dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 336 z 613
Pokaż wyniki od 6.701 do 6.720 z 12250
  1. #6701
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anap

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Kod pocztowy
    32-500
    Posty
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał ERIN Zobacz post
    Ogolnie plytki bardzo fajne, ale zastanow sie czy za rok czy dwa nie dostaniesz od nich oczopląsu
    możesz mieć racje szukam na necie czy ktoś ma te płytki w kuchni i nic nie znalazlam. chyba nikt sie na nie nie odwazyl

  2. #6702
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał patysiaSasasa Zobacz post
    (ale tu pojawia sie pytanie czy wizualnie nie jest za duzo tej cegły, czy nie przytłacza pomieszczenia?)- czy z płyty jak meble?
    Płyta.
    barek z murka wygląda cięzko.

  3. #6703
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    JimmyW

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Kielce
    Posty
    110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Płyta.
    barek z murka wygląda cięzko.
    Ztez tak mysle.

  4. #6704
    krewetka
    Guest
    krewetka

    Domyślnie

    witajcie
    mam problem z moim malym aneksem kuchennym, nie wiem jak go zaprojektowac
    ma sie zmiescic lodowka wolnostojaca, zmywarka 60, zlew, plyta+piekarnik
    nie wiem jakie szafki wiszące?

    po lewej myslalam nad jakims malym stolikiem


  5. #6705

    Domyślnie

    krewetka, czy za zlewem jest okno? Jeśli tak, to jakie ma wymiary i w jakiej jest odległości od ścian i od podłogi?

  6. #6706
    krewetka
    Guest
    krewetka

    Domyślnie

    nie ma okna, same sciany, media moge przesunąć jesli układ tylko będzie bardziej funkcjonalny

  7. #6707

    Domyślnie

    krewetka, ja zrobiłabym dwa ciągi równoległe, bowiem w tym układzie szafka narożna między zlewem, a zmywarką zostanie niewykorzystana. Kolorystyka przypadkowa, zrezygnowałabym też z uchwytów, na rzecz frezów (wówczas będzie zachowana odległość 120 cm między szafkami. Zmywarka 45 cm, okap podszafkowy.
    Edit: jeśli zmywarka ma mieć 60 cm szerokości, wówczas usuwamy cargo przy lodówce.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia_krewetka1.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	30,2 KB
ID:	138628   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia_krewetka.jpg
Wyświetleń:	120
Rozmiar:	28,6 KB
ID:	138629  
    Ostatnio edytowane przez Dzustaa ; 26-09-2012 o 10:43

  8. #6708
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał patysiaSasasa Zobacz post
    Załącznik 138528Załącznik 138529
    zerknijcie proszę na cegłe- co do jej usytuowania na scianie na ktorej będzie ''koza'' jesteśmy przekonani, to nijak nie możemy się zdecydować na barek- czy ceglany( chyba mniej na nim byłoby widać''obkopanie'')(ale tu pojawia sie pytanie czy wizualnie nie jest za duzo tej cegły, czy nie przytłacza pomieszczenia?)- czy z płyty jak meble? będe wdzięczna za sugestie
    Choć kocham cegłę, to w Twojej wizualizacji najlepiej wygląda zdecydowanie tylko na kominie .

  9. #6709
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Leoneq

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Kod pocztowy
    83-010
    Posty
    21

    Domyślnie

    Witam

    Moja narzeczona zrobiła taki projekt.... a że robi pierwszy raz to postanowiliśmy poradzić sie czy wszystko że tak powiem jest na swoim miejscu i dobrze zaprojektowanie.

    Trochę mało blatu roboczego wyszło ale chyba nam wystarczy.
    Szafki górne na "klika" dlatego bez uchwytów i one będą takie bardzo lekko kremowe ( nie całkiem białe )

    Zdjęcia :
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia bez sciany.jpg
Wyświetleń:	368
Rozmiar:	94,1 KB
ID:	138763   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia gora bez sufitu podwieszanego.JPG
Wyświetleń:	275
Rozmiar:	78,3 KB
ID:	138764   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia od gory.JPG
Wyświetleń:	219
Rozmiar:	62,6 KB
ID:	138765   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia od wejscia.JPG
Wyświetleń:	214
Rozmiar:	86,8 KB
ID:	138766   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia wymiary.jpg
Wyświetleń:	184
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	138767  

    Ostatnio edytowane przez Leoneq ; 27-09-2012 o 18:23

  10. #6710

    Domyślnie

    Moja kuchnia jest dopiero w fazie wizualizacji. Będzie to otwarta kuchnia w nowym mieszkaniu. Fronty lakierowane oliwkowe - wizualizacje nie odzwierciedlają koloru, czarne korpusy, czarna lodówka z nadwieszoną nad nią czarną szafką. Na dole od prawej: lodówka, szuflady, szafka narożna z karuzelą, nad nią grill, piekarnik z płytą, zlew, zmywarka, szafka narożna z półkami typu le mans. Uprzejmie poddaję się krytyce


  11. #6711

    Domyślnie

    Może to kwestia wizualizacji ale zdaje się, że nie masz przerwy pomiędzy płytą, a zlewozmywakiem.Przesuń zlewozmywak w lewo - ten kawałek blatu pomiędzy zlewem a kuchnią jest bardzo ważny. Ewentualnie grilla możesz wstawić w róg i płytę przesunąć wtedy odrobinę w prawo.

  12. #6712
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Cytat Napisał Leoneq Zobacz post
    Witam

    Moja narzeczona zrobiła taki projekt.... a że robi pierwszy raz to postanowiliśmy poradzić sie czy wszystko że tak powiem jest na swoim miejscu i dobrze zaprojektowanie.

    Trochę mało blatu roboczego wyszło ale chyba nam wystarczy.
    Szafki górne na "klika" dlatego bez uchwytów i one będą takie bardzo lekko kremowe ( nie całkiem białe )

    Zdjęcia :
    Moim zdaniem jest dobrze. Taki drobiazg estetyczny, który mi się rzucił w oczy to ta opaska wokół wysokiej zabudowy. Otuliłabym nią także to cargo przy kominie po prawej stronie. No i lampy nad stołem. Jeśli to jest stół 120 cm to dwie mniejsze lampy wystarczą.

    Cytat Napisał sebanek Zobacz post
    Moja kuchnia jest dopiero w fazie wizualizacji. Będzie to otwarta kuchnia w nowym mieszkaniu. Fronty lakierowane oliwkowe - wizualizacje nie odzwierciedlają koloru, czarne korpusy, czarna lodówka z nadwieszoną nad nią czarną szafką. Na dole od prawej: lodówka, szuflady, szafka narożna z karuzelą, nad nią grill, piekarnik z płytą, zlew, zmywarka, szafka narożna z półkami typu le mans. Uprzejmie poddaję się krytyce

    Tutaj zamieniłabym miejscami zlewozmywak z płytą. A zatem: od prawej strony lodówka, szuflady, szafka narożna, zlewozmywak, zmywarka, płyta, grill, i reszta jak w projekcie. Zastanowiłabym się jednak nad kolorem korpusów i zrobiła je również w oliwkowym kolorze
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  13. #6713

    Domyślnie

    Cytat Napisał Leoneq Zobacz post
    Moja narzeczona zrobiła taki projekt.... a że robi pierwszy raz to postanowiliśmy poradzić sie czy wszystko że tak powiem jest na swoim miejscu i dobrze zaprojektowanie.
    Podpisuję się pod tym, co napisała Magda, poza tym wydaje mi się (sprawdźcie to jeszcze w warunkach gwarancji), że SBS nie powinna bezpośrednio przylegać do szafek, zatem należałoby zostawić kilka cm przerwy i zasłonić to blendami

  14. #6714
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar msdracula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    1.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Witam! Do wyboru kuchni jeszcze daleko, ale muszę już przed elektryką przemysleć układ mebli. Wstępnie chciałabym coś takiego jak na zdjęciu:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gabi3j.jpg
Wyświetleń:	159
Rozmiar:	20,2 KB
ID:	139076
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gabi4o.jpg
Wyświetleń:	162
Rozmiar:	8,5 KB
ID:	139077

    kompletnie nie wiem jak ustawić szafki wiszące...we wnęce ( tam gdzie ścianka w kształcie literki L ) wysoka zabudowa z lodówką i piekarnikiem
    po lewej stronie przy oknie barek z wyższą ladą

    szafki kuchenne chcę w miarę proste, te na zdjęciu wstawione tylko tak orientacyjnie.

    Co myślicie o takim układzie?
    Ostatnio edytowane przez msdracula ; 28-09-2012 o 13:11
    Nasza Werbenka-dziennik

    Komentarze

    WYŚNIŁAM NASZ DOM
    NIE PAMIĘTAM ŚCIAN, NIE PAMIĘTAM DACHU,
    ALE WIEM, ŻE TO BYŁ ON,
    POZNAŁAM PO CIEPLE, POZNAŁAM PO ZAPACHU

  15. #6715

    Domyślnie

    Cytat Napisał albireo Zobacz post
    Może to kwestia wizualizacji ale zdaje się, że nie masz przerwy pomiędzy płytą, a zlewozmywakiem.Przesuń zlewozmywak w lewo - ten kawałek blatu pomiędzy zlewem a kuchnią jest bardzo ważny. Ewentualnie grilla możesz wstawić w róg i płytę przesunąć wtedy odrobinę w prawo.
    Rzeczywiście nie ma przerwy między płytą a zlewem. Wiem, że to rozwiązanie generalnie nie polecane, ale zamiana miejscami zmywarki i zlewu jest nie możliwa, bo odpływ kanalizacji jest w rogu pomieszczenia, a za zmywarką rura odpływowa się nie zmieści. Czyli zlewozmywak musi być bliżej rogu niż zmywarka. Też żałuję. Ale z drugiej strony znalazłem na forum opinie chwalące takie rozwiązanie - można umyć warzywa i prosto do garnka, łatwiej odlewać wodę np. z ziemniaków, zbierać szumowiny itp. Ja doszukałem się jeszcze jednego plusa - przy baterii z wyciąganą wylewką można napełniać / dolewać wodę do garnków nie wkładając ich do zlewu. Przyda mi się ta opcja przy warzeniu piwa

  16. #6716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda 34 Zobacz post



    Tutaj zamieniłabym miejscami zlewozmywak z płytą. A zatem: od prawej strony lodówka, szuflady, szafka narożna, zlewozmywak, zmywarka, płyta, grill, i reszta jak w projekcie. Zastanowiłabym się jednak nad kolorem korpusów i zrobiła je również w oliwkowym kolorze
    Rozważałem taką opcję -ale trzeba by było przenieść przyłącza wody, które wtedy wypadałyby za piekarnikiem. Deweloper słono sobie za to liczy więc sobie odpuściłem. Teraz przyłącza są w szafce pod zlewozmywakiem. Jeśli chodzi o kolor korpusów - widziałem na jakiejś ekspozycji kuchnię czarno-oliwkową i tak mi się spodobała, że inne opcje dla mnie nie istnieją Co prawda efekt końcowy nigdy nie jest w pełni do przewidzenie, bo jest problem z doborem odcienia tej oliwki - bardzo trudno to się robi na podstawie próbek.

  17. #6717
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Leoneq

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Kod pocztowy
    83-010
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda 34 Zobacz post
    Moim zdaniem jest dobrze. Taki drobiazg estetyczny, który mi się rzucił w oczy to ta opaska wokół wysokiej zabudowy. Otuliłabym nią także to cargo przy kominie po prawej stronie. No i lampy nad stołem. Jeśli to jest stół 120 cm to dwie mniejsze lampy wystarczą.
    teraz lepiej ?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia z rama.jpg
Wyświetleń:	309
Rozmiar:	80,4 KB
ID:	139193

  18. #6718
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa72_krakow

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    642

    Domyślnie

    Cytat Napisał Leoneq Zobacz post
    teraz lepiej ?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia z rama.jpg
Wyświetleń:	309
Rozmiar:	80,4 KB
ID:	139193
    Mnie bardziej podobala sie pierwsza wersja - szafki gorne tez nie maja tej opaski drewnianej i dlatego bardziej mi tamten projekt pasuje wizualnie (poza tym nie jest to "oklepane" - czyli wstawiane wszystko w ramke rowno i naokolo wszystkich mebli...)

  19. #6719

    Domyślnie

    Cytat Napisał Leoneq Zobacz post
    teraz lepiej ?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia z rama.jpg
Wyświetleń:	309
Rozmiar:	80,4 KB
ID:	139193
    A według mnie - teraz lepiej

  20. #6720
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar boniucha
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Kętrzyn
    Kod pocztowy
    11-400
    Posty
    24

    Domyślnie

    Witam! Kuchnia już zamówiona a ja nadal biję się z myślami czy brać wiszące szafki?! Początkowo chciałam półkę na całej długości, ale zostałam przegłosowana...I nie mam pomysłu na oświetlenie - pan od kuchni chce mi wcisnąć trójkąty pod szafki twierdząc, że są "najlepsze", a mnie się nie podobają...Fronty są białe połysk - trochę przekłamane kolory w wizualizacji Ikei...Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kuchnia 1.jpg
Wyświetleń:	141
Rozmiar:	23,5 KB
ID:	139690Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kuchnia 2.jpg
Wyświetleń:	189
Rozmiar:	60,2 KB
ID:	139691Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kuchnia 3.jpg
Wyświetleń:	159
Rozmiar:	57,4 KB
ID:	139692
    Ostatnio edytowane przez boniucha ; 02-10-2012 o 11:07

Strona 336 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony