dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 295 z 613
Pokaż wyniki od 5.881 do 5.900 z 12250
  1. #5881
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    rozrysowałam sobie w CAD:


  2. #5882
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał ese Zobacz post
    pestka56 - spróbowałem zmian zgodnie z Twoimi radami. Stołki (bo raczej za ciasna kuchnia na wstawianie krzeseł) tym razem czarne z Ikeowskimi pokrowcami (zdaje się, że kiedyś były całe stołki, teraz widzę tylko pokrowce). Roleta zamiast żaluzji. Zmieniona lampa, chociaż prawdę mówiąc, nie wiem czy o takie coś Ci chodziło. Dodatkowo obniżyłem gniazdka nad blatem (ilość bez zmian), gniazdko z nad stolika schowałem pod stolik, a włącznik do lampy wiszącej nad stolikiem przeniosłem na ścianę z drzwiami, obok ościeżnicy. Właśnie - lampa nad stolikiem to jedna z trzech planowanych. Oprócz niej myślę o kinkiecie oświetlającym zlew oraz zawieszonym centralnie plafonie (coś co nie będzie za bardzo rzucać się w oczy). Rozjaśniłem też wnętrze innym blatem i białym stolikiem. Efekty w załączniku.
    Strasznie poważnie mnie potraktowałeś
    Kuchenkę masz maleńką i jest fajne to co pokazałeś.
    Z roletką nabrała ciepła. Poza tym zawsze razem z pokrowcami na stołki może być elementem do szybkiej zmiany. Znudzi Ci się spokojna kolorystyka to zamienisz je na coś weselszego.
    Lampy podejrzewam, że dobierzesz najlepiej, jak już umeblujesz. Ja mam taki ulubiony styl lampowy, podobają mi się szklane cudeńka od Karko http://sklep.karko.com.pl , np. taka Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KARKO_scavo-lampa-wiszaca.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	10,6 KB
ID:	116735 ona ma 11,5 cm średnicy.

    Jeszcze bym się zastanowiła nad podłogą. Ta krata jest do takiego małego pomieszczenia zbyt agresywna. Zrób jeden kolor

    Ach, i koniecznie wykorzystaj przestrzeń nad lodówką
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  3. #5883

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Szuru
    Ponieważ kuchnia powstaje z 3 różnych pomieszczeń, to każde okno jest w innym wymiarze. Trzeba to raczej ujednolicić. Nawet na elewacji w projekcie nie wygląda to dobrze.
    Domek jest raczej nowoczesny, więc zastanów się dobrze nad oknami. Takie ze szprosami pasują do stylu kuchni jaką wybrałaś, ale niekoniecznie pasują do budynku. Nie wiem jaki styl panujesz w pozostałych pomieszczeniach. Z tego co zrozumiałam zachwyciłaś się kuchnią jednej Forumowiczki, ale kuchnia to tylko jedno pomieszczenie. Warto zadbać o spójność w całym domu .
    Mam kilka pytań:
    1. Czy zastanawiałaś się nad otwarciem kuchni na salon?
    2. Co ze spiżarnią? Ma być, czy też wolisz więcej wysokich słupków?
    3. Czy jadalnia w kuchni ma być jedyna (również dla gości)? Czy wystarczy kącik jadalniany/barek?
    4. Jeśli ma być stół to na ile osób?
    5. Czy piekarnik ma zostać pod płytą, czy też wolisz w słupku?
    6. Zlew bez ociekacza? Dwie komory?
    Witaj

    Okna w kuchni na pewno będą ujednolicone pod względem wielkości (na pewno będą identyczne te na froncie domu) i wszystkie będą na jednej wysokości. Masz racje z tymi oknami ze szprosami, faktycznie do kuchni będą pasować ale do pozostałych pomieszczeń raczej nie...
    Większość mebli z obecnego mieszkania oprócz kuchennym zabiorę do nowego domku więc styl będę mieć podobny jak dziś... może dołączę jakieś elementy wiejskie tylko. Obecnie w salonie mam sofe bedinge z ikei i meble brw doors wenge (kratka z 4 drzwiczkami, i dwie dlugie półki i tv - wszystko wiszące ze względu na kociczkę Hilę która lubi czasem nie trafić do kuwety) także raczej tak zupełnie prosto. W sypialni tez łóżko z ikei a w pokoju drugim dwa biurka na sprzęt muzyczny mojego mężusia To tak pokrótce....

    Raczej nie planuję otwierać kuchni na salon. Dlatego też zamieniłam pomieszczenia żeby mieć dużą kuchnię razem z jadalnią. Do salonu nie jest daleko
    Wiem że teraz "taka moda", ale ja chcę mieć salon zupełnie oddzielnie

    Spiżarnia jest mi potrzebna, bo troszkę słoików robię i pomyślałam że mogłaby być w pomieszczeniu gospodarczym lub garażu - po prostu regały.
    Nie wiem czy zmieściłaby się w kuchni, jako oddzielne pomieszczenie, ewentualnie w słupkach lub regałach by mogły być przetwory i karma dla moich kotków -czterech Zastanawiałam się czy nie postawić regałów lub słupków w kuchni na ścianie sąsiadującej z wiatrołapem. Były by mało widoczne z wejścia... a przydatne.

    Stół w kuchni planowałam na 4-5 osób. Jeśli będzie impreza rodzinna będę mieć duży stół który rozstawie wtedy w salonie,ale będzie on składany i nie będzie stał cały czas. w salonie chcę mieć tylko niską ławę. Większość posiłków z mężem jemy w kuchni i myślę że stół na 4 osoby spokojnie wystarczy.

    Jeśli chodzi o piekarnik....hmm...może pozostać na dole, nie podobają mi się takie całe ściany mebli kuchennych, chyba że byłby to jeden słupek ewentualnie dwa. Trudna decyzja z tym piekarnikiem tym bardziej że teraz mam go na dole. Mam jeszcze mikrofalówke której nie chce zmieniać, nie wiem jakby się komponowała ewentualnie w słupku razem z piekarnikiem. Mikrofala nie jest do zabudowy wiec musiałaby być wstawiona w półce.

    Zlew planowałam jednokomorowy z ociekaczem lub jednokomorowy z maleńką komorą drugą i ociekaczem Ewentualnie w przyszłości zakupimy może zmywarkę do szafki koło zlewu.

    Dzięki Julianno za pomoc, nie jest to łatwa sprawa dla mnie, szczególnie że ciężko sobie wyobrazić coś czego się nie widzi w rzeczywistości...

  4. #5884

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    OJ, ja bym zamieniła szybciutko kuchnię z pokojem dziecka. Powinna być blisko salonu i jadalni !!!
    Na tym etapie to niestety niemożliwe - z kilku powodów. Pokój dziecka to południowy wschód - upał ogromny pomimo rolet w oknach. Nie ma pionów w pobliżu - demolka byłaby straszna. No i 2 lata temu zakończyliśmy tam gruntowny remont z położeniem nowej podłogi itp - szkoda by było to wszytko niszczyć. Nie przeszkadza mi odległość kuchni od salonu i jadalni, kuchnia obecnie jest na tyle duża ze tam koncentruje się całość naszego życia domowego.

    Elfir, bardzo dziękuję za zaangażowanie, nie myślałam o zlewie na półwyspie, trochę wymagałoby to zachodu z przerobieniem istniejącej instalacji, no i ilosć szafek zmienia mi się 1,5 raza na plus co pewnie skutkować będzie zwiększonymi kosztami, ale przemyśle ten układ

  5. #5885
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    digi21

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kobyłka
    Kod pocztowy
    05-230
    Posty
    104

    Domyślnie moja kuchnia-poważny dylemat

    Witajcie,
    proszę doradżcie mi, która wersja kuchni byłaby lepsza? Kuchnia a własciwie aneks kuchenny byłby otwarty na salon. Jej wymiary są niewielkie bo 2,33x2,69x1,67. Zlew bedzie w rogu przy oknie. Nie możemy zdecydowac sie na układ mebli? Wypowiedzcie się, bo czas tyka a utkneliśmy w martwym punkcie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia rzut -1.jpg
Wyświetleń:	112
Rozmiar:	78,4 KB
ID:	116758   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia wersja 2.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	78,3 KB
ID:	116759   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia wersja 2-1.jpg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	78,3 KB
ID:	116760  

  6. #5886
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    zlew miałby doskonałe oświetlenie naturalne pod oknem połaciowym.
    Szafek nie musisz ciągnąć pod sam skos - możesz tam pociągnąć tylko blat, zostawiając wolną przestrzeń pod nim na skrzynki z napojami, albo dostawienie szafek w przyszłości.

  7. #5887
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Ta krata jest do takiego małego pomieszczenia zbyt agresywna. Zrób jeden kolor
    Pesteczko, ale ta szachownica jest bardzo w stylu niniejszej kuchni . Poza tym jest całością z przedpokojem. Bardzo ładnie koresponduje z tym co się dzieje w tej niewielkiej, ale przemyślanej przestrzeni. Może ewentualnie pomyśleć o odrobinkę mniejszej lub spróbować ułożyć ją w karo. Bardzo ładna wizualizacja .

    Cytat Napisał szuru Zobacz post
    Witaj

    Okna w kuchni na pewno będą ujednolicone pod względem wielkości (...)
    Dzięki Julianno za pomoc, nie jest to łatwa sprawa dla mnie, szczególnie że ciężko sobie wyobrazić coś czego się nie widzi w rzeczywistości...
    Dziękuję za szczegóły . Teraz wszystko jasne . Skoro kuchnia będzie zamknięta, to problem frontów z "innej bajki" nie będzie taki kluczowy, ale mimo to zachęcam do przemyślenia zanim podejmiesz decyzję . Okna ujednoliciłam - jedno zostawiłam ze szprosem byś miała porównanie. Mają po 110 szerokości, 125 wysokości i są 100 cm nad podłogą.

    Zmieniając miejsce kuchni pozbawiasz się spiżarni. Zawsze lepiej mieć zapasy pod ręką niż biegać po nie do garażu , dlatego proponuję choć jeden słupek na zapasy. Dodatkowo na przechowywanie możesz wykorzystać półwysep.
    Niestety w związku z tym słupkiem pojawia się wysoka zabudowa, za którą nie przepadasz, ale oczywiście nie jest obowiązkowa . To tylko pomysł - jeden z wielu, które z pewnością się jeszcze pojawią .
    Zastanów się jeszcze nad witrynkami ze szkłem. Będą służyły głównie do ekspozycji i nie upchniesz w nich cedzaka i paczki chrupkiego pieczywa . Zrezygnowałabym też z nich w okolicy kuchenki, bo jak widzę planujesz gaz, a wówczas nieco bardziej brudzą się szafki obok.
    W wysokim słupku jest mikrofalówka. Piekarnik pozostaje pod płytą gazową zgodnie z Twoją preferencją

    Przygotowałam 2 warianty. Bardziej jestem przekonana do pierwszego. Drugi zrobiłam na zasadzie sprawdzenia jakby to było.

    WARIANT A













    WARIANT B













    Dziewczyny z pewnością podpowiedzą co zmienić

  8. #5888
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Jeszcze bym się zastanowiła nad podłogą. Ta krata jest do takiego małego pomieszczenia zbyt agresywna. Zrób jeden kolor
    Albo zamiast kraty, płytki ośmiokątne z kwadratowymi wstawkami:

  9. #5889
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Zmieniając miejsce kuchni pozbawiasz się spiżarni.
    W tak dużej kuchni rozważyłabym wygospodarowanie spiżarni.

    Pierwszy układ strasznie podobny do Yumyummy

  10. #5890
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Albo zamiast kraty, płytki ośmiokątne z kwadratowymi wstawkami:
    O to chodzi Właśnie miałam dopisać i wrzucić fotkę Elfir, jesteś nieoceniona poza ogrodem też
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  11. #5891
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Pesteczko, ale ta szachownica jest bardzo w stylu niniejszej kuchni . Poza tym jest całością z przedpokojem. Bardzo ładnie koresponduje z tym co się dzieje w tej niewielkiej, ale przemyślanej przestrzeni. Może ewentualnie pomyśleć o odrobinkę mniejszej lub spróbować ułożyć ją w karo. Bardzo ładna wizualizacja ........
    Ja bym Ci zostawiła pełną decyzję. W końcu to Twoja kuchnia, a całość trzyma się kupy. TYLKO za szeroka jest ta półwyspa i od strony stołu dałabym tam nie pełne szafki, tylko coś a la witrynki, albo półki, albo miejsca na butelki z napojami.

    Fotki pewnie nie w Twojej stylistyce, ale chodzi wykorzystanie przestrzeni, a nie o styl

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WHITE-img20.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	116772 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	04-Kermisch.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	39,3 KB
ID:	116774 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WHITE-img07.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	98,6 KB
ID:	116773

    A jeśli masz zwierzaki to możesz też schować tu miejsce na miski
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zwierzakowe miski.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	93,1 KB
ID:	116771
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #5892
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał digi21 Zobacz post
    Witajcie,
    proszę doradżcie mi, która wersja kuchni byłaby lepsza? Kuchnia a własciwie aneks kuchenny byłby otwarty na salon. Jej wymiary są niewielkie bo 2,33x2,69x1,67. Zlew bedzie w rogu przy oknie. Nie możemy zdecydowac sie na układ mebli? Wypowiedzcie się, bo czas tyka a utkneliśmy w martwym punkcie.
    Tam są jakieś różnice w obrazkach?
    chyba chodzi o ten barek? Zrobiłabym bez barku z wysoką zabudową naprzeciw płyty grzejnej.

  13. #5893
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Ja bym Ci zostawiła pełną decyzję. W końcu to Twoja kuchnia, a całość trzyma się kupy. TYLKO za szeroka jest ta półwyspa i od strony stołu dałabym tam nie pełne szafki, tylko coś a la witrynki, albo półki, albo miejsca na butelki z napojami.
    Pestko super pomysły . Szczególnie ten dla zwierzaków . Kuchnia nie jest moja - zrobiłam wizualizacje dla Szuru .
    Moja kuchnia jest o połowę mniejsza .

  14. #5894

    Domyślnie

    ese - fajna koncepcja przedpokoju Fajny styl - meski-minimalistyczny-glamour? Lubie geometrie i paski jak dla mnie super
    A zadnego koloru nie wpuscisz do tej przestrzeni? Tylko czern i biel?
    Jak wkleić zdjęcie do postu (i to duże)? Zajrzyj do instrukcji spisanej przez Elfir i uzupełnionej dzięki forumowiczom tutaj: http://forum.muratordom.pl/showthrea...ęcie-na-forum

    Aranżacja BIAŁEJ kuchni - drewno ociepla, a więcej inspiracji tutaj http://muratordom.pl/kuchnia/projekt...,123_6925.html i oczywiście tutaj http://forum.muratordom.pl/showthrea...lizacje-opinie

  15. #5895

    Domyślnie

    Julianna16 - krolowa wizualizacji Ikea jestes
    Szuru - wersja nr 2 julianny16 to jest to. Super efekt wizualny i nie moze byc niewygodnie.
    Jak wkleić zdjęcie do postu (i to duże)? Zajrzyj do instrukcji spisanej przez Elfir i uzupełnionej dzięki forumowiczom tutaj: http://forum.muratordom.pl/showthrea...ęcie-na-forum

    Aranżacja BIAŁEJ kuchni - drewno ociepla, a więcej inspiracji tutaj http://muratordom.pl/kuchnia/projekt...,123_6925.html i oczywiście tutaj http://forum.muratordom.pl/showthrea...lizacje-opinie

  16. #5896
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

  17. #5897
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Pestko super pomysły . Szczególnie ten dla zwierzaków . Kuchnia nie jest moja - zrobiłam wizualizacje dla Szuru .
    Moja kuchnia jest o połowę mniejsza .
    Ten pieskowy to mój faworyt

    No, wiem, że Szuru, ale tak mi sie odpisało I tak wiadomo o co chodzi
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  18. #5898
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał ese Zobacz post
    julianna16 - myślałem o mniejszych płytkach, ale póki co nic innego nie znalazłem, co by się nadawało na podłogę, zwłaszcza w przedpokoju. Na wizualizacji są konkretne płytki RAKO Sandstone Lapatto, trafiłem na te płytki tutaj (kliknij). Nie do końca białe i nie do końca czarne, zdjęcie tutaj (kliknij). Ułożenie w karo, podobnie jak płytki, które pokazała Elfir, kojarzą mi się z muzeum, jak to ładnie określił mój znajomy Rzeźbione meble, korony nad drzwiami itp.. Aż takiego muzeum nie chcę, a szachownica wyjątkowo mi się spodobała, chociaż poza fotkami nie miałem z nią do czynienia.

    pestka56 - po to pytam, by wszelkie rady w miarę możliwości i własnych preferencji zastosować Laikiem jestem w tych sprawach, po prostu 'zrzynam' od innych. Przestrzeń nad lodówką (lodówka nie wysoka, 140cm) pozostanie na ewentualne pojawienie się mikrofali. Można by jeszcze szafkę wstawić, albo jakieś otwarte półeczki, ale tylko do wysokości około 205cm, powyżej będzie pawlacz, dostępny od przedpokoju (w załączniku starałem się to pokazać). Być może pawlacze będą jeszcze na przeciwnej ścianie, nad drzwiami do pokoi, tak jak dotychczas miałem, no ale to nie temat o przedpokojach (nie mniej wszelkie uwagi mile widziane).
    Ese, a ty myślisz, że różni artyści, nawet najwięksi, to co robią ? Patrzą, podziwiają, krytykują i zapładniają wyobraźnię, czyli bywa, że „podchwytują” czyjeś i przerabiają na swoje Tobie nieźle to wyszło.
    A Elfir, jak widzę już Ci podpowiedziała gdzie szukać podłogi. Tam pooglądasz, a tu są do kupienia http://www.domzbajki.pl/vives-zola-c-20_928_929.html
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 21-05-2012 o 20:57
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  19. #5899
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał ese Zobacz post
    Laikiem jestem w tych sprawach, po prostu 'zrzynam' od innych. Przestrzeń nad lodówką (lodówka nie wysoka, 140cm) pozostanie na ewentualne pojawienie się mikrofali.
    Jak na laika, to dla mnie bomba . Co do mikrofalówki nad lodówką, to jeśli jesteś wysoki to ok. Mam teraz taką właśnie zabudowaną lodówkę 140 cm wysoką. Dla mnie niestety byłoby za wysoko (ale mam 165 cm wzrostu... no dobra 163 ).

    Cytat Napisał Aantenka Zobacz post
    Julianna16 - krolowa wizualizacji Ikea jestes
    Upsss... aż mi z wrażenia korona spadła . Dziękuję Aniu . Poczekamy co na to sama Szuru .

  20. #5900
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Wszystko zależy o stylu.
    Tu mały przyczynek do mieszania kolorów i materiałów (Houz) – kuchnia w stylu Ameryka tyle, że Środkowa, albo Południowa

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kuchnia-Meksyk(Houz).jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	85,7 KB
ID:	117016
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 295 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony