dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 380 z 613
Pokaż wyniki od 7.581 do 7.600 z 12250
  1. #7581

    Domyślnie

    No właśnie, wszystko zależy, co się komu podoba, tylko ja potrafię powiedzieć, że mi się podoba, jak to widzę na żywo, a tak teoretycznie to jakoś ciężko mi się określić, dlatego tu pytam
    Kuchnia będzie..... o dziwo biała Białe proste fronty na wysoki połysk, do tego bukowe lakierowane blaty, na ścianach między szafkami szyba a za nią tapeta z konturami drzew, więc chyba dość nowocześnie, mam nadzieję, że też dość pusto z wierzchu. Wszystkie sprzęty prawie muszę kupić nowe, kusi mnie, żeby kupić jasne, ale jeszcze ostatecznie nie zdecydowałam. Te skośne okapy mi się podobają, na razie najbardziej ten, co wkleiłam powyżej, ale on raczej musiałby być zabudowany.
    Ostatecznie zawsze mogę kupić dół i po zmontowaniu pojechać po resztę, jeśli stwierdzę na żywo, że czegoś brakuje.
    Dzięki za opinie w każdym razie

  2. #7582

    Domyślnie

    Porzeźbiłam dwie nowe propozycje. Jedna z lodówką w zabudowie i drugim wysokim słupku z piekarnikiem. Szafki wiszące tylko po lewej stronie - okap samotny.
    A druga to lodówka wolno stojąca i piekarnik przeniesiony w wyższym słupku na koniec przeciwległego ciągu. Również nie ma szafek wiszących przy okapie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia dwa słupki i lodowka w zabudowie1.JPG
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	35,5 KB
ID:	177604   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	piekarnik po lewej i wolna lodówka1.JPG
Wyświetleń:	93
Rozmiar:	39,9 KB
ID:	177605   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia 2 słupki i lodówka w zabudowie2.JPG
Wyświetleń:	91
Rozmiar:	40,3 KB
ID:	177606   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	piekarnik po lewej2.JPG
Wyświetleń:	101
Rozmiar:	41,9 KB
ID:	177607  

  3. #7583

    Domyślnie

    Przychodzę po pomoc.
    Mam mieszkanie, chyba trochę nietypowe, w fazie projektowania i kłopot jak pogodzić korytarz, kuchnię, jadalnię i WC. Ścian zewnętrznych i okien nie mogę ruszyć ale te zaznaczone na żółto tak. Drzwi wejściowe mogę przesunąć w prawo.
    Problematyczne wydaje mi się wc bo bardzo zmniejsza kuchnię - do szer 2,3m. Przy rodzinie 2+2 oddzielne wc chyba musi być. Może macie jakieś pomysły gdzie jej przenieść?
    Robiłam wstępne wizualki kuchni i przy takiej szerokości mogę wszystko pogodzić ale wtedy wydłuża mi się kuchnia kosztem pokoju dziennego.
    Mieszkanie wygląda tak

    Kuchnia i pokój dzienny

    Ta szafa/wnęka przy kuchni ni przypiął ni przyłatał wg mnie - wstępny pomysł architekta.
    cdn biegnę do dziecka

  4. #7584

    Domyślnie

    Przede wszystkim przy wejściu nie ma miejsca na wieszak czy pozostawienie butów.Można pozmieniać,ale i tak szerokość kuchni pozostaje bez zmian.



  5. #7585

    Domyślnie

    Witam, czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi jak powinna być zamontowana taka szafa do samego sufitu z lodówką, żeby zapewnić prawidłową wentylację? Wiem, że musi być, tak jak na zdjęciu kratka w cokole. Natomiast co z wentylacją od góry? Czy między szafkami też zamontować trzeba taką listwę, czy może lodówki do zabudowy nie muszą mieć takiej wentylacji- jeśli tak, to jakie?
    Stolarz zasugerował tą wentylację od góry, ale nie mogę znaleźć jak by to wyglądało. Znajomi nad lodówką mają szafkę, ale przecież jak jest zamknięta to ta wentylacja też jest utrudniona, prawda?

  6. #7586

    Domyślnie

    Kinka WIELKIE DZIĘKI!!!!!!!! Dzięki Tobie mnie oświeciło! Nie ma to jak świeże spojrzenie na sprawę. WC może pojechać wyżej, do zrównania z szafą w korytarzu i wtedy jest dużo miejsca na kuchnię.

    Jutro pokombinuję z wizualkami.

  7. #7587

    Domyślnie

    Peak, może jeszcze jakoś w taki sposób
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	78,3 KB
ID:	177857   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	79,1 KB
ID:	177858  

  8. #7588
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a podciągniesz rure od kanalizacji do pionu?

  9. #7589
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    doktorone

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Kraków
    Posty
    5

    Domyślnie

    Szukam solidnej firmy w Krakowie która wykona mi kuchnię w rozsądnej cenie.

    Możecie kogoś polecić?

  10. #7590
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    a podciągniesz rure od kanalizacji do pionu?

    A kto by tam sobie głowę takimi duperelami zawracał?

  11. #7591

    Domyślnie

    witam i BŁAGAM O POMOC!
    Poniżej zamieszczam projekt kuchni wizualki niestety nie posiadam mąż uważa że to niepotrzebne i tylko na AutoCadzie działa, a mnie umiejętności brak. Niestety efekt końcowy w ten sposób gorzej ocenić i nie wiem czy wymyślony przez nas układ jest ok.
    Kuchnia w kształcie L, zmywarka miała być w słupie ale przy jej załadunku kosz na śmieci były niedostępny dlatego umieściliśmy ja w ciągu.
    Główny problem i dylemat dotyczy w tej chwili szafek wiszących (czy nie będą za wysoko i czy nie sprawią że kuchnia stanie się ciężka?
    (-nie muszę do nich dostawać powiedźmy że w górnych szafkach będą tylko rzeczy rzadko używane). Słupy jak i szafki będą w białym lakierze, a dół w fornirze lakierowanym ciemniejszym). Największy problem dotyczy wentylacji, rura wentylacyjna będzie pociągnięta z narożnika, nie chcę by była widoczna dlatego myślałam o zabudowie K-G z halogenami które dawały by także górne światło w kuchni, ale jak zrobić tą zabudowę? No i czy nie jest to już przeżytek? Jakieś sugestie do ustawień?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kuchnia.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	78,7 KB
ID:	177936

  12. #7592

    Domyślnie

    Pozwolę sobie jeszcze was spytać o jedno, który z układów w salonie(SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM, WYŚCIE NA BALKON ZAZNACZONO) byście wybrali. Najwięcej przestrzeni jest chyba tam gdzie tv wisi na ścianie przy wejściu do salonu , ale wiadomo potrzebny jest zawsze jakiś stolik choćby na dekoder itp, szafka tak na wejściu średnio mi się widzi.
    wersja z TV na długiej ścianie jest ok, ale niestety salon jest wąski (blok) i zastanawiam się czy kanapa na przeciwko nie stoi za blisko?
    A może wyrzucić fotel?
    Meble niestety musimy wziąć z starego mieszkania nie są najgorsze jednak do tego wybrałbym mniej masywne a najchętniej narożnik, ale to w ogóle nie wchodzi w grę. Za każdą poradę BARDZO DZIĘKUJE! Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Salon1.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	71,7 KB
ID:	177941 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Salon2.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	72,2 KB
ID:	177942 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Salon3.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	74,2 KB
ID:	177943

  13. #7593
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a musi być tyle kanap?

  14. #7594

    Domyślnie

    kanapy są: 1-2os, 1-3os. i fotel. Chyba łatwiej byłoby mi się rozstać z fotelem niż z 2os. sofą.

  15. #7595

    Domyślnie

    Elfir, czy to było do mnie czy do Peak?
    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    a podciągniesz rure od kanalizacji do pionu?

  16. #7596

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    a podciągniesz rure od kanalizacji do pionu?
    Tak, bez problemu. To parter. Architekt powiedział "dziel i rządź".

  17. #7597

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek Zobacz post

    A kto by tam sobie głowę takimi duperelami zawracał?
    Właśnie! "Wolność Tomku..." Najwyżej się rzucik w kwiatki zrobi. Kto zabroni kobiecie?!


    Dziękuję za kolejne pomysły! Wpadnę później z wiz.

  18. #7598
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Miła Polka

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Piłą
    Kod pocztowy
    64-980
    Posty
    12

    Domyślnie Proszę o wsparcie - układ kuchni, ściana stoi, ale moge zburzyć...

    Witam wszystkich, wspomóżcie mnie proszę. Jestem już tak zestesowana, że nie potrafię logicznie myśleć.
    Mam dwie wersje kuchni, jedna jest już wcielona - ściany stoją, ale zastanawiam się czy jednak nie pokombinować jeszcze ...

    Na początek wysyłam plan kuchni - pierwszy szkic - projekt oryginalny, drugi - stan obecny, trzeci - waham się czy nie zmienić na ten
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PLAN.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	62,1 KB
ID:	178006  

  19. #7599
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Miła Polka

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Piłą
    Kod pocztowy
    64-980
    Posty
    12

    Domyślnie

    I teraz stan obecny i projekty wersji pierwszej - do takiego układu zmierzam (z wielkimi wątpliwościami)
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	210
Rozmiar:	71,6 KB
ID:	178022   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	13.jpg
Wyświetleń:	186
Rozmiar:	60,7 KB
ID:	178023   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	15.jpg
Wyświetleń:	167
Rozmiar:	50,7 KB
ID:	178024   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P060313_17.37_[01].jpg
Wyświetleń:	150
Rozmiar:	95,6 KB
ID:	178025   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P060313_17.39.jpg
Wyświetleń:	103
Rozmiar:	96,3 KB
ID:	178026  


  20. #7600
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Miła Polka

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Piłą
    Kod pocztowy
    64-980
    Posty
    12

    Domyślnie

    A teraz wesja nad którą się zastanawiam.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4B.jpg
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	31,6 KB
ID:	178029   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3B.jpg
Wyświetleń:	96
Rozmiar:	36,8 KB
ID:	178030   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2B.jpg
Wyświetleń:	91
Rozmiar:	35,1 KB
ID:	178031   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2A.jpg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	45,2 KB
ID:	178032  

Strona 380 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony