dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 393 z 613
Pokaż wyniki od 7.841 do 7.860 z 12250
  1. #7841
    GOSC12_3
    Guest
    GOSC12_3

    Domyślnie

    Ja mam też prośbę odnośnie kuchni. Wcześniej podawałam swoje projekty, ale już tamto mi sie nie podoba. Mógłby mi ktoś pomóc?
    Kuchnia ma 4,4 x 3,4
    http://planmieszkania.pl/plan/rysuj/...ode/9000890133
    Załącznik 190944
    Na początku chciałam na wprost od wejścia dużą zabudowę, pod oknem stolik, a po lewej od wejścia zlew i kuchenkę. Teraz już nie wiem.
    Kuchnia jest zamknięta. Drzwi nie muszą byc, może byc wejście bez drzwi.
    Pomóżcie proszę.
    Podoba mi się coś takiego:
    Załącznik 190945Załącznik 190946

  2. #7842

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Blat na nodze po środku raczej mało praktyczny.Raczej zrobiłbym nogi w kształcie odwróconej litery "U" chyba lepiej będzie wyglądało ? Szafki wiszące nie bedą praktyczniejsze do sufitu? Kurz nie będzie sie przynajmniej zbierał na nich.Wracajac do nogi pomyslalabym jak jej sie w ogóle pozbyć.
    Szafki będą praktyczniejsze do sufitu, w tym celu obniżę ten sufit nad nimi i zrobię tam jakieś światło, tylko nie umiałam tego na tej wizualizacji zrobić.
    Co do nogi, przemawiają do mnie dwie opcje chyba najbardziej, albo ją zrobię w postaci dostawionej ścianki z cegiełek pomalowanych na biało (gdzieś na forum ktoś tak ma w kuchni, spodobało mi się), albo spróbuję się dowiedzieć, jak to zrobić, żeby ten blat był wsparty czymś do ściany po skosie a nie do podłogi, ew. zostawię go bez podpórki w ogóle, dostawiając otwartą półkę o szer. 20cm pod spód. Zostanie mi wtedy 60cm blatu bez wsparcia. Muszę się dowiedzieć, jak go zabezpieczyć, żeby przy oparciu się o niego nie podniósł mi się drugi koniec

  3. #7843
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    patysiaSasasa

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Świętokrzyskie
    Kod pocztowy
    28-300
    Posty
    125
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Pomoc potrzebna, od zaraz
    Wklejam wizki w wykonaniu nieocenionej Agnieszki G.
    Chciałabym znać opinie odnośnie wykonczenia ''wysepki'' od strony salonu. Dla mnie za bardzo to ''kuchenne''. Wolałabym od strony salonu coś innego tam postawić(szer 120, gł ok 40 cm), myslicie że dobrze myślę?
    To pewnie musiałby byc mabel na zamówienie.
    Licze na sugestię, WSZELKIE
    Pytanie nr 2 : zastanawiam się czy w miejscu gdzie są szufladu a na nich witryna, jedna na drugiej, nie wstawic jakiegos kredensiku/ witrynki. Z tym że musiało by to być coś wąskiego (szerokość sciany 75 cm).
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	03.jpg
Wyświetleń:	193
Rozmiar:	92,2 KB
ID:	190962Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	04.jpg
Wyświetleń:	183
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	190963

    Licze na Wasze podpowiedzi

  4. #7844

    Domyślnie

    możesz zrobić wyższy front bez szuflad (albo szufladę schowaną za takim frontem, bo pewnie coś na "gościnne" sztućce się tam przyda) i zamiast kuchennego uchwytu - tip on. szafka będzie ukryta, ale nie stracisz przestrzeni do przechowywania.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  5. #7845
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kulkin6

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-234
    Posty
    59

    Domyślnie

    MOLLIK też uważam, że dobrze jest jak jest,
    ale też bym pomyślała o szafce nad lodówką

  6. #7846

    Domyślnie

    Cytat Napisał patysiaSasasa Zobacz post
    Pomoc potrzebna, od zaraz
    Wklejam wizki w wykonaniu nieocenionej Agnieszki G.
    Chciałabym znać opinie odnośnie wykonczenia ''wysepki'' od strony salonu. Dla mnie za bardzo to ''kuchenne''. Wolałabym od strony salonu coś innego tam postawić(szer 120, gł ok 40 cm), myslicie że dobrze myślę?
    To pewnie musiałby byc mabel na zamówienie.
    Licze na sugestię, WSZELKIE
    Pytanie nr 2 : zastanawiam się czy w miejscu gdzie są szufladu a na nich witryna, jedna na drugiej, nie wstawic jakiegos kredensiku/ witrynki. Z tym że musiało by to być coś wąskiego (szerokość sciany 75 cm).
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	03.jpg
Wyświetleń:	193
Rozmiar:	92,2 KB
ID:	190962Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	04.jpg
Wyświetleń:	183
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	190963

    Licze na Wasze podpowiedzi
    Ja bym chyba uprościła fronty tych szafek od strony salonu, albo zrezygnowała z uchwytów, fronty byłyby te same i nie wprowadzały niepotrzebnie chaosu a miejsce na coś jednak by zostało. Może same otwierane szafki bez szuflad i szafki bez uchwytów? Będzie wyglądało, jak ozdobny front a jednak coś tam powrzucasz do środka

  7. #7847
    GOSC12_3
    Guest
    GOSC12_3

    Domyślnie

    Dobra laski, moje 3 plany:
    stara wersja
    Załącznik 191023
    wersja nr2
    Załącznik 191031
    wersja nr3
    Załącznik 191032

    Proszę o opinie, która najlepsza i ewentualnie co w niej jeszcze zmienić.
    Tam są te wiszące w lekko innym kolorze, oczywiście będzie taki sam co dolne i nad lodówką tez będzie szafka
    Ostatnio edytowane przez GOSC12_3 ; 22-05-2013 o 15:41

  8. #7848
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    monia_

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kielce
    Posty
    194

    Domyślnie

    wg. mnie zdecydowanie nr 1
    najbardziej nowoczesna, przestronna i elegancja. Kwestia tylko czy wystarczy Ci tyle szafek? Stolik bardzo ciekawy, sprytny i ładny.

    w opcji nr 2 nie podoba mi się okap z płyta tak wciśnięty między wysoką zabudowę. Jakoś by mnie przytłaczało. Poza tym mało miejsca koło płyty np. na miskę podczas smażenia naleśników;P Do tego wydaje mi się, że przy zlewie będzie ciemno i ciasno. Poza tym stół a raczej ława/blat też nie bardzo mi się podoba.

    Opcja nr 3 nawet niezła tylko ten okap na końcu tak dziwnie wygląda. Jakoś tak hmm.. samotnie.

    Podsumowując dla mnie 1

  9. #7849
    GOSC12_3
    Guest
    GOSC12_3

    Domyślnie

    monia dzięki, popracuję nad projektami według Twoich uwag i zobaczymy co wyjdzie. Z tą miską z naleśnikami to nie pomyślałam.

  10. #7850

    Domyślnie

    stanowczo 1.
    mnie nie pasują tylko pomerdane uchwyty
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  11. #7851
    GOSC12_3
    Guest
    GOSC12_3

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    stanowczo 1.
    mnie nie pasują tylko pomerdane uchwyty
    na uchwyty nie patrz, bo nie chciało mi się dobierać, ale zdaję sobie z tego sprawę.

    qrcze a mi sie ta 2 podoba hmmm
    1 była pierwsza i jedyna przez długi czas, ale za dużo zaczęłam oglądac i takie cos powychodziło

  12. #7852
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Panna Z.
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Gdańsk/Wrocław
    Posty
    460

    Domyślnie

    Patysia - a może szafki/szuflady bez uchwytów z frontem z tego samego materiału, co blat?

    Riri - opcja 1. Pozostałe w ogóle mi się nie podobają. W 2. - takie obudowanie kuchenki kojarzy mi się z kuchniami angielskimi, a nie nowoczesnymi. Poza tym, to musi być strasznie niewygodne.

  13. #7853
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    monia_

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kielce
    Posty
    194

    Domyślnie

    Cytat Napisał Riri Zobacz post

    qrcze a mi sie ta 2 podoba hmmm
    1 była pierwsza i jedyna przez długi czas, ale za dużo zaczęłam oglądac i takie cos powychodziło
    z mojego doświadczenia pierwszy pomysł jest zawsze najlepszy jak tak miałam z łazienką-kombinowałam, cudowałam a i tak wrociłam do pierwszego pomysłu i pierwszych płytek które mi się spodobały

    wg. mnie opcja nr 1 bije pozostałe na głowę! jednak to Ty musisz zdecydować, czy chcesz mieć nowoczesną kuchnię i czy ilośc miejsca Ci wystarczy. Wizualnie bardzo dobrze. Naprawdę ładna kuchnia

  14. #7854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Panna Z. Zobacz post
    Riri - opcja 1. Pozostałe w ogóle mi się nie podobają. W 2. - takie obudowanie kuchenki kojarzy mi się z kuchniami angielskimi, a nie nowoczesnymi. Poza tym, to musi być strasznie niewygodne.


    dokładnie tak. jak ci garnek wykipi albo coś się nie daj boże przyjara, to walniesz nim w bok szafki, albo zaczniesz tańczyć z gorącym naczyniem w poszukiwaniu wolnego blatu. a w układzie 2 to wcale nie tak blisko.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  15. #7855
    GOSC12_3
    Guest
    GOSC12_3

    Domyślnie

    Okej Laski, przekonałyście mnie. Popracuję więc nad tą 1.
    A jak myslicie taki układ zostawić czy przenieść zlew i kuchenke pod okno?

  16. #7856

    Domyślnie

    Cytat Napisał Riri Zobacz post
    Okej Laski, przekonałyście mnie. Popracuję więc nad tą 1.
    A jak myslicie taki układ zostawić czy przenieść zlew i kuchenke pod okno?
    ja też jestem za pierwszą opcją, wyszło jakoś tak najbardziej przestronnie i nie jest zbyt przekombinowane. Co do przeniesienia, chcesz cały ciąg z tamtej ściany przenieść pod okno, czy tylko część? jeśli cały, ciężko ci będzie umiejscowić potem wyciąg, a jeśli chcesz rozdzielać, to chyba będzie gorzej. Zostawiłabym jak jest - stół przy oknie jest fajny

  17. #7857
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kulkin6

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-234
    Posty
    59

    Domyślnie

    Riri - zdecydowanie wersja 1.
    monia_ bardzo ładnie to podsumowała

  18. #7858
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kulkin6

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-234
    Posty
    59

    Domyślnie

    monia_ czekam na więcej zdjęć!!
    Strasznie mi się podoba ta Twoja kuchnia.
    A przy okazji mam jeszcze pyatnie, a nawet dwa:
    - co to za fronty te brązowe?
    - co dasz na ścianę między półkami?

  19. #7859
    GOSC12_3
    Guest
    GOSC12_3

    Domyślnie

    Dobrze, więc. Kochane jesteście. Zostawiam 1 i już nic nie kombinuje. Pewnie jeszcze coś porobię z górnymi szafkami, ale jak znam życie zostanie tak jak jest. Buźki dla wszystkich

  20. #7860
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    monia_

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kielce
    Posty
    194

    Domyślnie

    Kulkin6 w domu robią dopiero tynki i wylewki, a kuchnia jest na etapie projektu więc jeszcze nie byłam w żadnym sklepie i nie macałam frontów;P wiem tylko, że chce żeby były w kolorze orzech amerykański bo "choruję" na ten odcień drewna
    Tu moje inspiracje
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia_orzech.jpg
Wyświetleń:	213
Rozmiar:	33,5 KB
ID:	191166Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	front orzech.jpg
Wyświetleń:	166
Rozmiar:	56,5 KB
ID:	191167

    a kolory w projekcie mogą być troszkę przekłamane.

    Między szafkami umyśliłam sobie lakobel albo jakaś białą/mleczną szybę. Bardzo podoba mi się taka gładka jednolita powierzchnia. Jeśli jednak budżet drastycznie się skurczy będzie jakiś gres polerowany, ale to to już nie to samo bo są fugi

Strona 393 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony