dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 501 z 613
Pokaż wyniki od 10.001 do 10.020 z 12250
  1. #10001

    Domyślnie

    A ja ciągle jestem rozbita i nie wiem, który projekt wybrać. Zostawić to cargo między lodówką i piekarnikiem czy jednak przenieść w róg kuchni?






    Tym razem w projekcie widnieje cargo 30 cm.





    Doradźcie mi , proszę

  2. #10002
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    sandra222, skoro to rozmieszczenie szafek Tobie odpowiada, a tylko przerzucasz cargo, to zrób tak:
    - jeśli obawiasz się przesłonięcia okna, to pomiędzy słupki daj cargo 30 (koło drzwi bardzo dziwnie to wygląda)
    - zakryj drzwiczkami otwarte półki - mam coś takiego i makabrycznie się tam kurzy


    goha07, a płyta nie w rogu, tylko na prostym odcinku blatu mogłaby być?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	goha07_kuchnia.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	42,9 KB
ID:	280515
    (nie zwracaj uwagi, że w słupku piekarnikowym brak mikrofali)
    Okrągły stół i krzesła także się zmieszczą.
    Ostatnio edytowane przez moniss ; 18-09-2014 o 19:53
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  3. #10003
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Marysia Ro
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Podgórze
    Posty
    250

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniss Zobacz post
    Marysia Ro, a może taki zlew w szafce narożnej, a tuż obok (no cóż, trudno) płyta.Załącznik 280459
    No właśnie nie jestem pewna, jaka opcja będzie najlepsza i najbardziej ergonomiczna... A pomiędzy zlewem a kuchenką przydałby się kawałek blatu, prawda?

  4. #10004
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marysia Ro Zobacz post
    No właśnie nie jestem pewna, jaka opcja będzie najlepsza i najbardziej ergonomiczna... A pomiędzy zlewem a kuchenką przydałby się kawałek blatu, prawda?
    Tyle, że u Ciebie nigdzie nie będzie wystarczająco dużo blatu, więc może niegłupio będzie, tak po gierkowsku, umieścić płytę przy zlewie
    Zrobię wizualkę w wolnej chwili, to zobaczymy.
    Taka ścięta szafka narożna nie jest zbyt pojemna, ale dla śmietników zapewne wystarczająca
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  5. #10005
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Ewb26,
    Kilka wizualek, na razie bez okna nad blatem:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Ewb26_kuchnia1a.jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	39,8 KB
ID:	280536Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Ewb26_kuchnia1b.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	43,5 KB
ID:	280537Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Ewb26_kuchnia1c.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	42,3 KB
ID:	280538 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Ewb26_kuchnia1d.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	32,6 KB
ID:	280539 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Ewb26_kuchnia1_wymiary.JPG
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	59,7 KB
ID:	280540

    Barek ma długości ok.140cm i szerokości 30cm. Dla 3 osób lepszy byłby dłuższy o jakieś 10cm, ale trzeba by wtedy zwęzić jadalnię,której wymiary są idealne na duże imprezy.
    Ostatnio edytowane przez moniss ; 18-09-2014 o 20:01
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  6. #10006
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Marysia Ro
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Podgórze
    Posty
    250

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniss Zobacz post
    Tyle, że u Ciebie nigdzie nie będzie wystarczająco dużo blatu, więc może niegłupio będzie, tak po gierkowsku, umieścić płytę przy zlewie
    Zrobię wizualkę w wolnej chwili, to zobaczymy.
    Taka ścięta szafka narożna nie jest zbyt pojemna, ale dla śmietników zapewne wystarczająca
    Wystarczająco dużo blatu nie będzie - co prawda, to prawda A to co w takim razie jest bardziej pakowne - szafka standardowa, narożna czy ścięta narożna? Nie chciałabym wykorzystywać tej najlepszej opcji na śmietnik Jeśli będziesz robić wizualizację, to będę wdzięczna, jeśli uwzględnisz szafki z białymi korpusami, do samego sufitu i bez nóżek, a blaty w kolorze jasnego drewna - zobaczę, czy dobrze sobie wyobrażam moją kuchnię, a chciałabym uzyskać efekt podobny do tych:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	inspiracja2.jpg
Wyświetleń:	155
Rozmiar:	38,3 KB
ID:	280541Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	inspiracja1.jpg
Wyświetleń:	263
Rozmiar:	62,4 KB
ID:	280542

    Kuchnie forumowiczek, mam nadzieję, że się nie pogniewają

    moniss, tak dobrze Ci poszło projektowanie mojej mikro-kuchni, to może z łazienką też Ci się uda?
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6612531

  7. #10007

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniss Zobacz post
    sandra222, skoro to rozmieszczenie szafek Tobie odpowiada, a tylko przerzucasz cargo, to zrób tak:
    - jeśli obawiasz się przesłonięcia okna, to pomiędzy słupki daj cargo 30 (koło drzwi bardzo dziwnie to wygląda)
    - zakryj drzwiczkami otwarte półki - mam coś takiego i makabrycznie się tam kurzy
    Moniss no chyba nie mam większego pola manewru. Lodówka raczej musi stać w rogu, płyty i okapu nie mogę ruszyć. Jedyne pole manewru mam z kranem i zmywarką. Na racro mi zależy bo jednak mam sporo żywności do przechowywania .

    A te półki wymyśliłam, żeby koniec półwyspu nie był kanciasy, ze względu na dziecko. Można wykończyć drzwiczkami taki owal?

    Marysia Ro, mnie też się podoba kuchnia biała bądź kremowa i do tego blaty w kolorze ciepłego drewna. Tylko zastanawiam się jaki będzie kran pasował do takiej aranżacji

  8. #10008
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Marysia Ro
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Podgórze
    Posty
    250

    Domyślnie

    Cytat Napisał sandra222 Zobacz post
    Marysia Ro, mnie też się podoba kuchnia biała bądź kremowa i do tego blaty w kolorze ciepłego drewna. Tylko zastanawiam się jaki będzie kran pasował do takiej aranżacji
    Myślę, że biały najlepszy. Ja na pewno wszystkie tego typu "sprzęty" - płytę, piekarnik, zlew, kran - chcę mieć właśnie w kolorze białym. Choć słyszałam już niezbyt pochlebne opinie o białym zlewie...

    Zobacz kuchnię owieczki26: http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6611237. Ta to dopiero zaszalała z bielą!

  9. #10009

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marysia Ro Zobacz post
    Myślę, że biały najlepszy. Ja na pewno wszystkie tego typu "sprzęty" - płytę, piekarnik, zlew, kran - chcę mieć właśnie w kolorze białym. Choć słyszałam już niezbyt pochlebne opinie o białym zlewie...

    Zobacz kuchnię owieczki26: http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6611237. Ta to dopiero zaszalała z bielą!
    Ups... ta kuchnia nie jest w moim guście. Dla mnie zbyt zimna

    A co do kranu to ja właśnie nie chcę białego i czarnego, myślałam o piaskowym ale czy nie będzie się gryzł z drewnem? A AGD będę miała czarne, tzn tylko płytę i piekarnik, reszty nie będzie widać

  10. #10010
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    sandra222, nie wiem jakie są wymiary Twojej kuchni. Może by się dało ustawić wysoką zabudowę na tej ścianie z dużym oknem?

    I rozumiem, że preferujesz bardziej tradycyjne rozwiązanie jakim jest stół z krzesłami, niż jakiś półwysep (z szafkami pod spodem) i niskie hokery?

    Są szafki z półokrągłymi drzwiczkami, nawet przeszklonymi:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	witryny zaokrąglane.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	59,5 KB
ID:	280553

    Biała kuchnia z drewnianym blatem:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia Młodego.jpg
Wyświetleń:	287
Rozmiar:	59,9 KB
ID:	280554
    Też pod szafkami jest zamontowana taśma LED
    Ostatnio edytowane przez moniss ; 18-09-2014 o 22:02
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  11. #10011
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Marysia Ro
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Podgórze
    Posty
    250

    Domyślnie

    Piaskowy... jakoś tego nie widzę. To może srebrny?
    Tu jest kompendium białych kuchni: http://forum.muratordom.pl/showthrea...lizacje-opinie

  12. #10012
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    goha07

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-815
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniss Zobacz post
    sandra222, skoro to rozmieszczenie szafek Tobie odpowiada, a tylko przerzucasz cargo, to zrób tak:
    - jeśli obawiasz się przesłonięcia okna, to pomiędzy słupki daj cargo 30 (koło drzwi bardzo dziwnie to wygląda)
    - zakryj drzwiczkami otwarte półki - mam coś takiego i makabrycznie się tam kurzy


    goha07, a płyta nie w rogu, tylko na prostym odcinku blatu mogłaby być?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	goha07_kuchnia.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	42,9 KB
ID:	280515
    (nie zwracaj uwagi, że w słupku piekarnikowym brak mikrofali)
    Okrągły stół i krzesła także się zmieszczą.
    wolałabym jednak płytę w rogu.
    najgorsze jest to że przy zakładaniu prądu wymyśliłam że płyta bedzie stać w prawym rogu przy oknie. zlew pod oknem a reszta na ścianie z lewej strony i wszystkie gniazdka są pod to zrobione a teraz juz tego pomysłu nie widzę Mąż krzyczy ze wszystko trzeba bedzie przerabiać

    myślę o takim okapie:
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	okap-kuchenny-wk-4-nero-eco-akpo,main.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	90,4 KB
ID:	280576   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	okap-kuchenny-wk-4-cetias-eco-akpo,main.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	85,3 KB
ID:	280577  

  13. #10013

    Domyślnie

    Siedziałam wczoraj i coś tam wymyśliłam. Nie mam tylko pojęcia czy to ma ręce i nogi.

    Pomocy kobietki!

    I czy ktoś zna jakiś okap narożny w przyzwoitej cenie?

    (na kolorystykę nie patrzcie proszę, przerabiałam wczoraj tyle układów, że brakło mi siły)
    Wersja z piekarnikiem w rogu (tylko co z mikrofalą?):
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	narozna_01.jpg
Wyświetleń:	112
Rozmiar:	14,1 KB
ID:	280579Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	narozna_02.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	15,3 KB
ID:	280580
    Wersja z piekarnikiem w słupku, ale nie wiem czy to już nie za daleko w pokój:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	narozna_03.jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	20,1 KB
ID:	280582 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	narozna_04.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	20,4 KB
ID:	280583

  14. #10014
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Cytat Napisał goha07 Zobacz post
    wolałabym jednak płytę w rogu.
    najgorsze jest to że przy zakładaniu prądu wymyśliłam że płyta bedzie stać w prawym rogu przy oknie. zlew pod oknem a reszta na ścianie z lewej strony i wszystkie gniazdka są pod to zrobione a teraz juz tego pomysłu nie widzę Mąż krzyczy ze wszystko trzeba bedzie przerabiać

    myślę o takim okapie:
    Czyli układ pierwotny miał wyglądać tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	goha07.jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	40,7 KB
ID:	280592
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  15. #10015
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Cytat Napisał laiqua Zobacz post
    Siedziałam wczoraj i coś tam wymyśliłam. Nie mam tylko pojęcia czy to ma ręce i nogi.

    Pomocy kobietki!

    I czy ktoś zna jakiś okap narożny w przyzwoitej cenie?

    (na kolorystykę nie patrzcie proszę, przerabiałam wczoraj tyle układów, że brakło mi siły)
    Wersja z piekarnikiem w rogu (tylko co z mikrofalą?):
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	narozna_01.jpg
Wyświetleń:	112
Rozmiar:	14,1 KB
ID:	280579Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	narozna_02.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	15,3 KB
ID:	280580
    Wersja z piekarnikiem w słupku, ale nie wiem czy to już nie za daleko w pokój:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	narozna_03.jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	20,1 KB
ID:	280582 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	narozna_04.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	20,4 KB
ID:	280583
    A czy możesz wyburzyć ten kawałek ściany, aby wstawić słupek z piekarnikiem?
    Układ szafek U jest odpowiedni w Twojej kuchni. Płyta mogłaby być nawet nie w rogu, lecz na ścianie przy wejściu (ta 166cm)
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  16. #10016

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniss Zobacz post
    A czy możesz wyburzyć ten kawałek ściany, aby wstawić słupek z piekarnikiem?
    Układ szafek U jest odpowiedni w Twojej kuchni. Płyta mogłaby być nawet nie w rogu, lecz na ścianie przy wejściu (ta 166cm)
    Chciałabym właśnie tak zrobić z płytą, mam jedna wątpliwość jak poprowadzić rurę do okapu. Wentylacji nie ruszę, mogę przesunąć nieco rurę do okapu, ale na moje oko nie zmieści się ona powyżej wentylacji (?) Chyba, że są jakieś metody?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140912_191307_.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	107,3 KB
ID:	280603
    Ścianka idzie do wyburzenia z pewnością - wydaje mi się, że bardziej przestrzennie będzie.

  17. #10017
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    goha07

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-815
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniss Zobacz post
    Czyli układ pierwotny miał wyglądać tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	goha07.jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	40,7 KB
ID:	280592
    mniej więcej cos takiego z tym że płyta i okap były w rogu na skos

  18. #10018

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniss Zobacz post
    sandra222, nie wiem jakie są wymiary Twojej kuchni. Może by się dało ustawić wysoką zabudowę na tej ścianie z dużym oknem?

    I rozumiem, że preferujesz bardziej tradycyjne rozwiązanie jakim jest stół z krzesłami, niż jakiś półwysep (z szafkami pod spodem) i niskie hokery?

    Są szafki z półokrągłymi drzwiczkami, nawet przeszklonymi:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	witryny zaokrąglane.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	59,5 KB
ID:	280553

    Biała kuchnia z drewnianym blatem:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia Młodego.jpg
Wyświetleń:	287
Rozmiar:	59,9 KB
ID:	280554
    Też pod szafkami jest zamontowana taśma LED
    Moniss podaje Ci wymiary mojej kuchni. Sciana na ktorej jest lodowka piekarnik i cargo mierzy 3,40 cm. Odleglosc sciany mierzonej od rogu tam gdzie stoi lodowka do duzego okna to 1,90cm natomiast cała długosc tej sciany to 4,16cm.

    Preferuje bardziej stół bo chyba wygodniej sie siedzi, ale moze masz jeszcze jakies fajniejsze rozwiazania?

  19. #10019

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniss Zobacz post
    Ja bym zlikwidowałą słupek z piekarnikiem z okolic lodówki - byłoby więcej blatu roboczego. Piekarnik dałąbym do tego drugiego słupka - przy płycie.

    A tu jeszcze inne ustawienie - pewnie też masz takie wśród swoich pomysłów:
    Załącznik 279498Załącznik 279499
    Chociaż....jak tak teraz patrzę, to wejście omiędzy scianą a słupkiem nei jest najszczęśliwszym rozwiązaniem. Może by ten słupek zlikwidować, a piekarnik standardowo dać pod płytę (lub zamiast wyskiego słupka, tylko półsłupek). Na ścianie spizarki - witryny na szkło i porcelanę świąteczną itp. - jeśli ktoś potrzebuje.
    Moniss tutaj wrzuciłaś wizkę komuś innemu ale układ mniej więcej też pasuje do naszej kuchni. Zaczynamy się zastanawiać czy nie zrezygnować z barku i wsadzić tam piekarnik. Bo jednak uparłam się aby był w słupku a nie pod płytą (moje dziecko ciągle do niego zagląda). Choć z drugiej strony wiem, że wygląda to średnio, tym bardziej , że przedpokój mamy wąski i ciemny wiec się jeszcze bardziej przedłuży wizualnie.

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    A gdyby tak zamienic miejscami plyte i zlew na tej wizce?


    mozna uzyskac ciag szafek wtedy nad zlewem..
    Męzowi zaś podoba sie to rozwiązanie ale w miejscu gdzie stoi wyspa, mamy grzejnik pod oknem. I pewnie sporo zachodu by zajęła przeróbka wody aby kran i zmywarka mogły być w płycie Za tydzień wchodzi ekipa remontowa a my dalej bez konkretnych decyzji podjętych tak na tip top. Nie sądziłam, że projektowanie swojego mieszkania jest takie wyczerpujące

  20. #10020

    Domyślnie

    sandra222, A ile cm ma ściana po lewej stronie od wejścia? Nie da się tam postawić wysokiej zabudowy o standardowej głębokości(ok.60cm)? Przykładowo tak:
    1)Po lewej od wejścia słupek z piekarnikiem a po jego obu stronach cargo np.30cm, dalej na tamtej ścianie siedzisko z poduchami i nad nim szafki wiszące(np.witryny). Na środku kuchni wyspa z wysuwanym/podnoszonym blatem albo wyspa z szerszym blatem i hokerami lub po prostu duży stół(np.120x120cm) służący również za dodatkowy blat roboczy.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1A.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	71,7 KB
ID:	280851 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1B.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	62,6 KB
ID:	280852 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1C.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	42,8 KB
ID:	280853
    2)Po lewej stronie od wejścia słupek z piekarnikiem, cargo i lodówka. Reszta lewej ściany aż do okna zabudowana płytkimi szafkami (np.niżej szuflady a powyżej witryny). Niskie szafki z blatem ustawione w "L" i półwysep z hokerami. Na wizualce blat półwyspu dochodzi do okna ale szafki pod nim nie muszą - może zostać przerwa jeśli martwisz się kaloryferem. Szafki mogą też zakręcać na trzecią ścianę i łączyć się z półwyspem i wtedy płyta może być przy ścianie obok szerszego okna a półwysep może być bez szafek pod spodem - sam blat podparty np. nogą albo płytą z tego samgo materiału co blat.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2A.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	70,7 KB
ID:	280854 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2B.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	52,2 KB
ID:	280855

    Jeśli chodzi o Twoje wcześniejsze projekty - lepiej to wygląda jak wysoka zabudowa nie dochodzi tak blisko do mniejszego okna czyli w tamtym miejscu albo tylko lodówka i słupek z piekarnikiem albo lodówka i cargo. Nie podoba mi się, że ociekacz zlewu wchodzi na blat w rogu. Samotne wąskie cargo po lewej stronie drzwi też wygląda dziwnie - jeśli już potrzebujesz dodatkowego miejsca na zapasy to lepiej, żeby tam stała normalna płytka szafa z otwieranymi drzwiczkami, o szerokości np. takiej jak półwysep.

    PS. Nie zauważyłam, że na Twoich wizualkach duże okno dochodzi do samego rogu - trochę mi to zepsuło koncepcję ale i tak wrzucam swoje projekty skoro je zrobiłam - odpadają wiszące szafki nad siedziskiem w wersji 1 i płytkie szafki(przynajmniej powyżej parapetu) z wersji 2. Przydałyby się wymiary okien, info na jakiej wysokości jest parapet i ile cm mają odcinki ścian po ich obu stronach, wymiary i położenie grzejnika. No i drzwi - ile tam jest po ich lewej stronie?
    Ostatnio edytowane przez alicyja ; 21-09-2014 o 14:54

Strona 501 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony