dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 389 z 613
Pokaż wyniki od 7.761 do 7.780 z 12250
  1. #7761
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    skorlaje

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    poznań
    Posty
    179

    Domyślnie

    Cytat Napisał optima Zobacz post
    ale kochana ja wcale a wcale nie bede ukrywala ze Twoja przepiekna kuchnia byla dla mnie inspiracja...
    Och... dzięki, ale mi się miło zrobiło!

  2. #7762

  3. #7763
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    początkujący 1

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Elizówka
    Kod pocztowy
    21-003
    Posty
    23

    Domyślnie

    Witam mam 2 wizualizacje kuchni ale ama nie wiem co bym zmieniła w 2 na pewno przeciągnęłabym szafkę górną do okna a nie zostawiała tak daleko w 1 wersji natomiast górna szafka ni jak mi nie pasuje. Trochę mam mało miejsca między piekarnikiem a kuchenką ale takm nie wiem czy się da coś wygospodarować. Może macie jakieś świeższe oko i coś doradzicie.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	meble kuchenne2 PR2.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	77,4 KB
ID:	187008Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	meble kuchenne 1PR1.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	77,9 KB
ID:	187009

  4. #7764
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    początkujący 1

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Elizówka
    Kod pocztowy
    21-003
    Posty
    23

    Domyślnie

    Witam mam 2 wizualizacje kuchni ale sama nie wiem co bym zmieniła.W drugiej wersji na pewno powiększyłabym szafkę górną do okna a nie zostawiała tak daleko w 1 wersji natomiast górna szafka ni jak mi nie pasuje. Trochę mam mało miejsca między piekarnikiem a kuchenką ale nie wiem czy się da coś wygospodarować. Może macie jakieś świeższe oko i coś doradzicie. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	meble kuchenne2 PR2.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	77,4 KB
ID:	187010Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	meble kuchenne 1PR1.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	77,9 KB
ID:	187011

  5. #7765

    Domyślnie

    Optima, biorąc pod uwagę wszystkie wersje, zdecydowanie nr 2

  6. #7766

    Domyślnie

    Cytat Napisał początkujący 1 Zobacz post
    Witam mam 2 wizualizacje kuchni ale ama nie wiem co bym zmieniła w 2 na pewno przeciągnęłabym szafkę górną do okna a nie zostawiała tak daleko w 1 wersji natomiast górna szafka ni jak mi nie pasuje. Trochę mam mało miejsca między piekarnikiem a kuchenką ale takm nie wiem czy się da coś wygospodarować. Może macie jakieś świeższe oko i coś doradzicie.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	meble kuchenne2 PR2.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	77,4 KB
ID:	187008Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	meble kuchenne 1PR1.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	77,9 KB
ID:	187009
    a może przesunąć zlew pod okno i palniki dać w miejscu zlewu?? wtedy tu gdzie okap może być szafka, bądź nawet wysoki słupek...

    Cytat Napisał Riri Zobacz post
    Hejka
    mam pare pytan:
    1. czy lodówka moze stać koło kaloryfera? Jesli nie to gdzie ją wcisnąć?
    Załącznik 187060
    2. czy bedzie mi wygodnie zmywać w tym kąciku?
    Załącznik 187061
    3. czy zmywarka w słupku to dobry pomysł? mam nie do zabudowy, da się ją tam wcisnąć? 1 słupek z lewej
    Załącznik 187062
    4. czy to ustawienie mebli jest ok?
    5. kuchnia ma 4,4x3,4 i jest zamknięta czy warto dawac wyspę?
    podoba mi sie ten układ u optimy, ale nie wiem czy u mnie by przeszedł?

    prosze o pomoc
    ja mam obecnie lodówkę przy kaloryferze (bo kaloryfer pod oknem i lodówka przy oknie stoi), więc chyba może?
    większość osób uważa że zlew w rogu jest niewygodny - ja zaś uważam że wygodny, bo taki sama użytkuję - najlepiej jakbyś się mogła przymierzyć na żywo do takiego ustawienia...
    ja mam kuchnię 4 x 3,5 (chociaż jest otwarta, to też inaczej) i tam wyspa się mieści więc jak masz chęć to kombinuj inny układ...


    optima, piękna kuchnia (wg mnie nr 1 najlepszy) - powiedz mi czy nie obawiasz się tych palników na wyspie??
    w większości projektowanych kuchni w nowym stylu jest właśnie takie umiejscowienie palników - ja jakoś nie mogę się przekonać, bo wg mnie będzie blat strasznie zachlapany z tyłu za nimi, a jak wąska wyspa to podłoga...

  7. #7767

    Domyślnie

    a jakie ściany??
    biała najbardziej praktyczna - nie znać palców ale chyba czarna by się ładniej prezentowała?

    tak na szybko wyrysowałam, więc nie sugeruj się kolorami mebli - taka opcja z półwyspem
    stół postawiony po prawo od wejścia wzdłuż ścianyKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bbb.JPG
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	46,8 KB
ID:	187097
    dochodzi Ci tym sposobem kawałek blatu jeszcze no i więcej szafek - chyba że nie potrzebujesz aż tyle
    Ostatnio edytowane przez lukasz69karolina ; 02-05-2013 o 15:37

  8. #7768

    Domyślnie

    i przerwy między ciągami masz po 100cm tutaj - czyli wygodnie... a stół ma 2metry
    trzeba by wizkę zrobić z kolorami i wstawić inox i białą - biała się zleje kolorystycznie i "zniknie" zaś tamtą będzie widać
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bbb1.JPG
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	44,6 KB
ID:	187099Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bbb1a.JPG
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	44,8 KB
ID:	187100Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bbb1b.JPG
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	44,9 KB
ID:	187101

    ten mój program ma kiepskiej jakości to 3d - Twój bardziej realnie wygląda więc jeśli Ci coś takiego pasuje mebluj sama
    Ostatnio edytowane przez lukasz69karolina ; 02-05-2013 o 16:32

  9. #7769

    Domyślnie Witam! Proszę o pomoc w ocenie aneksu kuchennego. Co zmienić, zrobic lepiej?

    Wersja 1:




    Wersja 2:

    Wersja 3:


    Od lewej zmywarka 45cm, potem piekarnik, z drugiego boku zabudowana lodówka, resztę widać
    Aneks malutki, co zrobić lepiej?
    Z uchwytami standardowymi czy z frezowanymi?

  10. #7770
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    początkujący 1

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Elizówka
    Kod pocztowy
    21-003
    Posty
    23

    Domyślnie

    Dziękuję za rady .Niestety nie mogę przesunąć zlewu bardziej pod okno bo mam mało miejsca i sie nie zmieści stół z krzesłami a na tym mi zależy , żeby w kuchni było gdzie siąść przy śniadanku. Spróbuję przesunąć bardziej kuchenkę i zobaczę co się zmieni

  11. #7771

    Domyślnie

    Riri ja bym z opcji 2 skasowała już te szafki wiszące - jakoś tak się gryzą... a tą nad blatem z wysokiej zabudowy dała np roletę...
    3 jakos mi nie pasuje ten słupek z piekarnikiem z przodu - to już lepsza 1 wg mnie

    krystynajoanna - zdecydowanie z zielenią!! będzie taki żywy akcent i jak pisze Riri - uchwyty zwykłe luk kliki

  12. #7772
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3.226
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam.
    Rodzi się projekt kuchni - wizualizacja powstaje.
    wychodzi ze jedyne cargo i to szerokie 40 cm bedzie graniczyło ze scianą.
    Czy takie rozwiązanie jest wogole praktyczne ?
    bedzie dostęp do niego tylko z lewej strony - sprawdzi sie to ma ktos tak ?
    Powierzchnia użytkowa 200 m2 .Dom budowany przez Dewelopera, BK Ytong 30cm / Styro 12 cm !!!!!! KABE THERM NV / Dach ocieplony wełną około 20 cm , 2 okna dachowe / Podłogówka na dole co 10 cm na górze tylko przedpokój , garderoba , łazienka / 3 Pokoje ne górze grzejniki / okna profil Rehau z pakietem 3 szybowym / Kocioł Viessmann Vitodens 343 F 3.8-19 Kw / Kominek Spartherm Varia Bh + nasada wodna około 4kW /Reku Thessla Green AirPack 500H Enthalpy. CleanBox XL.

  13. #7773
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    40 cm - nie lepiej szyflady?

  14. #7774

    Domyślnie

    popieram.
    to cargo nie musi być niewygodne, zależy co tam będziesz trzymać. ale cargo robisz po to, żeby mieć dostęp do "półki" z obu stron. a u ciebie ściana tak czy siak.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  15. #7775
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3.226
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    40 cm - nie lepiej szyflady?
    Cytat Napisał duś Zobacz post
    popieram.
    to cargo nie musi być niewygodne, zależy co tam będziesz trzymać. ale cargo robisz po to, żeby mieć dostęp do "półki" z obu stron. a u ciebie ściana tak czy siak.
    no tak ale w wypadku szuflad to front tez trzeba jakos otorzyc tak ?
    na prawo sie nie da bo sciana o jakich szufladach mowiecie ?

    w takim cargo głownie mamy art. spozywcze , mąki cukry ,makarony bedzie czesto uzywane.
    w tej chwili tez jest cargo tylko jakies mało szerokie
    dodam ze jest praktyczne sciana sie nie brudzi ale jest wąskie


    Powierzchnia użytkowa 200 m2 .Dom budowany przez Dewelopera, BK Ytong 30cm / Styro 12 cm !!!!!! KABE THERM NV / Dach ocieplony wełną około 20 cm , 2 okna dachowe / Podłogówka na dole co 10 cm na górze tylko przedpokój , garderoba , łazienka / 3 Pokoje ne górze grzejniki / okna profil Rehau z pakietem 3 szybowym / Kocioł Viessmann Vitodens 343 F 3.8-19 Kw / Kominek Spartherm Varia Bh + nasada wodna około 4kW /Reku Thessla Green AirPack 500H Enthalpy. CleanBox XL.

  16. #7776

    Domyślnie

    Cytat Napisał f.5 Zobacz post
    no tak ale w wypadku szuflad to front tez trzeba jakos otorzyc tak ?
    na prawo sie nie da bo sciana o jakich szufladach mowiecie ?

    nie bardzo rozumiem. co ma się nie otworzyć? tak samo cargo ma front jak i szuflada, więc jeśli z szufladą ma być problem, to i z cargo będzie...

    w tej chwili masz wąskie cargo. produkty stoją w nim pojedynczo więc dostęp z jednej strony jest ok. natomiast na swoim 40cm cargo ustawiłam przynajmniej 3 sloiki obok siebie + kilka pudełek i pojemników i nie wyobrażam sobie sięgać po cukier trzcinowy po uprzednim wystawieniu tego wszystkiego, co stoi w 1 i 2 linii.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  17. #7777
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3.226
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post

    nie bardzo rozumiem. co ma się nie otworzyć? tak samo cargo ma front jak i szuflada, więc jeśli z szufladą ma być problem, to i z cargo będzie...

    w tej chwili masz wąskie cargo. produkty stoją w nim pojedynczo więc dostęp z jednej strony jest ok. natomiast na swoim 40cm cargo ustawiłam przynajmniej 3 sloiki obok siebie + kilka pudełek i pojemników i nie wyobrażam sobie sięgać po cukier trzcinowy po uprzednim wystawieniu tego wszystkiego, co stoi w 1 i 2 linii.
    Nie widziałem szuflad ktore wyjezdzają tak jak cargo a mowiecie ze są praktyczniejsze
    mozesz zapodac jakiegos lina do danego produktu jak taka szuflada wygląda mam 40cm luzu i nie chcę popełnic błędu decydując sie na cos co bedzie nieprzydatne
    Powierzchnia użytkowa 200 m2 .Dom budowany przez Dewelopera, BK Ytong 30cm / Styro 12 cm !!!!!! KABE THERM NV / Dach ocieplony wełną około 20 cm , 2 okna dachowe / Podłogówka na dole co 10 cm na górze tylko przedpokój , garderoba , łazienka / 3 Pokoje ne górze grzejniki / okna profil Rehau z pakietem 3 szybowym / Kocioł Viessmann Vitodens 343 F 3.8-19 Kw / Kominek Spartherm Varia Bh + nasada wodna około 4kW /Reku Thessla Green AirPack 500H Enthalpy. CleanBox XL.

  18. #7778
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3.226
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    chyba chodzi mi o takie cos .

    lub nawet lepiej
    Powierzchnia użytkowa 200 m2 .Dom budowany przez Dewelopera, BK Ytong 30cm / Styro 12 cm !!!!!! KABE THERM NV / Dach ocieplony wełną około 20 cm , 2 okna dachowe / Podłogówka na dole co 10 cm na górze tylko przedpokój , garderoba , łazienka / 3 Pokoje ne górze grzejniki / okna profil Rehau z pakietem 3 szybowym / Kocioł Viessmann Vitodens 343 F 3.8-19 Kw / Kominek Spartherm Varia Bh + nasada wodna około 4kW /Reku Thessla Green AirPack 500H Enthalpy. CleanBox XL.

  19. #7779
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3.226
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    prawdę powiedziawszy ja miałam na myśli całkiem zwykłe szuflady, do których dostęp jest "z góry".
    na wysokosci 170 cm z gory ?
    wysoka zabudowa czyli od pawej to cargo i lodowka bedą do wysokosci 230 cm
    front carga nie moze byc przedzielony liniami szuflad
    Powierzchnia użytkowa 200 m2 .Dom budowany przez Dewelopera, BK Ytong 30cm / Styro 12 cm !!!!!! KABE THERM NV / Dach ocieplony wełną około 20 cm , 2 okna dachowe / Podłogówka na dole co 10 cm na górze tylko przedpokój , garderoba , łazienka / 3 Pokoje ne górze grzejniki / okna profil Rehau z pakietem 3 szybowym / Kocioł Viessmann Vitodens 343 F 3.8-19 Kw / Kominek Spartherm Varia Bh + nasada wodna około 4kW /Reku Thessla Green AirPack 500H Enthalpy. CleanBox XL.

  20. #7780
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rafstraz
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    kielce
    Kod pocztowy
    25-553
    Posty
    133

    Domyślnie

    Witajcie
    Wracam do Was ponownie znów proszac o rady i sugestie.Dziekuje za wszytskie sugestie i plany elfir i lelik, rozjasniły mi bardzo dużo moich wątpliwosci, ale prosze o jeszcze...
    Pomóżcie rozplanować kuchnie bo mnie się już szafki śnią po nocach, a maz zamiast pomóc mówi,z e on sie nie zna..
    Kuchnia mała, otwarta na salon. Sciana frontowa szeroka, okno na tej scianie Okno 190x140. pod oknem chciałabym zlew ciemny jednokomorowy z ociekaczem TEKO, Sciana prawa -przymierzam sie do zabudowy lodówki,obok słupek z piekarnikiem i mikrofalą. nie wiem co jeszcze sie zmiesci. Na pewno nie chcę zaluzji. Po lewj stronie (ścianie) musi byc płyta indukcyjna. Perwotnie projektant zaplanował tam lodówkę ale jak wstawimy w zabudowie to okno 120x200 niewiel da swiatła, stąd przemyslismy i chcemy lepije zrobić tam płyte grzewczą. Zlew+zmywarka musi być na ścianie fronotwej z oknem (190x140), tak idą rury/przyłącza:/ Chciałabym na dole w miarę możliwości większość szuflad. Do tego górne uchylne szafki.Okap podszafkowy.
    Koncepcja jest na brązowe (zebrano ciemne) szafki dolne, kremowy lub jasny blat i wanilia szafki wiszące.Pomiędzy szafkami szkło (inspiracja kuchnia Duśaka)W tej kolorystyce nieduży stół i krzesła pod oknem po lewej stronie.
    Kuchnia jest zamknieta ( w projekcie otwarta, ale beda tam szerokie drzwi przewsune, oddzialjace ją od salonu.

    układ:



    Z wymiarami


    mam projekt przede wszystkim odwrotne zaplanowano rozmieszczenie lodówki i płyty i zabrakło stolika, kolorystka podobna, ale brak harmonii, spójnosci.




    takie mi sie podobają:
    szczególnie TA:http://blackredwhite.ecpaper.eu/2011_new/#page=44-45
    http://blackredwhite.ecpaper.eu/2011_new/#page=4-5
    http://blackredwhite.ecpaper.eu/2011_new/#page=26-27



    Duszyczki pomóżcie.....
    Ostatnio edytowane przez rafstraz ; 05-05-2013 o 18:59

Strona 389 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony