dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 349 z 613
Pokaż wyniki od 6.961 do 6.980 z 12250
  1. #6961
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Ciekawe propozycje Elfir

    W salonie mamy tylko jeden komin, znajdujacy sie w rogu, miedzy scianami... chcemy tam postawic kominek wolnostojacy Jøtul... i wydaje mi sie, ze kanapy 3+2, a na wprost we wnece TV...

  2. #6962
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar amglad1
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    NADMORZE
    Posty
    1.615
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    pomysł z wyspa jest fajny...mi się podoba. tylko zamieniłabym miejsca - płyta blizej okna, zlew troszke dalej- mniej będzie w salonie kuchnią pachniało
    Elfir - super
    am glad

  3. #6963
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Stara

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Poznań
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Chodziło o kominek w salonie. Bez niego można zmienić układ kanap.

    Daj wysoką zabudowę bliżej salonu a resztę kuchni w niskich szafkach w U (także niskie szafki we wnęce za spiżarką)

    Można też tak (przejście 90, wyspa 100, przejście 110, wysoka zabudowa 60):
    Nie spiesz się z rozwiązaniem z wyspą. Wolniej, narobisz sobie kosztów z ciągłymi zmianami wersji. Postaram się jeszcze dzisiaj pokazać Tobie wersję Twojej kuchni w rzucie. Nie musisz akceptować, ale warto zwolnić.

  4. #6964
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Wyspa, fajna rzecz, ale moja kuchnia za mala... jednak propozycja U bylaby lepsza... niestety spizarka musi zostac... wszystko mamy juz rozprowadzone i nie chce robic kolejnych przerobek..(garnki moge tam pochowac lub inne rzeczy), lepiej zwolnic to prawda, dlatego pytam o wizualizacje duzo predzej..
    a moze tylko ustawic we wnece za spizarka tylko lodowke... i sam dol w ksztalcie U... tylko gdzie piekarnik? nadal rozwazam okap wysuwany z blatu, wiec pod kuchenka nie moge go umiescic..
    Rozwazam kazda propozycje powoli, bez pospiechu...

    Dziekuje za kazdy odzew i pomoc

  5. #6965
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    MMelisa - a dlaczego nie rozważasz pomysłu, który podałam wczesniej:

  6. #6966
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Syllvia

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    26

    Domyślnie

    Wyspa sprawdza się niestety tylko w dużych kuchniach..

  7. #6967
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ta kuchnia nie jest mała.

  8. #6968

    Domyślnie

    Witam, może coś z moich pomysłów się przyda, na pierwszym planie po prawej stronie wysoka zabudowa
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan3.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	61,0 KB
ID:	153553   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan5.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	60,3 KB
ID:	153554   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan6.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	59,7 KB
ID:	153555   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan4.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	59,6 KB
ID:	153559  
    Ostatnio edytowane przez lelik ; 09-12-2012 o 16:06 Powód: błąd

  9. #6969
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Elfir oczywiscie, ze rozwazam Twoj pomysl z tym U i zabudowa blizej salonu... ale jednak zabudowe chcielibysmy umiescic we wnece

    Lelik super propozycje... dziekuje

    Pokazalam wszystko mojemu M... i podobaja nam sie propozycje od Lelik nr 1, 3 i 4...

    ...podoba mi sie ustawienie stolu i jest dostep do okna w kuchni, bo akurat przy wnece obok spizarki mamy czesc otwierana..reszta okna nie...

    jezeli chodzi o salon w propozycji to TV mamy w planie juz na sciane z wneka a kominek na rogu przy kanapach (tam znajduje sie komin)


    Nie wiem co bym bez was zrobila teraz to trzeba jakos zrobic w rzucie...ale juz sie ciesze...z tego co tutaj zobaczylam...

    dziekuje Wam

  10. #6970

    Domyślnie

    Cytat Napisał lelik Zobacz post
    Witam, może coś z moich pomysłów się przyda, na pierwszym planie po prawej stronie wysoka zabudowa
    Lelik, wydaje mi się, że propozycje 2 i 3 nie są możliwe do zastosowania, ponieważ wnęka ma około 1,6 m szerokości.
    Poza propozycjami Elfir podoba mi się Twoja wersja nr 1

  11. #6971
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Własnie dlatego nie robilam dwóch sprzętów w tej wnęce - bo się nie zmieszczą.

  12. #6972
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    czuszka

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Wrocław
    Dzielnica
    Złotniki
    Posty
    669
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    czy możecie spojrzeć na moją kuchnię i skomentować, co ewentualnie zmienić, poprawić. wizualizacja z ikea planner. kuchnia ma być w biało-szarym abstrakcie.



    nasza Kasjopea

  13. #6973
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    dziewczyny, a gdyby we wnece zrobic zabudowe, przerwe przy oknie jak na zdjeciu nr1 od lelik i wtedy meble w ksztalcie L ?

  14. #6974
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Czuszka - odpuśc sobie tę szafkę na kominie. Robi niepotrzebny uskok.

    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 09-12-2012 o 21:11

  15. #6975
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    dziewczyny, a gdyby we wnece zrobic zabudowe, przerwe przy oknie jak na zdjeciu nr1 od lelik i wtedy meble w ksztalcie L ?
    Mozna, o ile nie przeszkadza ci urwanie lini zabudowy w 2/3 długości okna.

  16. #6976
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Mozna, o ile nie przeszkadza ci urwanie lini zabudowy w 2/3 długości okna.
    Wydaje mi sie ze 1/3 dlugosci okna... teraz moze mi nie przeszkadza..ale pozniej kto wie..pewnie tak...
    Ja sie uparlam o ta zabudowe we wnece ale teraz im dluzej mysle tym bardziej przekonuje mnie Twoja propozycja z umieszczeniem jej blizej salonu i reszta w ksztalcie U... oj bede miala tego blatu ho ho

  17. #6977
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Możesz przecież dac lodówkę we wnęce a piekarnik bliżej salonu.

  18. #6978

    Domyślnie

    przepraszam za błąd, nie zauważyłam wymiaru wnęki na rysunku, robiłam na szybko, jeżsli tam jest mniej niż 180, to faktycznie odpada zabudowa dwóch sprzetów plus szafka narożna, jeśli brać pod uwagę plan 1, to w wysokiej zabudowie 2 sprzęty + wąska szafka cargo, coś w tym rodzaju
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cargo.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	34,3 KB
ID:	153681  

  19. #6979
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Stara

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Poznań
    Posty
    26

    Domyślnie Projekt - wizualizacja

    Załącznik 153696Załącznik 153697
    To pierwsza wersja z wyspą, uwzględniająca przygotowane już przyłącza oraz ukryte wejście do spiżarni. Póżniej wgram drugą wersją z troszkę inną wyspą, na której jest płyta oraz zlew. Lampa na wizualizacji to okap. Płyta oczywiście nie musi być gazowa, nie mam indukcji w biblotece. Zlew pod oknem o ile na to pozwala wysokość. Są specjalne baterie podokienne, ale one również potzrebują kilku centymetrów do otwartego skrzydła okiennego. To tak na szybko, jeśli chciałabyś sprecyzować szczegóły zapraszam do kontaktu poprzez formularz. W takiej kuchni pomieścisz się z wszystkim. Pozdrawiam

  20. #6980
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Stara

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Poznań
    Posty
    26

    Domyślnie Wizualizacja

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Wyspa, fajna rzecz, ale moja kuchnia za mala... jednak propozycja U bylaby lepsza... niestety spizarka musi zostac... wszystko mamy juz rozprowadzone i nie chce robic kolejnych przerobek..(garnki moge tam pochowac lub inne rzeczy), lepiej zwolnic to prawda, dlatego pytam o wizualizacje duzo predzej..
    a moze tylko ustawic we wnece za spizarka tylko lodowke... i sam dol w ksztalcie U... tylko gdzie piekarnik? nadal rozwazam okap wysuwany z blatu, wiec pod kuchenka nie moge go umiescic..
    Rozwazam kazda propozycje powoli, bez pospiechu...

    Dziekuje za kazdy odzew i pomoc
    Jak napisałam wcześniej, wysyłam drugą wersję z wyspą. Pod oknem masz blat do pracy, zlew pod ręką, wystarczy się obrócić, na wyspie również jest blat roboczy pomiędzy zlewem a płytą, dodatkowo niewielki blat wysunięty w stronę salonu, który można potraktować jako stolik, barek, aby móc przysiąść przy nim i poplotkować.Załącznik 153699Załącznik 153700

Strona 349 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony