dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 396 z 613
Pokaż wyniki od 7.901 do 7.920 z 12250
  1. #7901
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Panna Z.
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Gdańsk/Wrocław
    Posty
    460

    Domyślnie

    Projekt OK, tylko ta szafka wisząca... Dodatkowo rozważyłabym zlew z ociekaczem po lewej stronie - mógłby trochę wchodzić na półwysep nawet - jesli jest on Ci potrzebny do odkładania takich rzeczy jak duże blachy czy garnki dosc często. Ponieważ najwygodniej pracuje się między zlewem i płytą, odłożony do suszenia gar po bigosie może po prostu zawadzać

  2. #7902
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    l_monika

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-968
    Posty
    7

    Domyślnie

    Obawiam się, że w konkursie na najmniejszą kuchnię mogę wygrać ja z niespełna 7m2.

    Aktualnie jestem troszkę w kropce. Najbardziej męczy mnie wnęka widoczna w lewym górnym rogu. Zastanawiam się czy ją zlikwidować czy zostawić i zrobić w niej super głębokie cargo. "Bufet" widoczny po prawej stronie przy słupie ma być wysokości blatu i raczej być dodatkową powierzchnią do pracy. Nadal nie podjęłam decyzji czy z szafkami pod spodem czy wiszący.
    Zdaje się, że jedyne co wiem o mojej kuchni to kolor frontów - jasny beż i adres Czyli tyle co nic ;(

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wymiary.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	16,2 KB
ID:	197022Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia1.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	16,8 KB
ID:	197019Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia2.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	14,1 KB
ID:	197020Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia3.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	14,0 KB
ID:	197021

  3. #7903
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Nataly Design
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-969
    Posty
    525

    Domyślnie

    Cytat Napisał joannadom Zobacz post
    Witam,

    potrzebuję pomocy przy ocenie projektu kuchni. Kuchnia ma niewiele ponad 9 m 2 , zaplanowałam zabudowę w kształcie litery U + ewentualnie dekoracyjny barek. Co myślicie ?
    Witam , projekt fajny . Myślę że bym podciągnął szafki do sufitu bo blenda nic to nie da oprócz tego że zasłoni szparę nad szafkami ,,,
    Ważne żeby dobrze ogarnąć dwa rogi kuchni i żeby był tam dobry dostęp . Warto wejść na stronę peki i poszukać jakiś fajnych rozwiązań .
    Miłego , Piotr

  4. #7904
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Nataly Design
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-969
    Posty
    525

    Domyślnie

    Cytat Napisał wobil Zobacz post
    Witam,
    mam ogromną prośbę ponieważ czas mnie goni, proszę oceńcie pomysł na poniższym projekcie,
    kuchnia otwarta na salon, szerokość 4,5m (ściana z oknem), głębokość 3,15m,
    za krzesłami jest ściana nie widoczna na wizualizacji odstęp między półwyspem a ścianą to 1,2m raczej powinno wystarczyć by swobodnie korzystać z krzeseł.
    Czekam na pomysły i krytyczne uwagi, na początku myśleliśmy o otwartej kuchni z wyspą ale przeważył półwysep.

    pozdrawiam
    wobil
    Witam , zupełnie nie pasuje tutaj szafka wisząca ponieważ jest takim wolnym elektronem który "burzy" w jakiś sposób tą koncepcję ...
    Na pewno trzeba uporządkować ścianę okienną ponieważ nie ma jak się dostać do rogu , drzwiczki powinny mieć pond 45 cm żeby było w miarę wygodnie i żeby można było zastosować ewentualnie jakiś system narożny
    Ostatnio Klienci wolą szafki otwierane klasycznie do boku bo łatwiej się do nich dostać , klapy górne trudno dostępne ;-( Miłego , Piotr

  5. #7905
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Nataly Design
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-969
    Posty
    525

    Domyślnie

    Witam , projekt elegancki , zwróć uwagę wykonawcy że boki fornirowane powinny iść po całej długości a nie dochodzić do poziomych pogrubień .
    W górnych szafkach będą chyba systemy servo bo nie ma uchwytów ,czy będą się otwierały za pomocą tipona ?
    Ogólnie OKI

  6. #7906
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Morlena
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    jeszcze Poznań
    Posty
    173
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    4 posty, nachalna reklama ... że też Wam się chce i jeszcze wierzycie, że ludzie to łykną .........

  7. #7907
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał Morlena Zobacz post
    4 posty, nachalna reklama ... że też Wam się chce i jeszcze wierzycie, że ludzie to łykną .........
    reklama czego ??

  8. #7908
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Morlena
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    jeszcze Poznań
    Posty
    173
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    hmm... teraz to już niczego, nie zacytowałam wpisu, który komentowałam a on został przed chwilą usunięty
    chyba, że zwariowałam

  9. #7909
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    cztery posty widzę u Moniki, która ma dylemat z beżową kuchnią, czyżby lobbing za innymi niż białe kuchnie

  10. #7910
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    patysiaSasasa

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Świętokrzyskie
    Kod pocztowy
    28-300
    Posty
    125
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Rany, pomocy. W niedzielę mam zamiar jechać zamówic meble bo czas przeprowadzki nadciaga nieubłaganie, a tu jeszcze tyle watpliwości...Mam nadzieję, że pomożecie mi je rozwiać.
    Sprawa tyczy sie BLATU. ma on wchodzić pod okno kuchenne. Głębokośc szafek to 60 cm, a najgłębszy blat z ikea ma 62, wiec mnie nie urządza. Mowa o blacie drewnianym. Robiłam wycenę u stolarza i cena 2600 mnie zabiła. Czy macie jakies inne propozycję? Mysłałam o tym żeby powierzchnie stricte pod oknem wykafelkowaćKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	78mysz fm.jpg
Wyświetleń:	115
Rozmiar:	49,9 KB
ID:	197702, ale nijak mi sie to nie widzi, gdyz boki okien są gładkie(przy tych wystajacych listwach okiennych nie byłoby możliwośći pełnego otwarcia okna). Słyszałam że można pod oknem dac kawałek blatu, który pózniej połączy się listwa z blatem głównym. Czy to łączenie listwa ma jeszcze jakies minusy poza wizualnymi?
    Czy może poprostu wybrac laminat...Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia1.jpg
Wyświetleń:	106
Rozmiar:	89,1 KB
ID:	197699Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	RZUT.jpg
Wyświetleń:	91
Rozmiar:	84,2 KB
ID:	197700Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	03.jpg
Wyświetleń:	133
Rozmiar:	92,2 KB
ID:	197701
    Dodatkowo, od strony salonu ma KIEDYS stanąc ''jakas ''komoda co by zmiescic serwetki, obrusy itp. Ma to byc cos bardziej salonowego anizeli na wczesniejszej wizualizacji, poki co natomiast tyl mebli zostanie wykonczony panelem maskującym, ktory , w niedalekiej przyszlosci(miejmy nadzieje) przysloni owa komoda.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Z komoda.jpg
Wyświetleń:	114
Rozmiar:	92,4 KB
ID:	197704
    Ostatnio edytowane przez patysiaSasasa ; 27-06-2013 o 11:08

  11. #7911
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Morlena Zobacz post
    hmm... teraz to już niczego, nie zacytowałam wpisu, który komentowałam a on został przed chwilą usunięty
    chyba, że zwariowałam
    Być może nie Spamerów usuwamy. Dlatego nie nalezy ich komentować, tylko od razu zgłaszać do moderacji (mały czarny trójkącik z wykrzyknikiem pod okienkiem)

  12. #7912
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał patysiaSasasa Zobacz post
    RGłębokośc szafek to 60 cm, a najgłębszy blat z ikea ma 62, wiec mnie nie urządza.
    Przecież oni sklejają blaty i robią szersze:


  13. #7913
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    patysiaSasasa

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Świętokrzyskie
    Kod pocztowy
    28-300
    Posty
    125
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Przecież oni sklejają blaty i robią szersze:


    no to teraz Elfir dałaś mi do myślenia... Nie wiem tylko czy jak będa łączyc te blaty to nie trzeba bedzie podwójnie kupować i zostanie dużo ścinków, a cena wiadomo, podwójna również...Nie orientujesz sie jak to może wyglądac przy kuchni takiej jak moja(rzut powyżej).Dziękuje za cenne wskazówki i rady

  14. #7914
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Morlena
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    jeszcze Poznań
    Posty
    173
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Być może nie Spamerów usuwamy. Dlatego nie nalezy ich komentować, tylko od razu zgłaszać do moderacji (mały czarny trójkącik z wykrzyknikiem pod okienkiem)
    ok, uff, trochę mi ulżyło, bo naprawdę zwątpiłam
    dzięki za dalsze instrukcje, pozdrawiam

  15. #7915
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał patysiaSasasa Zobacz post
    no to teraz Elfir dałaś mi do myślenia... Nie wiem tylko czy jak będa łączyc te blaty to nie trzeba bedzie podwójnie kupować i zostanie dużo ścinków, a cena wiadomo, podwójna również...Nie orientujesz sie jak to może wyglądac przy kuchni takiej jak moja(rzut powyżej).Dziękuje za cenne wskazówki i rady
    Nie mam pojęcia. Trzeba pytać bezpośrednio u montażystów IKEA.

  16. #7916
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar bąbelkowo
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    37

    Domyślnie

    Witam serdecznie, dużymi krokami zbliża mi się remont kuchni w sumie to już się zaczął. Mąż będzie robił meble zresztą jak całą resztę i do końca nie wiem jak wykombinować ustawienie. Po głowie mi chodzi stół + 4 krzesła pod oknem na ścianie zaraz przy wejściu, tej wąskiej, zmątować szafę do sufitu na cukry, słoiki ,napoje itd, od komina w stronę okna dać słupek z piekarnikiem następnie lodówkę , szafki dolne i górne,a nie wiem co z przeciwległa ścianą no i czy na pewno pod ścianą ten stół czy może gdzie indziej. Mam nadzieję, że w miarę zobrazowałam moją wizję.
    Kolorystyka bało czarna może trochę czerwonego.
    Była bym wdzięczna dziewczyny za pomoc.
    Pozdrawiam Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wymiary kuchni.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	23,0 KB
ID:	197956

  17. #7917
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie



    Bufet pełni rolę blatu pomocniczego i szafki-spiżarki. Dodatkowo przechowywać można w słupku z piekarnikiem.
    Od lodówki do okapu nad płytą szafki wiszące.
    To bardzo dużo miejsca do przechowywania.

  18. #7918
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    patysiaSasasa

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Świętokrzyskie
    Kod pocztowy
    28-300
    Posty
    125
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    tak tylko informacyjnie, w Ikea zrobili mi wycene blatów na zamówienie(blat wchodzi pod okno- potrzebowałabym głeboki na 82 cm minimum)- prawie 9 klocków, za same drewniane blaty, sprawiło że o mało z krzesła nie spadłam. Bedą blaty pod oknem docinane i łączone z blatem głownym- opcja za nieco ponad 2 tysie. Mam nadzieję ze jak Panowie montażyści dobrze to scala to nie będzie jakis problemów

  19. #7919

    Domyślnie

    Dzień dobry, mam prośbę, bo sama szukam inspiracji i nie mogę poszukać
    Chodzi mi o kuchnię z wyspą i stół w szczycie wyspy, podrzuci ktoś jakiś link, bo wujek google jakoś mi nie pomaga, albo nie umiem szukać
    Mam w planach coś takiego:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	img067 - Kopia.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	102,3 KB
ID:	200034

    albo

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	img066 - Kopia.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	81,0 KB
ID:	200036

    Z góry dziękuję

  20. #7920

    Domyślnie

    Wersja druga zdecydowanie lepsza,jest podział na strefy.






Strona 396 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony