dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 311 z 613
Pokaż wyniki od 6.201 do 6.220 z 12250
  1. #6201

    Domyślnie

    właśnie coraz bardziej zaczynam się przekonywać do tej opcji... bo w sumie chciałam mieć zachowaną kolejność: kuchenka-zlew-lodówka.. badz odwrotnie..ale mam taki układ kuchni że muszę znaleźć jakis kompromis.. a kawałek stołu na szybkie sniadanie.. po prostu nie wyobrazam sobie kuchni bez kawałka stolu.. (nie skladanego..to tez nie..). Chyba taka wersja.. bądż taka (czyli bardzo podobna). Dziękuję za odpowiedź ;]
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia6.JPG
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	13,9 KB
ID:	123164  

  2. #6202
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Dmagda, są takie fajne hokery, Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	myin-pl-hocker-kama.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	8,7 KB
ID:	123169(cena 169 zł), które mogłabyś użyć przy blacie śniadaniowym w wersji Dzustay. Wtedy podniosłabyś wyżej połowę blatu wyspy i zgubiłoby się to wrażenie kloca wyspowego – nabrałby lekkości.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  3. #6203
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał dmagda165 Zobacz post
    Elfir - ja odnośnie Twojej wypowiedzi z 27-06-2012 00:43 z 312 strony.
    umiesciłaś fotkę z kuchnia i modelką, jak się przyjrzałam z tyłu ma kuchenkę we "wnęce" między blatami.. masz więcej zdjęc tej kuchni?? ile tam może być miejsca na przestrzeń z kuchenką???
    .
    Zdjęcia pochodzą z netu i szukam je w razie potrzeby, nie zapisuję na dysku.
    To reklama kuchni Rust. Zakładam, że płyta jest na szafkach 120 cm - to standardowa odległość między szafkami dla wysp i półwyspów.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 01-07-2012 o 11:29

  4. #6204
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Może tak:
    dziękuję musze przemyślec taki układ czy bedzie odpowiednia ilość blatu...

  5. #6205

    Domyślnie

    Moi drodzy, proszę o pomoc w imieniu siostry , która remontuje kuchnię

    Dostała taką wizualkę od stolarza:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kuchnia Zbyszek.jpg
Wyświetleń:	134
Rozmiar:	77,6 KB
ID:	123628

    Najprawdopodobniej tych szafek nad oknem i z jego prawej strony nie będzie - mało miejsca. Brane jet pod uwagę przedłużenie blatu w L kawałkiem na ścianie z prawej strony, bo w takim układzie jest go bardzo mało.
    Lodówka wolnostojąca, kuchnia gazowa.
    Namawiam siostrę na więcej szuflad, zmywarkę (gdzie mogłaby ew. być ?) i na okap podszafkowy na równo.

    Co myślicie? - podpowiedzcie coś proszę.


    ps. jak dostanę wymiary lub rzut, to uzupełnię wpis o nowe dane
    Ostatnio edytowane przez *milek* ; 03-07-2012 o 15:29

  6. #6206

    Domyślnie

    Milek

    przy kuchni gazowej okap w teorii powinien być wyżej niż dolna linia szafek, która jest ok 50-60cm od blatu. Stąd ten wrąbek. Albo zatem lekceważy się zalecenia producenta (chyba że można robić tak nisko wg. gwarancji okapu), albo robi wrąbek. Albo kupuje okap niezabudowany. Albo wymienia płytę gazową na indukcyjną.

    Natomiast do przemyślenia:
    - piekarnik podwieszany - to jest mała kuchnia i taki piekarnik zabiera 60cm cennego blatu. Dla mnie cenniejszego niż podwieszenie piekarnika. Mpim zdaniem nie każda kuchnia musi mieć piekarnik podwieszany. Nawet jeśli to jest wygodniejsze, to przecież wcześniej ludzie nie robili takich piekarników i też jakoś sobie dawali radę, nawet polskie Marty Stewart. Przy piekarniku z telskopami korzystanie z piekarnika podblatowego jest łatwiejsze niż kiedyś.
    A jeśli nad blatem będą szafki 90 cm wysokości, to i powierzchnia do przechowywania będzie spora.

    - płyta gazowa zaraz obok zlewu - wynika to pewnie z faktu, że pod oknem miało zostać wygospodarowane miejsce do przygotowywania i nie było szansy na większy kawałek blatu przy piekarniku podwieszanym w żadnym innym miejscu. dla mnie maksimum niewygody, bo jak gotujesz, to nie ma miejsca żeby cokolowiek odstawić, ale to kwestia gustu i potrzeb. moja mama tak pracuje całe życie.

    - jesli piekarnik podwieszany ma zostać, to tak czy siak zerknęłabym na odległość płyty gazowej od zabudowy. dla mnie wygodne jest min. 40 cm, a najlepiej więcej. proponuję ustawić wielki karton przy aktualnie używanej kuchence w planowanej odległości i spróbować przygotowaćw ten sposób obiad. jeśli będize ok, to ok.

    Dobrze, żę namawiasz ją na więcej szuflad. Oczywiście głębokich. Z jedną szafkę można mieć, taką na napoje i wodę, ale całą resztę dużo wygodniej przechowuje się w szafkach cargo i szufladach. To niestety jest kosztowniejsze, zwłaszcza dobre mechanizmy. Zlikwidowałabym natomiast szafkę nad i po prawej stronie od okna. Ta po lewej stronie jako kontynuacja ciągu IMO może zostać jako kontynuacja tego długiego ciagu. Tutaj minimalne pogorszenie optyki warte jest tego

    Zmywarkę najlepiej umieścić przy zlewie i to w taki sposób, żeby można było stać przodem do zlewu i wkładać do zmywarki. Z tego mi wychodzi, że najlepiej byłoby gdyby zmywarka była pierwszą szafką od okna, z zastrzeżeniem, że trzeba by jakoś zabezpieczyć ścianę przed parą buchającą ze zmywarki po otwarciu.

    Milek - Ty jesteś już dość długo na forum i research internetowy chyba Ci nie obcy, więc zachęcam Cię do przejrzenia wątków w części poświęconej projektowaniu. W ciągu ostanich kilku miesięcy pojawiły się wąskie kuchnie blokowe (podejrzewam, żę takie jak u Twojej siostry). Jedną na pewno robił Krzysztof dla mamy, ostatnio nie za szeroką kuchnię remontuje Danutka. Znajdziesz na tych wątkach i inspiracje i różne propozycje ustawień, może siostrę coś jeszcze zainspiruje.

    uffff....
    Jak wkleić zdjęcie do postu (i to duże)? Zajrzyj do instrukcji spisanej przez Elfir i uzupełnionej dzięki forumowiczom tutaj: http://forum.muratordom.pl/showthrea...ęcie-na-forum

    Aranżacja BIAŁEJ kuchni - drewno ociepla, a więcej inspiracji tutaj http://muratordom.pl/kuchnia/projekt...,123_6925.html i oczywiście tutaj http://forum.muratordom.pl/showthrea...lizacje-opinie

  7. #6207

    Domyślnie

    Dzięki Aantenka

    Z tą odległością kuchenki gazowej od okapu to przyznaję, że nie wiedziałam - ostatnio sporo takich na równo się przewijało i fajnie wyglądało, ale widocznie były nad płytami elektrycznymi.

    Te szafki przy oknie tak jak wspominałam - raczej wylecą, bo ta u góry się nie zmieści. Rozważają tam półkę.
    Z kolei piekarnik na dole zajmie miejsce na szafkę, więc tak źle i tak niedobrze.

    Faktycznie z researchem problemu nie mam - ciągle czegoś szukam dla celów własnej budowy Ale ponieważ swoją kuchnie mam już zaplanowaną, nie zaglądam za często do wątków o projektowaniu. Dzięki - choć nie było łatwo (zwłaszcza z tą Krzysztofa), znalazłam te kuchnie - na wątek Krzysztofuks natknęłam się w wątku Łukasza_81 o wąskiej kuchni.

    Założę osobny wątek, to może więcej osób zauważy.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez *milek* ; 04-07-2012 o 12:35

  8. #6208

    Domyślnie

    Cytat Napisał *milek* Zobacz post
    Z kolei piekarnik na dole zajmie miejsce na szafkę, więc tak źle i tak niedobrze.
    Może więc zmywarkę ustawić w słupku pod piekarnikiem, jeśli słupek i tak pozostanie

  9. #6209

    Domyślnie

    Chyba mogłaby tam być, bo teraz jest tam zlew, a co za tym idzie - odpływ.
    Kwestia tylko czy instrukcja montażu zmywarki nie będzie miała nic przeciwko takiej lokalizacji pod kątem ewentualnej gwarancji..
    Ostatnio edytowane przez *milek* ; 04-07-2012 o 12:54

  10. #6210
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Beasza

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Dzielnica
    Pisarzowice
    Posty
    312

    Domyślnie

    Dziewczyny pomożecie po raz kolejny?

    Pomogłyście już raz w fazie projektowania. Teraz zbliża się montaż mojej kuchni - więc szybko muszę kupić sprzęty. Mój głowny problem dotyczy doboru zlewozmywaka do mebli.
    Meble w kolorystyce jasny beż-połysk , blat szary Consuela, płyta gaz na szkle-czarna (Bosch POH 616B10E), pozostałe sprzęty: kolor stal +czarny
    Czy zlewozmywak powiinam dopasować kolorystycznie do płyty czy niekoniecznie ?
    Brałam pod uwagę zlezmywaki Franke Sid (tectonit) kolor onyx (nie wiem czy nie za ciemny)
    [IMG]Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zlew franke sid.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	47,2 KB
ID:	123816 [IMG]

    Franke Maris MRG 611 - kolor grafit

    [IMG]Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	TechBazaImages.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	20,9 KB
ID:	123817 [IMG]

    a może powinnam rozważyć całkiem inny kolor - gubię się. Pomocy dziewczyny - bo boję się, że coś zmaszczę okrutnie w tej mojej kuchni.

    Kolorystyka mebli i blatu jak na zdjęciu poniżej - oczywiście to tylko wizualizacja kolorystyczna.
    [IMG]Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2251[1].jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	72,0 KB
ID:	123818 [IMG]

    Będę wdzieczna za wszystkie wskazówki.

    Pozdrawiam
    Beata
    Ostatnio edytowane przez Beasza ; 04-07-2012 o 14:23 Powód: .

  11. #6211

    Domyślnie

    Cytat Napisał *milek* Zobacz post
    Chyba mogłaby tam być, bo teraz jest tam zlew, a co za tym idzie - odpływ.
    Kwestia tylko czy instrukcja montażu zmywarki nie będzie miała nic przeciwko takiej lokalizacji pod kątem ewentualnej gwarancji..
    *milek*, w wątku pochwalcie się swoimi kuchniami były realizacje ze zmywarką pod piekarnikiem, ale myślę, że trzeba przyjrzeć się gwarancjom konkretnych producentów, albo wyślijcie do nich zapytania

  12. #6212
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tawl

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam Wszystkich,

    To mój pierwszy post tutaj. Proszę o ocenę i sugestie do wstępnego projektu kuchni zrobionego w Ikea home planner. Kuchnia jest otwarta, połączona z salonem. Kolory są na razie wstępne, ale połączenie beżu i orzecha chyba zostanie. Okap ma być większy, stół też wstawiłam pierwszy lepszy ale generalnie podoba mi się taka dostawka do małej wyspy.







    całość kolorystycznie ma nawiązywać do:
    Ostatnio edytowane przez tawl ; 04-07-2012 o 23:37

  13. #6213
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Beasza

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Dzielnica
    Pisarzowice
    Posty
    312

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beasza Zobacz post
    Dziewczyny pomożecie po raz kolejny?

    Pomogłyście już raz w fazie projektowania. Teraz zbliża się montaż mojej kuchni - więc szybko muszę kupić sprzęty. Mój głowny problem dotyczy doboru zlewozmywaka do mebli.
    Meble w kolorystyce jasny beż-połysk , blat szary Consuela, płyta gaz na szkle-czarna (Bosch POH 616B10E), pozostałe sprzęty: kolor stal +czarny
    Czy zlewozmywak powiinam dopasować kolorystycznie do płyty czy niekoniecznie ?
    Brałam pod uwagę zlezmywaki Franke Sid (tectonit) kolor onyx (nie wiem czy nie za ciemny)
    [IMG]Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zlew franke sid.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	47,2 KB
ID:	123816 [IMG]

    Franke Maris MRG 611 - kolor grafit

    [IMG]Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	TechBazaImages.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	20,9 KB
ID:	123817 [IMG]

    a może powinnam rozważyć całkiem inny kolor - gubię się. Pomocy dziewczyny - bo boję się, że coś zmaszczę okrutnie w tej mojej kuchni.

    Kolorystyka mebli i blatu jak na zdjęciu poniżej - oczywiście to tylko wizualizacja kolorystyczna.
    [IMG]Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2251[1].jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	72,0 KB
ID:	123818 [IMG]

    Będę wdzieczna za wszystkie wskazówki.

    Pozdrawiam
    Beata
    NIkt się nie odzywa , czyżbym już popełniła wielkie faux pas kolorystycznie?

  14. #6214

    Domyślnie

    Beasza
    Czy zlewozmywak powiinam dopasować kolorystycznie do płyty czy niekoniecznie ?
    Ja jak zwykle wyznaję zasadę, ze inwestor robi tak jak mu się podoba. Nie ma żadnego nakazu, żeby zelwozmywak był w kolorze płyty. Przy zelwozmywakach stalowych wychodzi tak po prostu, że powtarza się element inox obecny często w sprzętach, w tym czasami w płycie

    Wydaje mi się, że aktualnie przy zlewozmywakach konglomeratowych czy innych niż stalowe panuje trend dostosowywania ich koloru do koloru blatu. Ma to swoje uzasadnienie - w otwartych kuchniach taki zelewozmywak optycznie zlewa się z blatem i jest mniej rzucający się w oczy. W tym kontekście Twoje wybory wydają się być trafne

    Tawl - udany wizualnie i funkcjonalnie projekt Można zastanowić się nad zamianą płyty ze zlewem, który teraz jest bardzo centralnie na widoku, ale to wymagałoby trochę zmiany kompozycji górnej zabudowy. Można by się zastanowić czy lodówka nie została wyekspediowana za daleko od zlewu. Chyba że masz koncepcję - wyjmuję z lodówki, kładę na mini-wyspę, przenoszę do zlewu na drugi ciąg roboczy i potem jedziemy dalej.
    Podsumowując: funkcjonalnie IMHO tak może być, jeśli tylko Tobie będzie wygodnie.

    Podobny projekt miała w tym wątku Krolikowa, mozesz sobie dla orientacji poszukać jej projektu, zobaczyć jakie u niej były przemyślenia i propozycje, ale tylko i wyłącznie dla poszerzenia horyzontów.
    Jak wkleić zdjęcie do postu (i to duże)? Zajrzyj do instrukcji spisanej przez Elfir i uzupełnionej dzięki forumowiczom tutaj: http://forum.muratordom.pl/showthrea...ęcie-na-forum

    Aranżacja BIAŁEJ kuchni - drewno ociepla, a więcej inspiracji tutaj http://muratordom.pl/kuchnia/projekt...,123_6925.html i oczywiście tutaj http://forum.muratordom.pl/showthrea...lizacje-opinie

  15. #6215
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Beasza

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Dzielnica
    Pisarzowice
    Posty
    312

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aantenka Zobacz post
    Beasza

    Ja jak zwykle wyznaję zasadę, ze inwestor robi tak jak mu się podoba. Nie ma żadnego nakazu, żeby zelwozmywak był w kolorze płyty. Przy zelwozmywakach stalowych wychodzi tak po prostu, że powtarza się element inox obecny często w sprzętach, w tym czasami w płycie

    Wydaje mi się, że aktualnie przy zlewozmywakach konglomeratowych czy innych niż stalowe panuje trend dostosowywania ich koloru do koloru blatu. Ma to swoje uzasadnienie - w otwartych kuchniach taki zelewozmywak optycznie zlewa się z blatem i jest mniej rzucający się w oczy. W tym kontekście Twoje wybory wydają się być trafne
    Aantenko bardzo Ci dziekuję za odzew. Z tymi decyzjami inwestorów różnie bywa - bardzo łatwo przedobrzyć, a "świeże" spojrzenie osoby z boku często bardzo pomaga. Jestem bardzo wdzięczna, bo w wielu kwestiach mogę liczyć na Twoje zdanie i wielu forumowiczów. To bardzo cenne !!!

    Taki sam blat ma Monikaa 13 i wybrała zlew stalowy, a gdyby ...
    Monikaa13 może zabierzesz głos i wypowiesz się w tej kwestii. Gdybyś miała wybierać do swojego blatu zlewozmywak inny niż stalowy to jaki?
    Onyx , Grafit z Franke, a może alumetalik z Blanco?

  16. #6216
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tawl

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3

    Domyślnie

    Aantenka,

    Dziękuję bardzo za odpowiedź i cenne uwagi jeszcze trochę powalczę z tym projektem i wrzucę wersję końcową do oceny

  17. #6217
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Beata Weronika
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    1.229
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie Pomocy!!

    Witam wszystkich!
    Potrzebuję pomocy fachowców w urządzaniu wnętrz dlatego zwracam się do Was po poradę .
    Mamy otwartą kuchnię na salon po części przysłoniętą kominem. Kuchnia ma wydzieloną częsc na spiżarnię. Moj maz zrobil projekt jednej sciany z oknem podłużnym i teraz do Was pytanie - czy nie wydaje się Wam taka koncepcja jakaś taka nieskończona? Prawa strona powyżej blatu ma być bez szafek.Sugerowałam się zdjęciem ktore zalaczam. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kuchnia 5.jpg
Wyświetleń:	165
Rozmiar:	22,9 KB
ID:	124324Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	hirny_04.jpg
Wyświetleń:	149
Rozmiar:	34,8 KB
ID:	124325
    Słupek z piekarnikiem chcialam zrobic w ramce 4 cm z kazdej strony a szafki nad blatem bez ramki. I wlasnie nad tym dumam - kuchnia z takimi ramkami wydaje mi sie byc w stylu bardziej klasycznym natomiast szafki bardzo nowoczesne. Czy to nie bedzie sie gryść?? Fronty szafek - mdf bialy a ramka w kolorze jasno szarym.
    Po lewej stronie drzwi do spiżarni - tez biały mdf i tez w okół tych drzwi ramka 4 cm w innym kolorze. Powiedzcie co myslicie? Jakieś sugestie??

  18. #6218
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ramki wcale nie są klasyczne. Ale jakoś szara mi nie pasuje, lepiej biała.

    Może przenieść widzące szafki do drugiego narożnika i schować w nich okap do płyty? Teraz tak trochę cięzko nad oknem wyglądają.

  19. #6219
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Bob001

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    4

    Domyślnie

    Myślę, że wygląda dość dobrze. Prosto, funkcjonalnie ale z klasą. Może wydaje ci się trochę nie skończone, bo nie ma żadnych rzeczy, które normalnie wypełniają pustą przestrzeń. Osobiście projekt mi się podoba. Może nawet skorzystam z niego przy remoncie mojej kuchni.
    Tu była reklama [Regulamin Forum, pkt 2.4.c]

  20. #6220
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Beata Weronika
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    1.229
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Ramki wcale nie są klasyczne. Ale jakoś szara mi nie pasuje, lepiej biała.

    Może przenieść widzące szafki do drugiego narożnika i schować w nich okap do płyty? Teraz tak trochę cięzko nad oknem wyglądają.
    Okapu nie bedzie na tej scianie tylko na kominie, ktory odgradza kuchnie od salonu. Elfir, nie wydaje Ci sie ze takie ramki jak na zdjeciu niebardzo pasuja do szafek ktore chcialam miec nad blatem?? Jakos mi sie slabo to widzi. No chyba ze tak jak mowisz beda biale.
    Mysle tez nad plytami takimi jak na zdjeciu ktorym sie inspirowalam. Tylko ze na nim nie ma koloru czarnego. Jest tylko biel i bez a ja chcialabym miec blat z czarnego granitu.
    Wlansnie najbardziej obawiam sie ze beda wygladac ciezko na oknem...
    I jeszcze jedna rzecz mnie martwi - szafki na dole maja w projekcie prawie 90 cm, slupek 2x po 60 a szafki nad blatem po 45 cm. Nie bedzie symetrii..
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1792.jpg
Wyświetleń:	128
Rozmiar:	79,8 KB
ID:	124356Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1793.jpg
Wyświetleń:	124
Rozmiar:	74,6 KB
ID:	124357
    Ostatnio edytowane przez Beata Weronika ; 09-07-2012 o 11:12

Strona 311 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony