dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 402 z 613
Pokaż wyniki od 8.021 do 8.040 z 12250
  1. #8021

    Domyślnie

    Nie robilabym chyba juz tej szafki pod blatem przy siedzeniach.Dosc spora chyba jest odległość zalewu od płyty?

  2. #8022
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jokoono

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    7

    Domyślnie

    Zgadzam się, że ta odleglosc zlew-plyta jest spora. obawiam sie jednak ze gdy przesune plyte z drugiej strony polwyspu, to zle bedzie wygladalo, gdyz prostopadloscian-okap bedzie za blisko sciany i to bedzie wygladalo przytlaczajaco. nad blatem polwyspu przy scianie chcialabym odkryc cegłę.

    Mam ochote zmienić ten projekt do mojej ulubionej kuchnia Basi (pierwsza inspiracja), rownież pod względem kolorów.
    Nadal proszę o pomoc...

  3. #8023
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    watmat

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Sopot
    Kod pocztowy
    90-222
    Posty
    30

    Domyślnie

    [QUOTE=watmat;6045585]Projekt 3

    Załącznik 200318
    Załącznik 200319
    Załącznik 200320


    Wiem, że się męczę z kuchnią, ale mam małe mieszkanie, niestety, a większe potrzeby Czy myślicie, że w tym projekcie uda się ładnie połączyć blaty? Tzn. tam gdzie jest moduł z piekarnikiem, meble wystają 10 cm za komin. Chciałabym je połączyć z drugim blatem listwą maskującą. Jeśli powiększę komin, nie zmieści się ten układ szafek...

  4. #8024
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    watmat

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Sopot
    Kod pocztowy
    90-222
    Posty
    30

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    jak najbardziej się da - oczywiście wyjdzie ci tam łączenie, ale to tylko i wyłącznie kwestia odpowiedniego docięcia blatów (i oczywiście - zastosowania odpowiednich blend czy też maskownic "na poziomie szafek")
    Tylko boję się, że to będzie źle wyglądało... Po połączeniu blatów, pod blatem, dać listwę maskującą? Czy zostawić wolną przerwę...

  5. #8025
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    demi100

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mam prośbę prosze o rady w sprawie koloru ścian do kuchni oraz koloru lacobelu pomiędzy szafkami?
    Mam dwie wizualizacje - jedna jest cała w lakierze połysku (krem), plus ciemny blat. A druga - góra w połysku a dół fornir orzech amerykanski.
    Już mi się tak opatrzyły te projekty że nie wiem który lepszy, ładniejszy i co zrobić ze ścianami,
    Proszę o rady...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia fornir.JPG
Wyświetleń:	198
Rozmiar:	47,5 KB
ID:	207347   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia polysk all.JPG
Wyświetleń:	159
Rozmiar:	47,6 KB
ID:	207348  

  6. #8026

    Domyślnie

    Witajcie,

    Mysle nad swoja kuchnią juz bardzo długo, może zbyt długo. Poradzcie proszę czy wysoka zabudowa wygląda ok, bo już sama nie wiem. Szafki będą otwierane na docisk, dolne szafki beda mialy uchwyty. Białe fronty to lakier na wysoki połysk, brązowe to matowe dębowe okleina. Piekarnik i plyta maja byc biale.
    Zgryz mam z wysoką zabudową, a najbardziej czy pasuje to wysokie biale cargo czy dać dębowe.


    Ostatnio edytowane przez Viikii ; 25-08-2013 o 10:43

  7. #8027
    GOSC12_3
    Guest
    GOSC12_3

    Domyślnie

    Cytat Napisał demi100 Zobacz post
    Mam prośbę prosze o rady w sprawie koloru ścian do kuchni oraz koloru lacobelu pomiędzy szafkami?
    Mam dwie wizualizacje - jedna jest cała w lakierze połysku (krem), plus ciemny blat. A druga - góra w połysku a dół fornir orzech amerykanski.
    Już mi się tak opatrzyły te projekty że nie wiem który lepszy, ładniejszy i co zrobić ze ścianami,
    Proszę o rady...
    mi się podoba ta 2 wersja

  8. #8028
    GOSC12_3
    Guest
    GOSC12_3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Viikii Zobacz post
    Zgryz mam z wysoką zabudową, a najbardziej czy pasuje to wysokie biale cargo czy dać dębowe.
    ja bym dała całość dębowe

  9. #8029

    Domyślnie

    Cytat Napisał Viikii Zobacz post
    Witajcie,

    Mysle nad swoja kuchnią juz bardzo długo, może zbyt długo. Poradzcie proszę czy wysoka zabudowa wygląda ok, bo już sama nie wiem. Szafki będą otwierane na docisk, dolne szafki beda mialy uchwyty. Białe fronty to lakier na wysoki połysk, brązowe to matowe dębowe okleina. Piekarnik i plyta maja byc biale.
    Zgryz mam z wysoką zabudową, a najbardziej czy pasuje to wysokie biale cargo czy dać dębowe.


    A dla mnie całość jest super! Nie zmieniaj

  10. #8030
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Demi100 trudno doradzic kolor szafek, bo przeciez to ma sie Tobie podobac jesli kuchnia laczy sie z salonem to powinna kolorystycznie pasowac a przynajmniej nie wprowadzac zbyt duzo kolorow
    obie wersje masz w podobnej kolorystyce, jesli masz mozliwosc obejrzec na zywo podobne relizacje, to zrob to, z pewnoscia pomoze Ci to podjac decyzje

    Viikii biale cargo nawiazuje do bialej gory - jest ciekawie lodowka bedzie sie licowala ze slupkami ?
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  11. #8031
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Jak dla mnie to na odwrót zlew i plyta.

  12. #8032
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Bathorka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Krosno
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    11

    Domyślnie

    Ładnie, tyle że ja zrobiłabym sobie szafki na górze białe. Po co przyciemniać skoro biel jest klasyczna i elegancka!! Pasowałaby do tych białych na drugiej ścianie. Oczywiście to Twoja decyzja i to Tobie ma się podobać!
    Ostatnio edytowane przez Bathorka ; 26-08-2013 o 07:26

  13. #8033

    Domyślnie

    Mnie też się wydaje że należy zamienić zlew z płytą,przecież produkty po wyjęciu najpierw myjesz.

  14. #8034

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Jak dla mnie to na odwrót zlew i plyta.

    i dla mnie - wysokie kargo w drewnie.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  15. #8035
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Jak dla mnie to na odwrót zlew i plyta.

    popieram

  16. #8036

    Domyślnie

    dziękuje dziewczyny za odpowiedzi lodówka będzie delikatnie wystawać z lica zabudowy (niestety), zlewozmywaka z płytą nie zamieniam- już są przyłącza, celowo schowałam zlew żeby nie był widoczny z salonu. Rozważę jeszcze raz wszystkie podpowiedzi i mam nadzieję jutro klepnąć tą kuchnię.
    Pozdrawiam!

  17. #8037
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Viikii tak myslalam, ze juz masz przylacza .......moze pomysl nad zmiana okapu by sie nie rzucal tak w oczy np podszafkowy ??
    bo ja osobiscie tez wolalabym zamienic miejscami zlew z plyta, ale skoro juz tak wybralas, to troche mi ten okap nie pasuje
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  18. #8038
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Kamena
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witaj,

    ja też jestem na etapie projektowania kuchni, więc wiem, co czujesz Moja pierwsza uwaga- lodówka side by side nie może stać przy ścianie, bo będzie kłopot z drzwiami (ja też muszę moją zamienić z cargo). Ja mam blat czarny, żeby był kontrast, identyczny się zlewa. U mnie górne szafki będą białe, a dolne brązowe. Jakiego programu używasz do projektowania?

  19. #8039

    Domyślnie

    slonko okap jest wzięty pierwszy lepszy do wizualki, planuje z czasem jakiś ładny, biały (chyba skośny). Piekarnik i płyta też będą białe
    marzył mi się biały zlew ale granitowy odpada ze względu na możliwość przebarwień (długo nad tym myślałam i obserwowałam zachowania domowników - nie da rady), natomiast ceramiczny zabija ceną...
    Nie zamieniłabym natomiast zlewu z płytą nawet gdyby przyłączy nie było.

    Kamena wizualizację robił mi stolarz, nie wiem co to za program. Lodówkę mam 70cm ale nie side by side - pierwsza lepsza do wizu. Pamietam o konieczności odsunięcia jej od ściany (sprawdzałam 5cm starczy) żeby otworzyć drzwi. Ale dzięki bo można się potem faktycznie zdziwić.

    Dzieki za uwagi!

  20. #8040

    Domyślnie

    Witam, proszę o pomoc w rozplanowaniu aneksu kuchennego i "salonu". W salonie musi zmieścić się duża szafa, narożnik/kanapa i ława/stół. Mieszkanie jest malutkie, z kawalerki robię dwa pokoje. Kosztem małego pokoju mogę nieznacznie powiększyć aneks.

    Plan mieszkania (można edytować):
    http://planmieszkania.pl/plan/rysuj/id/500039

    Zdjęcie wnęki przeznaczonej na malutki aneks - 180 cm (myślę, żeby w narożniku obok drzwi wbudować lodówkę, będzie się mniej rzucała w oczy, drzwi oczywiście zostaną przeniesione w inne miejsce):
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20358654_6.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	81,9 KB
ID:	211673

    Obrazek przedstawiający aranżację na jakiej chcemy się wzorować przy wystroju salonu (szafa w kolorze dąb sonoma/biały połysk):
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01167hj.jpg
Wyświetleń:	96
Rozmiar:	56,7 KB
ID:	211674

    W związku z powyższym, ciekaw jestem jakie ściany i meble kuchenne pasowałyby do kolorystyki salonu? Dodam tylko, że gres jest już zakupiony w jasnym kolorze (taki białawy).
    Ostatnio edytowane przez Jardel ; 11-09-2013 o 22:44

Strona 402 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony