dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 341 z 613
Pokaż wyniki od 6.801 do 6.820 z 12250
  1. #6801
    krewetka
    Guest
    krewetka

    Domyślnie

    ttu jest rzut całego mieszkania

    Ostatnio edytowane przez krewetka ; 17-10-2012 o 22:04

  2. #6802
    krewetka
    Guest
    krewetka

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dzustaa Zobacz post
    Krewetka, tą wersję od razu odrzuciłam, ponieważ między szafkami zostaje Ci zaledwie około 65 cm
    to jest aneks wiec mozna przesunac o te 35cm i bedzie 100cm

  3. #6803

    Domyślnie

    Krewetko, nie wiem czy będzie Ci wygodnie mieć cały ciąg na jednej ścianie, zwłaszcza płytę przy samym brzegu . Nawet jeśli odsuniesz półwysep w stronę pokoju to wejście do kuchni będzie wynosiło 75 cm, to niewiele. Ja wciąż jestem za opcją z postu # 6821 ewentualnie #6845, ale może ktoś jeszcze Ci doradzi

  4. #6804
    krewetka
    Guest
    krewetka

    Domyślnie

    juz sama nie wiem, najgorsze jest to ze w propozycjach od ciebie j nie ma praktycznie blatu

    moze Elfir> ma jakis pomysl?
    Ostatnio edytowane przez krewetka ; 18-10-2012 o 07:58

  5. #6805
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa72_krakow

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    642

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sharlotka Zobacz post
    Ewa,
    mi się płyty na wyspie BARDZO podobają, lubię oglądać takie aranżacje - ale boję się, że "w realu" ta lokalizacja ma jednak kilka minusów, wymienionych wyżej.
    Ogladac, a uzytkowac to dwie rozne rzeczy - ja praktycznie podchodze do tematu

  6. #6806
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa72_krakow

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    642

    Domyślnie

    Krewetka, troche sie pogubilam w Twoich postach, ale dlaczego nie chcesz zrobic zabudowy w ksztalcie litery U? Dzustaa przesylala fotke podgladowa...(a do kitchenplanera nie mam dojscia)

  7. #6807
    krewetka
    Guest
    krewetka

    Domyślnie

    wydaje mi sie ze wtedy nie ma szans na szafki z szufladami a i dostep do dwóch naroznych bedzie utrudniony

  8. #6808
    krewetka
    Guest
    krewetka

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda 34 Zobacz post
    No to może ja spróbuję chociaż nie doczytałam dokładnie o co się rozchodzi.

    Nie wiem, czy tak można, ale pomyślałam jeszcze o układzie w U. Wrzucam jako inspirację apartament zaprojektowany przez Zienia, właśnie z takim układem









    Sądząc po szerokościach szafek, ten aneks ma 240x180cm. Lodówka jednak i zamrażarka najwidoczniej jest pod blatem

    chyba chodzilo o ten post?
    jak widac nie ma tu zadnych szuflad

  9. #6809
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa72_krakow

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    642

    Domyślnie

    Kurcze, Krewetka nie o te zdjecia, a ja juz nie znalazlam: byla jedna strona w pelnej zabudowie, a potem uklad L....ale przyszedl mi przy okazji "grzebania" w postach inny pomysl: przy takim ukladzie szafek jaki teraz masz, zrob na tej pustej scianie samo przedluzenie blatu (moze nie byc nic pod blatem, moze byc bardziej wsunieta w glab szafka-taka plytka, zeby szuflady z obu stron sie otwieraly, moze byc cos pojedynczego na srodku pod tym blatem), wyzej na scianie z gornymi szafkami lub bez nich (zawsze to dodatkowy blat roboczy)...chyba glupi pomysl, chociaz jak sie zastanowic....

  10. #6810
    krewetka
    Guest
    krewetka

    Post

    ewa nic nie zrozumiałam z Twojego postu

  11. #6811

    Domyślnie

    Cytat Napisał krewetka Zobacz post
    juz sama nie wiem, najgorsze jest to ze w propozycjach od ciebie j nie ma praktycznie blatu
    Krewetka, przecież w tych propozycjach masz 180 cm blatu (po 60 wokół płyty) i 60 koło zlewu
    Cytat Napisał ewa72_krakow Zobacz post
    Krewetka, troche sie pogubilam w Twoich postach, ale dlaczego nie chcesz zrobic zabudowy w ksztalcie litery U? Dzustaa przesylala fotke podgladowa...(a do kitchenplanera nie mam dojscia)
    Ewa, fotki wstawiałam w postach # 6821 i #6845

  12. #6812
    krewetka
    Guest
    krewetka

    Domyślnie

    czyli wynika z tego ze zabudowa rownolegla bedzie tu najlepszym rozwiazaniem?

  13. #6813
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Seger

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-472
    Posty
    16

    Domyślnie

    Witajcie drodzy parafianie,

    otóż nad kuchnią myślę i myślę, non stop pojawia się nowa koncepcja.

    Proszę o doradzenie czy dobrze kombinuje:

    1. Podłoga Cermiche Ricchetti - Trendstone Grigio



    2. Dolne szafki, grafit, taki odcień jak na foto, uchwyty frezowane.



    3. Blat w jakim kolorze?

    4. Pomiędzy szafki czarne szkło hartowane. Bedzie pasowało? Może coś innego, inny kolor?

    5. Górne szafki biały połysk.

    6. Lodówka, okap, piekarnik, chodzi o kolorystykę, nie sugerować się konkretnym modelem



    czy



    Będzie to grało wszystko ze sobą?

    cheers,
    Seger

  14. #6814
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa72_krakow

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    642

    Domyślnie

    Cytat Napisał krewetka Zobacz post
    czyli wynika z tego ze zabudowa rownolegla bedzie tu najlepszym rozwiazaniem?
    Krewetka, po pierwsze za duzo postow bylo z roznymi pomyslami i ciezko caly czas przeszukiwac kilka stron do tylu i wyszukiwac - zrob podsume w jednym poscie, to bedzie latwiej w dalszych podpowiedziach .
    Ja dalej obstawiam przy ukladzie U.
    Jezeli zostaniesz przy opcji zabudowy rownoleglej (musisz tak bardzo miec te szuflady na dole? to daj je zewnatrz, a nie w samych rogach kuchni).
    Mozesz wstawic dodatkowo blat bez szafek dolnych miedzy ta zabudowa pod sciana (czyli dalej U, tylko inaczej )
    Jezel tak bardzo chcesz zaslonic w kuchni zlew i plyte, to dobuduj scianke po jednej stronie blatu lub obydwu (kuchnia bedzie tylko czesciowo otwarta).
    Na przeslanym przez Ciebie planie domu mozesz chyba z jednej strony troche zabudowe kuchni "przedluzyc" w strone pokoju (tam jest chyba okno, ale w jakiej odleglosci...).

    Wszystko zalezy od Ciebie - przemysl jeszcze raz co chcesz, bo niestety zawsze sa jakies ograniczenia, a widze, ze nadal nie jestes pewna...
    Niestety na kompie, ktory obsluguje nie mam zadnych mozliwosci wizualizacji, czy otwierania jakichkolwiek programow windows, wiec tylko moge slownie cus dopomoc.

  15. #6815
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa72_krakow

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    642

    Domyślnie

    Cytat Napisał krewetka Zobacz post
    ttu jest rzut całego mieszkania

    Krewetka jeszcze jedno pytanie: czy pokoj przy kuchni to bedzie jadalnia czy salon, gdzie bedzie stol ustawiony...Czy z wymiarami jest ok, bo z tego co widze to krotsza sciana w kuchni ma 189 a przeciwlegla do okna ma 183? Chyba, ze juz tak zle widze....

  16. #6816
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa72_krakow

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    642

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewa72_krakow Zobacz post
    Krewetka jeszcze jedno pytanie: czy pokoj przy kuchni to bedzie jadalnia czy salon, gdzie bedzie stol ustawiony...Czy z wymiarami jest ok, bo z tego co widze to krotsza sciana w kuchni ma 189 a przeciwlegla do okna ma 183? Chyba, ze juz tak zle widze....
    Nie doczytalam, ze to cale mieszkanie - wybacz. Wychodzi na to, ze musisz sie tam zmiescic bez powiekszania czy przesuwania...A pomysl, zeby na calej jednej scianie zrobic pod sufit tak zwana wysoka zabudowe (bo pewnie tez potrzebujesz jak najwiecej szafek), a na dwoch pozostalych scianach uklad w ksztalcie L, zakonczony scianka dzialowa? Daj zlew jednokomorowy, jezeli musisz miec z ociekaczem to daj go w gornej szafce nad zlewem (niestety w malej kuchni trzeba kombinowac i isc na kompromisy)

  17. #6817
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ewa - 183 jest od komina

  18. #6818
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa72_krakow

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    642

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    ewa - 183 jest od komina
    No dobra, juz sie nie bede odzywac

  19. #6819
    krewetka
    Guest
    krewetka

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewa72_krakow Zobacz post
    .A pomysl, zeby na calej jednej scianie zrobic pod sufit tak zwana wysoka zabudowe (bo pewnie tez potrzebujesz jak najwięcej szafek), a na dwóch pozostalych scianach uklad w ksztalcie L, zakonczony scianka dzialowa?
    tak, niestety to cale mieszkanko, musza sie zmiescic tu dwie osoby ( ja i córeczka)
    tak sobie pomyslalam ze przy takim malym aneksie szafki do sufitu to dobry pomysl, bo duzo pomieszcza, zastanawiam sie jeszcze czy nie trzeba myslec o tym aneksie w kontekście całego mieszkania?

  20. #6820

    Domyślnie

    Cytat Napisał krewetka Zobacz post
    zastanawiam sie jeszcze czy nie trzeba myslec o tym aneksie w kontekście całego mieszkania?
    Z pewnością aneks musi nawiązywaćdo stylu, faktur i kolorów w salonie. Krewetka,górne szafki,które wstawiałam w wizualizacjach mają wysokość 92 cm,więc sięgają prawie do sufitu

Strona 341 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony