania symetrii szafek górnych przy zabudowanym okapie? Chodzi mi głównie o uchwyty- bo ten w szafce nadokapowej ( takiej standardowej 60 ikeowskiej) uchwyt poziomy zawsze wypadnie wyżej. I jeszcze jedno, jak sprawdzają się szafki na wysokości okapu?, bo jest to ok 80 cm, czy wyciąganie kubków nie jest uciążliwe dla osoby "dość wysokiej-166 cm" . Wiem, że temat już był poruszany, ale nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi i jestem ciekawa Waszych opinii?

  4. #4904

    Domyślnie

    Cytat Napisał konwalia31 Zobacz post
    Dziewczyny napiszcie jeszcze, czy jest możliwość uzyskania symetrii szafek górnych przy zabudowanym okapie? Chodzi mi głównie o uchwyty- bo ten w szafce nadokapowej ( takiej standardowej 60 ikeowskiej) uchwyt poziomy zawsze wypadnie wyżej. I jeszcze jedno, jak sprawdzają się szafki na wysokości okapu?, bo jest to ok 80 cm, czy wyciąganie kubków nie jest uciążliwe dla osoby "dość wysokiej-166 cm" . Wiem, że temat już był poruszany, ale nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi i jestem ciekawa Waszych opinii?
    Ja krótko i na temat.
    Po pierwsze - zajrzyj może na wątek poświęcony kuchniom ikea, tam są osoby, które najróżniesze cuda kombinowały z Ikeowskimi kuchniami.

    Po drugie - wysokości szafek i wygoda to kwestia względna. Rozumiem, że 80cm to wisi okap nad płytą. Czy Ci będzie wygodnie? A na jakiej wysokości masz szafki dolne? Liczysz 80 cm od blatu na wysokości 90 cm czy niżej? Bo jesli tak, to masz dolną krawędź szafki okapowej na wysokości 170cm. Czy będzie Ci wygodnie - sama sobie odpowiedz - mnie by szafka z najniższą półką ponad wysokością mojej głowy irytowała, bo wszystko jest poza wysokścią mojego wzroku. I tylko jedna półka w zasięgu ramion. A na obcasach nie chodzę w kuchni

  5. #4905

    Domyślnie

    Cytat Napisał konwalia31 Zobacz post
    D, jak sprawdzają się szafki na wysokości okapu?, bo jest to ok 80 cm, czy wyciąganie kubków nie jest uciążliwe dla osoby "dość wysokiej-166 cm" .
    jak dla mnie - osoby o podobnym wzroście to jest za wysoko, ja bede miec 55-60 nad blatem
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  6. #4906
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał carlitobrigante Zobacz post
    Hej, to znów ja
    Wczoraj, delektując się nalewką z pigwowca, wpadłem na inną koncepcję, tzn ta koncepcja już była, ale jednak małym szczegółem się różni:
    .
    Nooo... ładnie, ładnie myśl ewoluuje . Ta nalewka podrasowała Twój koncept .
    Dwa pola grzewcze z pewnością wystarczą na co dzień - jestem za . O zlewie nie powiem nic .
    Mam coś dla Ciebie - takie 2 w 1 - mały, zgrabny piekarniczek z mikrofalówką w kolorze białym (a jakże) .


    Cena zacna, ale to w sumie dwa sprzęty w jednym, więc może nie jest tak źle (?)
    TU troszkę tańszy
    Ostatnio edytowane przez julianna16 ; 24-01-2012 o 20:47

  7. #4907
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar 87anam87
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.055
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    86

    Domyślnie

    pomysł na moja kuchnie, myśe o zupełnie czarnych sprzętach tzn, piekarnik i mikrofala no i zastanawiam się nad czarną niezabudowana lodówką, do całości planuje dodać jakiś jeden akcent kolorystyczny, np czerwone dodatki lub zieleń lub pomarańcz dużo do wyboru
    widok całości pomieszczeni (tak mniej więcej jest to rozplanowane)



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us
    wykończeniówka dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-do-siebie-%29

    komentarze

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...05#post5929605

    budowa dziennik
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ia-marze%C5%84

    komentarze
    ''Jeśli jest noc, musi być dzień, jeśli łza - uśmiech.''

  8. #4908
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JoannaDark

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Nowa Wieś
    Kod pocztowy
    32-651
    Posty
    10

    Domyślnie

    Witam wszystkich!

    Dobrnęłam do ślepego zaułka i nie wiem jak się z niego wydostać. Mianowicie: chciałam mieć spiżarkę. Dwóch niezależnych projektantów wpadło na ten sam pomysł urządzenia kuchni, przy czym oboje odradzali mi spiżarkę.


    Obecnie jestem na etapie- przed instalacjami, więc teoretycznie mogę jeszcze dużo zmieniać i pojawiła się opcja wyspy w kuchni, a razem z tym mój problem. W domu nie ma miejsca na wydzielenie innego niż w kuchni miejsca na spiżarkę. Jest miejsce pod schodami, gdzie planowałam trzymać słoiki, itp, ale cały rozgardiasz kuchenny chciałam ukryć właśnie w spiżarce. Ale z drugiej strony projekt z wyspą ma wszystkie zalety wyspy i zupełnie inaczej prezentuje się z perspektywy salonu w porównaniu do "spiżarkowej bryły". Najchętniej połączyłabym oba projekty, ale chyba oswoiłam się z myślą, że się nie da. Kombinuję już na wszystkie możliwe sposoby, ale chyba potrzebuję świeżego spojrzenia na moją kuchnię. Może macie inne pomysły jak ugryźć to pomieszczenie żeby było jak najbardziej funkcjonalne? Na razie upycham wszystko w tradycyjnych szafkach, nie mam doświadczenia w korzystaniu z głębokich szuflad i dużych cargo, naprawdę są tak pakowne, że poradzę sobie bez spiżarki?
    Ostatnio edytowane przez JoannaDark ; 24-01-2012 o 22:19

  9. #4909

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoannaDark Zobacz post
    Witam wszystkich!

    Dobrnęłam do ślepego zaułka i nie wiem jak się z niego wydostać. Mianowicie: chciałam mieć spiżarkę. Dwóch niezależnych projektantów wpadło na ten sam pomysł urządzenia kuchni, przy czym oboje odradzali mi spiżarkę.


    Obecnie jestem na etapie- przed instalacjami, więc teoretycznie mogę jeszcze dużo zmieniać i pojawiła się opcja wyspy w kuchni, a razem z tym mój problem. W domu nie ma miejsca na wydzielenie innego niż w kuchni miejsca na spiżarkę. Jest miejsce pod schodami, gdzie planowałam trzymać słoiki, itp, ale cały rozgardiasz kuchenny chciałam ukryć właśnie w spiżarce. Ale z drugiej strony projekt z wyspą ma wszystkie zalety wyspy i zupełnie inaczej prezentuje się z perspektywy salonu w porównaniu do "spiżarkowej bryły". Najchętniej połączyłabym oba projekty, ale chyba oswoiłam się z myślą, że się nie da. Kombinuję już na wszystkie możliwe sposoby, ale chyba potrzebuję świeżego spojrzenia na moją kuchnię. Może macie inne pomysły jak ugryźć to pomieszczenie żeby było jak najbardziej funkcjonalne? Na razie upycham wszystko w tradycyjnych szafkach, nie mam doświadczenia w korzystaniu z głębokich szuflad i dużych cargo, naprawdę są tak pakowne, że poradzę sobie bez spiżarki?
    Hej,

    wrzuć koniecznie rzut z góry kuchni i przylegających pomieszczeń z WYRAŹNIE widocznymi wymiarami (fragmenty planów architektonicznych są najczęściej słabo czytelne). Wrzuć też pliz rzut z góry aktualnego projektu kuchni.

    Wtedy będziemy myśleć

  10. #4910
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JoannaDark

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Nowa Wieś
    Kod pocztowy
    32-651
    Posty
    10

    Domyślnie



    W tej chwili mogę dodać tylko taki rzut, nie mam dokładnych wizualizacji z wymiarami, ale już je podaje:
    cała kuchnia ma szerokość- 4,5m (lewa ściana w kuchni jest "wyprostowana"- szerokość kuchni równa się szerokości reszty pomieszczenia i nie ma ścianki działowej między kuchnią a pokojem dziennym)
    zaczynając od wejścia, ściana z kominem wentylacyjnym ma 3,66m, dalej od rogu do okna- 0,55m, okno 1,75m, do kolejnego rogu- 2,47m i do pierwszego okna (tam gdzie powinna kończyć się strefa kuchenna- 3,6m
    W projekcie z wyspą wymiary szafek są następujące (od lewej):
    82 cm- szuflady, 90 cm- zlew, 60 cm- zmywarka, 25 cm- cargo, 3 słupki po 60 cm (zapamiętałam)
    wyspa: dł- 220cm, szerokość- nie jestem pewna, ale pewnie 60/80 + od strony pokoju dziennego szafki na głębokość 30 cm

    a jeśli chodzi o spiżarkę to pamiętam, że ma wymiary 1,5m x 3,0m

    Przepraszam, że w takiej postaci, ale ja z tych mniej kumatych jeśli chodzi o wszelkie programy komputerowe i te wizualizacje powstawały naprawdę w wielkich bólach

  11. #4911

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Nooo... ładnie, ładnie myśl ewoluuje . Ta nalewka podrasowała Twój koncept .
    Dwa pola grzewcze z pewnością wystarczą na co dzień - jestem za . O zlewie nie powiem nic .
    Mam coś dla Ciebie - takie 2 w 1 - mały, zgrabny piekarniczek z mikrofalówką w kolorze białym (a jakże) .


    Cena zacna, ale to w sumie dwa sprzęty w jednym, więc może nie jest tak źle (?)
    TU troszkę tańszy
    Ło jezu... Droższych nie było? Kuchenka kosztuje tyle co cała kuchnia Ale ciekawe rozwiązaniem, nie powiem.

  12. #4912

    Domyślnie

    Cytat Napisał carlitobrigante Zobacz post
    Ło jezu... Droższych nie było? Kuchenka kosztuje tyle co cała kuchnia Ale ciekawe rozwiązaniem, nie powiem.

    Oj tam, oj tam... Prawdziwe piękno jest bezcenne


    BTW- narożna 120cm + szuflady 60cm ustawione albo w kombinacji tak ja na rysunku, tzn. szuflady koło kuchni albo odwrotnie to IMHO najlepsze możliwe zagospodarowanie Twojej kuchni (już nie ważne gdzie zlew sobie umieścisz, czy w rogu czy nie). Nawet to małe odsunięcie płyty od ściany jest w tym przypadku akceptowalne, bo operujesz tylko na dwóch palnikach ale nie na czterech. A mam na myśli ten rysunek:


    Teraz jak masz zaplanowaną płytę dwupalnikową to faktycznie możesz sobie jeszcze rozważyć, czy nie zrobić okapu podszafkowego i nie zabudować kuchni na całości szafkami górnymi. Zależy to oczywiście od tego ile faktycznie będziesz z okapu/pochłaniacza korzystał. Jeśli zabudowałbyś jeszcze górę, to generalnie na wykorzystanie szafek dolnych można by przymknąć trochę oko. Z górnymi szafkami w Twoim aneksie kuchenym znalazłoby się miejsce nawet i na frytkownicę, gofrownicę i opiekacz do kanapek itd

    Aha, a mikrofalówki nie planujesz? Zeby nie zabierać miejsca na blacie to możesz zaplanować ją wiszącą (można zrobić albo mikro pod zabudowę, albo po prostu jakąś szafkę poziomą bez frontu zamontować). Trochę to może zmienić wizję szafek górnych
    Ja podpowiem Ci jeszcze jedno rozwiazanie do małego mieszkania jeśli chodzi o mikrofalówkę (oprócz oczywiście opcji piekarnika z mikrofalówką ), ale nie dla wszystkich - mikrofalówka na niezbudowanej lodówce (nie dla wszystkich, bo trzeba mieć wystarczająco centymetrów, żeby do mikor na lodówce móc bezproblemowo sięgnąć )

  13. #4913

    Domyślnie

    Hm, kuchenka nie stoi obok ściany... Tam dalej jest już "salon".

    To jest ta ściana po lewej:


  14. #4914
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar konwalia31
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    246
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    JoannaDark,

    masz kuchnię wymiarami i układem podobną do mojej ( tylko odbicie lustrzane ) i tak sobie myślę, że może przerzuć spiżarkę na drugą stronę kuchni. Zerknij na str 233 tam dziewczyny poddały mi fajny pomysł na rozwiązanie problemu spiżarni w kuchni.

  15. #4915

    Domyślnie

    Cytat Napisał carlitobrigante Zobacz post
    Hm, kuchenka nie stoi obok ściany... Tam dalej jest już "salon".

    To jest ta ściana po lewej:

    Hmm... cały czas myślałam, że kuchenkę chcesz zainstalować na ścianie znajdującej się na wprost wejścia do aneksu. Dopiero teraz dokładniej patrząc na rurę wystającą z podłogi widzę, że zabudowa ze zlewem i lodówką na wprost...
    Wiesz, nie było rzutu z góry a ja na projekt w IKEA nie wchodziłą, i takie mi się błędne założenie zrobiło .

    Cóż, wiekszej różnicy chyba to nie robi w kształtowaniu samej zabudowy kuchni. Możę faktycznie natomiast lepiej prezentowałby się okap samodzielnie niż zabudowa szafkowa, ale to kwestia Twojego gustu i potrzeb. Tylko zwróć uwagę na wybór lodówki - albo wybierz taką z prostymi drzwiami bez uchwytów, albo zaplanuj więcej miejsca na jej otwieranie na tyle duże, żeby wyjeżdżały Ci szuflady zamrażarnika i pojemniki w dolnej części chłodziarki. Ja mam lodówkę w rogu i najpierw była lodówka a potem wymiary szafek na tej ścianie.

  16. #4916
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JoannaDark

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Nowa Wieś
    Kod pocztowy
    32-651
    Posty
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał konwalia31 Zobacz post
    JoannaDark,

    masz kuchnię wymiarami i układem podobną do mojej ( tylko odbicie lustrzane ) i tak sobie myślę, że może przerzuć spiżarkę na drugą stronę kuchni. Zerknij na str 233 tam dziewczyny poddały mi fajny pomysł na rozwiązanie problemu spiżarni w kuchni.
    też o tym myślałam, ale po tej stronie od ściany do okna jest tylko 55 cm...

  17. #4917

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aantenka Zobacz post
    Hmm... cały czas myślałam, że kuchenkę chcesz zainstalować na ścianie znajdującej się na wprost wejścia do aneksu. Dopiero teraz dokładniej patrząc na rurę wystającą z podłogi widzę, że zabudowa ze zlewem i lodówką na wprost...
    Wiesz, nie było rzutu z góry a ja na projekt w IKEA nie wchodziłą, i takie mi się błędne założenie zrobiło .

    Cóż, wiekszej różnicy chyba to nie robi w kształtowaniu samej zabudowy kuchni. Możę faktycznie natomiast lepiej prezentowałby się okap samodzielnie niż zabudowa szafkowa, ale to kwestia Twojego gustu i potrzeb. Tylko zwróć uwagę na wybór lodówki - albo wybierz taką z prostymi drzwiami bez uchwytów, albo zaplanuj więcej miejsca na jej otwieranie na tyle duże, żeby wyjeżdżały Ci szuflady zamrażarnika i pojemniki w dolnej części chłodziarki. Ja mam lodówkę w rogu i najpierw była lodówka a potem wymiary szafek na tej ścianie.
    Miejsce to jest uwzględnione

  18. #4918
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał carlitobrigante Zobacz post
    Ło jezu... Droższych nie było? Kuchenka kosztuje tyle co cała kuchnia Ale ciekawe rozwiązaniem, nie powiem.
    Pewnie, że .
    Tak to niestety jest, że na koszt kuchni składają się nie tylko meble, ale i ich wyposażenie, które przy małej kuchni zazwyczaj przewyższają koszt mebli .
    Szukałeś już w ogóle konkretnych sprzętów?

  19. #4919
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoannaDark Zobacz post
    Witam wszystkich!

    Dobrnęłam do ślepego zaułka i nie wiem jak się z niego wydostać. Mianowicie: chciałam mieć spiżarkę. Dwóch niezależnych projektantów wpadło na ten sam pomysł urządzenia kuchni, przy czym oboje odradzali mi spiżarkę.

    Obie wizualizacje są bardzo ciekawe i zagospodarowują przestrzeń sensownie pod względem ergonomicznym. Skłaniam się ku rezygnacji ze spiżarki, bo obciąża kuchnię, a przestrzeń jaką Ci zaoferuje nie będzie i tak w 100% wykorzystana. Słupki dobrze przemyślane są w moim przekonaniu lepszą opcją na przechowywanie.
    Co do wersji z wyspą, to mam mieszane uczucia odnośnie barku z hokerami. Wygląda bardzo ciekawie, ale obawiam się, że trudny dostęp i troska o ścianę i tak sprawią, że nie będziecie z tego korzystać.

  20. #4920
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    JoannoDark,
    A może po prostu tak? Wizualizacja niestety prosta w porównaniu z Twoimi, ale ogólnie obrazuje zamysł (kolory przypadkowe). Na wyspie można dać płytę, albo zlew.
    Są dwa duże słupki 60. Na upartego można jeszcze zmieścić 40, wtedy narożnik prosty (teraz jest łamany), a na blacie np. szafka żaluzjowa. To miejsce za słupkami na narożniku można zagospodarować np. czajnik. Górne szafki są duże (wys. 92 cm), więc pomieszczą dużo - można też zdecydować się na mniejsze lub poziome - jak wolisz .
    To wygodne umiejscowienie zabudowy słupkowej, bowiem najbliżej wejścia gdzie wnosi się zakupy. Jedyny minus, to lekko wchodzą w światło okna (dlatego nie można zabudować ich na całej ścianie), a jak rozumiem, okna już są wstawione (?).
    Słupki można ewentualnie przerzucić na przeciwległą ścianę, ale będzie dalej.
    Zlew przesunęłam tak, by nie kolidował z oknem.
    W sumie masz bardzo ustawną kuchnię. Dużo przestrzeni i ścian. Można dużo wymyślać z zabudową w każdym układzie .



    Ostatnio edytowane przez julianna16 ; 25-01-2012 o 15:06

Strona 246 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony