dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 613
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 12250
  1. #1001
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Nie wiem czy klapa z lodówką, ale jeśli się na nią zdecydujesz to musisz się liczyć z takim rozwiązaniem Jeśli chcesz lodówkę na równo z szafkami , kup zwykłą 60 do zabudowy. Za lodówką jest ok (piekarnik+mikrofala i roletka).
    Tylko zawieszałabym tej samotnej szafki nad zlewem. Jest od czapy
    Ostatnio edytowane przez Magda 34 ; 01-06-2010 o 11:59
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  2. #1002
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    dzięi za pomysły . Aha, o szafki przy lodówce chodziło mi od strony salonu - czyli nie za lodówką, tylko przed, czy ich nie dołożyć jeszcze ? Kurcze jakaś taka mało symetryczna jest ta kuchnia. Chciałam taką "minimalistyczną", nowoczesną więc nie wiem czy nie zdecydować się na zabudowaną lodówkę jednak.
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  3. #1003
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    mirela99 jeśli masz jeszcze miejsce od strony salonu to wydaje mi się, że warto je wykorzystać chociaż na jeszcze jeden moduł, np. na wysokie cargo, tym bardziej, że nie będziesz miała szafek wiszących.
    Z lodówką to już musisz sama zdecydować Dla niektórych taka lodówka sbs jest priorytetem
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  4. #1004
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kawa0

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    witajcie,
    mam pytanie, co do mebli do kuchni z płyty mdf lakierowanej, biała lub szara na wysoki połysk do aneksu kuchennego, dodam, że aneks jest mały i dlatego chciałabym jasne meble, które optycznie go powiększą, tylko zastanwiam się czy do takicvh mebli będzie pasował jakiś stół i czy salon bedzie się z tym dobrze komponował? niestety nigdzie nic nie znalazłam na ten temat a urządzania chwila moment i będę miała pomóżcie prosze

  5. #1005
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Trudno coś doradzić, bo nie wiem jak planujesz urządzić salon, ale ja bym dała stół drewniany, np. dębowy lub klonowy (jasniejszy)

    Bo rozumiem, że chodzi o stół, a nie o blat?
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  6. #1006

    Domyślnie

    Potrzebuję pomocy do mojego projektu kuchni. Szerokość kuchni 3,90 a długość 3,30. Oczywiście okno usytuowane jest poprawnie z tym, że dzielone jest na 2 x90. Zlew jest usytuowany jak dla mnie za daleko od kuchenki, szerokość między blatem roboczym a blatem stołu 110. Kolory na ścianach są do zmiany. Aha no i lampy oczywiście nie będą takie )) Może ktoś się wypowie ....
    Ostatnio edytowane przez Synthia ; 02-06-2010 o 15:59

  7. #1007
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Synthia, ale w czym można Ci pomóc? Możesz przesunąć zlew o jedną szafkę w prawo, tak żeby kran był na styku otwierającego się okna. Poza tym nie widzę błędów.
    Ostatnio edytowane przez Magda 34 ; 02-06-2010 o 21:19
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  8. #1008

    Domyślnie

    Dzięki Magda 34
    Właśnie chciałam, żeby ktoś obiektywnie popatrzył na ten mój projekt i go skomentował, póki jeszcze mam czas na zmiany ) Kuchnia nie jest wielka a zależało mi na stole w kuchni. Zlew na pewno bedę musiała przenieś o tę szafkę bo jest troszkę za daleko. No i ta ściana w panelu jest dla mnie troszkę przytłaczająca.
    Ale jestem jeszcze w trakcie robienia projektu i czekam jeszcze na propozycję studia.

  9. #1009
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    No rzeczywiście, ta ściana jest przytłaczająca. Mnie jeszcze dodatkowo nie podoba się taki schodek na suficie. To pewnie dlatego, żeby ukryć rurę od wentylacji? A czy nie można obniżyć sufitu na całości i zastosować jakiś fajnych reflektorków żeby oświetlić całą kuchnię?
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  10. #1010

    Domyślnie

    Bardzo proszę o ocenę i uwagi, moja kuchnia - projekt po remoncieKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KUCHNIA 1E..jpg
Wyświetleń:	174
Rozmiar:	45,1 KB
ID:	12512Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KUCHNIA 1D..jpg
Wyświetleń:	165
Rozmiar:	45,0 KB
ID:	12513Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KUCHNIA 1C..jpg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	44,1 KB
ID:	12514

  11. #1011

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda 34 Zobacz post
    No rzeczywiście, ta ściana jest przytłaczająca. Mnie jeszcze dodatkowo nie podoba się taki schodek na suficie. To pewnie dlatego, żeby ukryć rurę od wentylacji? A czy nie można obniżyć sufitu na całości i zastosować jakiś fajnych reflektorków żeby oświetlić całą kuchnię?
    A widzisz jednak, jeszcze coś się znajdzie Pomyślę nad tym schodkiem na suficie

  12. #1012

    Domyślnie

    To może i ja wkleję moją wizualizację. Nie ukrywam że inspiracja pojawiłą się na forum. Proszę o wszelkie uwagi. INFORMUJĘ jednak że pomimo że "jestem" na forum od prawie 3 lat to dopiero teraz nauczyłam się wklejać zdjęcia. No cóż wytrwałość się opłaciła mam nadzieję że się uda
    http://forum.muratordom.pl/attachmen...1&d=1275596783

  13. #1013

  14. #1014

    Domyślnie

    Jakoś się udało . Kilka informacji - kuchnia biała lakierowana, blat drewniany teak (na 90%). Drzwi nie będzie tylko otwarte wejście z holu. Nad kuchenką oczywiście okap a pod nim na tej ścianie płytki PUNY białe cegiełki. Blat "wchodzi" pod okna jako parapety. Jeszcze raz proszę o opinie i nie ukrywam że jestem okropnie stremowana, bo mimo że przeprowadzamy się za 2 m-ce. To jest pierwsza rzecz jaką pokazuję z naszego domku.

  15. #1015
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Terry, w jakim stylu planujesz swoją kuchnię, bo te płytki-cegiełki Pun to kojarzą mi się raczej ze stylem retro.
    Piszesz, że meble na połysk. To jednak nowocześnie. Wydaje mi się, że w tym wypadku te płytki nie będą pasować.

    Jeżeli do kuchni wchodzi się tym węższym wejściem to tam właśnie postawiłabym lodówkę. Zresztą dlaczego nie dałaś jej w zabudowie?
    Ostatnio edytowane przez Magda 34 ; 03-06-2010 o 22:51
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  16. #1016

    Domyślnie

    Witam, mam pytanie do Was kochani-czy tak moze wygladac kuchnia? (agd i reszta?) czy nie za malo blatu roboczego? przesunelismy scianke pomiedzy kuchnia i holem, aby zwiekszyc hol,w sciance jest wbudowane okno z gladkich luksferów w kolorze fioletu, kilka limonkowych chmurek pomiedzy nimi. Kuchnie wypuscilismy na living, az pod okno i tak kombinuje troche to jakby zakonczyc takim stolem-blatem, a moze go zabudowac? niestety nie jestem biegla w programach do wizualizacji, wiec troche cienko mi to wyszlo. Kuchnia biala, na wysoki polysk, blat raczej w kolorze drzewa, wysoka zabudowa (lodowka, cargo, ekspres) ogolnie 180cm obudowana "ramką" w kolorze blatu, a na sciankach, albo lakobel fiolet, albo plytki wrzosowe, duze...ogolnie w calym domu szarosci, rozne odcienie,akcenty wrzosowe oraz limonkowe, podloga w salonie listone bianco lub varilla, podloga w kuchni jakis gres bianco, polpoler tez nie wiem jaki pasuje..
    .
    przesylam jeszcze rzut (moja strona to ta po lewej

  17. #1017

    Domyślnie

    nie mam pojecia dlaczego takie malutkie zdjecia przepraszam

  18. #1018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda 34 Zobacz post
    Terry, w jakim stylu planujesz swoją kuchnię, bo te płytki-cegiełki Pun to kojarzą mi się raczej ze stylem retro.
    Piszesz, że meble na połysk. To jednak nowocześnie. Wydaje mi się, że w tym wypadku te płytki nie będą pasować.

    Jeżeli do kuchni wchodzi się tym węższym wejściem to tam właśnie postawiłabym lodówkę. Zresztą dlaczego nie dałaś jej w zabudowie?
    Rzeczywiście do kuchni wchodzi się przez to węższe wejście i z początku chciałam tam wstawić lodówkę, ale potem wydawało mi sie że może to wyglądać jak wąskie gardło, dlatego postanowiłam że przeniosę ją w drugi koniec , nie chciałam jej w zabudowie ze względów praktycznych (naczytałam się o tym na forum).
    Teraz jeśli chodzi o styl, to no właśnie do końca nie wiem jak to nazwać.bo meble bardziej nowoczesne, i wydaje mi sie że jeśli płytki nie będą położone na przemian to nie będzie to grało. Na forum znalazłam zdjęcia i pozwolę sobie je wkleić , nie pamiętam do kogo należą i przepraszam te osoby z góry, ale są tak piękne że nie mogę sie powstrzymać


    http://forum.muratordom.pl/attachmen...1&d=1275676399
    http://forum.muratordom.pl/attachmen...1&d=1275676457

  19. #1019

    Domyślnie

    Oczywiście miało być JEŻEKI PŁYTKI NIE BĘDĄ POŁOŻONE NA PRZEMIAN TO BĘDZIE GRAŁO

  20. #1020

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magdalllena Zobacz post
    Ja w kwestii kuchni może nie mam na razie dużo do powiedzenia, ale z opinii moich znajomych i mamy : zlew jednokomorowy mimo zmywarki nie wystarcza i wygodniejszy jest dwukomorowy.
    No chyba, ze ktos do zmywarki pakuje wszystko łącznie z garami, patelniami, wokiem, miskami po salatach etc.
    to chyba oczywiste
    bo inaczej, to po co komu zmywarka?
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

Strona 51 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony