dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 289 z 613
Pokaż wyniki od 5.761 do 5.780 z 12250
  1. #5761

    Domyślnie

    Magda z niecierpliwością czekam na Wasz wątek

  2. #5762
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    nowy 1

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    RYBNIK
    Kod pocztowy
    44-253
    Posty
    433

    Domyślnie

    Też tak pomyślałam, że w projektach to te kuchnie jakby wieksze wygladają. Więc wymyśliłam że zrobię ją na dwa razy. Najpierw normalna zabudowa w kształcie litery L tak jak moje projekty na początku , a potem zobaczę ile zostało miejsca i zobaczymy czy zmieści sie półwysep albo barek .

  3. #5763

    Domyślnie

    To też jakaś opcja Tylko wizualnie przemyśl taki plan, żeby na koniec wszystko razem spójnie wyglądało.
    Jak wkleić zdjęcie do postu (i to duże)? Zajrzyj do instrukcji spisanej przez Elfir i uzupełnionej dzięki forumowiczom tutaj: http://forum.muratordom.pl/showthrea...ęcie-na-forum

    Aranżacja BIAŁEJ kuchni - drewno ociepla, a więcej inspiracji tutaj http://muratordom.pl/kuchnia/projekt...,123_6925.html i oczywiście tutaj http://forum.muratordom.pl/showthrea...lizacje-opinie

  4. #5764

    Domyślnie

    Kilka stron wstecz wklejałam projekt kuchni:

    zgodnie z Waszymi radami zdecydowaliśmy się zamienić miejscami płytę ze zlewem, żeby ocieplić wnętrze położymy panele takie jak w salonie (Balterio Dąb tasmański). Niestety nie umiem zmienić wizualizacji Czy możecie doradzić jaki kolor blatu dać? Czarny czy pod kolor paneli??? Jeśli pod kolor paneli, to szukać identycznego odcienia? Co dać nad blat? Białe szkło???

  5. #5765

    Domyślnie

    to zależy jaki efekt chcesz osiągnąć i ile kasy zainwestować.
    lubię czarno-białe eleganckie, więc namawiam na czarny granit i czarne szkło (ale to też droższa opcja). przy czym wówczas zachęcam, żeby boki lodówki i piekarnika były czarne, tak by ta cała przestrzeń stworzyła "czarną dziurę". i rozwiewając wątpliwości - jeśli wybierzesz połyskujące powierzchnie nie będzie ciemno (na wieczór oświetlenie pod szafkowe).

    można oczywiście kombinować z drewnianym blatem czy laminatami. tych ostatnich nie lubię, natomiast drewno... no cóż robi się rustykalnie, a w tak małej kuchni ja nie widzę miejsca na wyeksponowanie zalet tego klimatu
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  6. #5766

    Domyślnie

    Fronty kuchni będą na wysoki połysk, więc rustykalnie nie będzie. Czarny blat jest elegancki, też jestem bliżej tego rozwiązania Natomiast na granitowy blat na pewno nie pozwoli budżet na czarne szkło nad blatem raczej też nie Czy macie jakieś inne propozycje co dać nad blatem???
    Ostatnio edytowane przez milady ; 05-05-2012 o 20:43

  7. #5767

    Domyślnie

    milady do takiego zestawienia pasuje
    szkło hartowane przeźroczyste,

    laminat, czy coś innego, ale to samo co na blacie, i niekoniecznie do samych górnych półek
    np. coś takiego

    kontrastowo - albo lacobel albo szkło hartowane i kolorowane


    fototapeta np. tutaj piękna kuchnia forumowicza nataly


    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-opinie/page29

    i coś takiego, choć nie wiem, co to


    klasyczne płytki ale z ciekawym dekorem
    np. białe vivida bianco z jedną lub dwoma takimi geometrycznymi płytkami


    Natomiast do każdego z materiałów powinnaś poczytać plusy i minusy użytkowania pod kątem technicznym
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-03-2018 o 09:13 Powód: usunięcie nieaktywnych zdjęć
    Jak wkleić zdjęcie do postu (i to duże)? Zajrzyj do instrukcji spisanej przez Elfir i uzupełnionej dzięki forumowiczom tutaj: http://forum.muratordom.pl/showthrea...ęcie-na-forum

    Aranżacja BIAŁEJ kuchni - drewno ociepla, a więcej inspiracji tutaj http://muratordom.pl/kuchnia/projekt...,123_6925.html i oczywiście tutaj http://forum.muratordom.pl/showthrea...lizacje-opinie

  8. #5768

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aantenka Zobacz post
    i coś takiego, choć nie wiem, co to
    wygląda jak blacha. moja koleżanka ma to na ścianie i poza podatnością na zarysowania ostrymi krawędziami (czyli najczęściej garnkiem nieostrożnie dosuniętym do ściany) rozwiązanie ma wg niej same zalety.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  9. #5769

    Domyślnie

    Już mam mętlik w głowie Dziękuję za wszystkie propozycje wspaniała jest kuchnia z różowym szkłem! Niestety nie do końca będzie nam pasować ten kolor. Muszę się z tym przespać dobranoc!

  10. #5770
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Spirea
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    ta kuchnia z różowym szkłem to z mieszkania Grażyny Wolszczak i Cezarego Harasimowicza

  11. #5771

    Domyślnie

    Cytat Napisał milady Zobacz post
    wspaniała jest kuchnia z różowym szkłem! Niestety nie do końca będzie nam pasować ten kolor.
    To nie musi być róż,ale np. fiolet, czerwień,turkus, czy limonka w zależności od tego jakie kolory np. w dodatkach będą królowały w jadalni i salonie

  12. #5772

    Domyślnie

    Witam małe poprawki i tak jak radziła Spirea zaaranżowałam zlew narożny ,oto efekty: 1 zdjęcie ze zlewem narożnym - 2 zdjęcie dla porównania jak było wcześniej:
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	42,7 KB
ID:	114760   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia2.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	41,5 KB
ID:	114761  
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  13. #5773

    Domyślnie

    Witam,

    Podgladam was od czasu do czasu, od dawna nosze sie z zamiarem zamieszczenia swego pomyslu na kuchnie, kupilismy jakis czas temu mieszkanie, mamy je odebrac na poczatku przyszlego roku, lecz juz teraz mysle o umeblowaniu go i jak by to zrobic, zeby bylo tanio, solidnie i przemyslanie

    Nawiazalam wspolprace z jedna firma, na razie jest to na etapie projektowania i pomyslow, dostalismy taki projekt kuchni






    Chcemy zmienic wysokosc szafek gornych, do samej gory i bez uchwytow z dluzszymi frontami, zamienic piekarnik z wysoka szafka i musimy mocno popracowac nad wyspa, zaproponowane ulozenie, jest nie do przyjecia, a chcemy moc patrzec w tv, jak bedziemy jesc, tak wyglada nasze mieszkanie



    Bede wdzieczna za wszelkie pomysly i sugestie

  14. #5774
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Ja bym tej wyspy w ogóle nie robiła, bo zagracisz pomieszczenie, a przecież jeszcze musisz zmieścić tam kanapę.
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 07-05-2012 o 18:23 Powód: uaktualnienie po przeniesieniu :)
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  15. #5775

    Domyślnie

    Jesli chodzi o wyspe, to potrzebujemy jakiegos miejsca do jedzenia, sa nas w sumie 4 sztuki...wstawiajac wyspe, rezygnujemy z typowej lawy, na rzecz malych ruchomych stoliczkow po bokach sofy chcialam uniknac typowego stolu....
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 07-05-2012 o 18:23 Powód: uaktualnienie po przeniesieniu :)

  16. #5776
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał IZA30 Zobacz post
    Witam małe poprawki i tak jak radziła Spirea zaaranżowałam zlew narożny ,oto efekty: 1 zdjęcie ze zlewem narożnym - 2 zdjęcie dla porównania jak było wcześniej:
    Iza, jeszcze pomyśl, żeby te wiszące szafki nie były takie ciężkie. Zamiast tej nad płytą dałabym jakiś zgrabny, nawet bajerancki okap z rurą do sufitu. I trochę szkła w drzwiczkach Kolorów chyba jeszcze nie ustalałaś ?

  17. #5777
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał ladygab Zobacz post
    Jesli chodzi o wyspe, to potrzebujemy jakiegos miejsca do jedzenia, sa nas w sumie 4 sztuki...wstawiajac wyspe, rezygnujemy z typowej lawy, na rzecz malych ruchomych stoliczkow po bokach sofy chcialam uniknac typowego stolu....
    Strasznie niewygodnie je się poważne posiłki siedząc na hockerze. Mają takie miejsce jedzeniowe przyjaciele i ja zawsze najpierw mam kłopot z usadowieniem się, a potem połowę uwagi poświęcam na myślenie czy siedzę tak, że się nie zsunę i jak tu sprawnie używać sztućców. Brrrrr
    Poza tym kuchnia ładna
    Może raczej postaw ciężki stół na grubych nogach. Będzie bardziej pasował. Może kwadratowy.

  18. #5778
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał IZA30 Zobacz post
    Witam małe poprawki i tak jak radziła Spirea zaaranżowałam zlew narożny ,oto efekty: 1 zdjęcie ze zlewem narożnym - 2 zdjęcie dla porównania jak było wcześniej:
    I jeszcze – ZLEWOZMYWAK żeby było urodziwie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kitchen corner sink-2.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	49,7 KB
ID:	114818 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kitchen Corner Sink-1.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	94,6 KB
ID:	114819

  19. #5779

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Iza, jeszcze pomyśl, żeby te wiszące szafki nie były takie ciężkie. Zamiast tej nad płytą dałabym jakiś zgrabny, nawet bajerancki okap z rurą do sufitu. I trochę szkła w drzwiczkach Kolorów chyba jeszcze nie ustalałaś ?
    Nad okapem byłabym gotowa się zastanowić,ale przeszklonych szafek,nie chcę,nie lubię wystawek Kolorystyka do końca nie wybrana,góra raczej w połysku Szalenie podoba mi się zastosowana kolorystyka u Nataly'ego.pl :
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1621.jpg
Wyświetleń:	279
Rozmiar:	34,8 KB
ID:	114820  
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  20. #5780

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Strasznie niewygodnie je się poważne posiłki siedząc na hockerze. Mają takie miejsce jedzeniowe przyjaciele i ja zawsze najpierw mam kłopot z usadowieniem się, a potem połowę uwagi poświęcam na myślenie czy siedzę tak, że się nie zsunę i jak tu sprawnie używać sztućców. Brrrrr
    Poza tym kuchnia ładna
    Może raczej postaw ciężki stół na grubych nogach. Będzie bardziej pasował. Może kwadratowy.
    teraz mamy podobne rozwiazanie, blat i siedzimy na wysokich stolkach, nie nalezy to faktycznie do najwygodniejszych, ale stoi na nim jeszcze komp i jest ciasno. wyspa zaproponowana na wizualizacji, jest za duza i zle ustawiona, w takim ukladzie faktycznie nie ma miejsca na salon, myslalam o czyms na ksztalt tego


Strona 289 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony