dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 17
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 326
  1. #241

    Domyślnie

    ja planuje kupic taki wypoczynek tyle ze w kolorze czerwonym taki zrobie akcent w salonie zeby troche ozywic jak rowiez myslenad czerwona naklejka na sciane

  2. #242

    Domyślnie

    U mnie jest coś takiego:

    Jak dla mnie dość nowoczesna

  3. #243

    Domyślnie

    Bardzo fajny ten narożnik, u Ciebie idealnie pasuje. Jaki to model i gdzie go kupiłaś?

  4. #244

    Domyślnie

    Cytat Napisał teresab
    Bardzo fajny ten narożnik, u Ciebie idealnie pasuje. Jaki to model i gdzie go kupiłaś?
    Narożnik to Etap Sofa z Bydgoskiej Fabryki Mebli model Neo, skóra naturalna. A kupiłam go w centrum meblowym Hermes w K-Koźlu

  5. #245

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorusia
    A oto nasz narożnik ulubione miejsce odpoczynku dla całej rodzinki









    Sliczny naroznik, ale kochana ja zupelnie z innej bajki - co to za panele? dobrze sie je uzytkuje? widzielismy takie panele w Leroy Merlin


    ciezko mi teraz szukac w internecie, ale ..





    zdradz prosze czy wogole to sa panele
    Pozdrawiam,
    Aneta

  6. #246

    Domyślnie

    aaaa te ze zdjecia

    Panel podłogowy CITY CLASSEN, dekor: grusza comano 36,50zł
    Pozdrawiam,
    Aneta

  7. #247

    Domyślnie

    kurcze teraz tak sie gapie i juz glowa mnie boli, jezeli to panele to jak wy je polozyliscie ze wogole nie widac laczen. Podloga wogole kapitalna
    Pozdrawiam,
    Aneta

  8. #248

    Domyślnie

    Witam!!!!

    to są właśnie te panele to vava grusza z classena. Użytkuje je się super, bardzo nam się podobają. Kładzi je się do wzoru, więc jest to dość pracochłonne, ale naprawdę warto. Jak kupowaliśmy to nie wiedzieliśmy, że układa je się do wzoru było to niuespodzianką troszkę niemiłą dla męża i kolegi, ale za to bardzo miłą po położeniu ich.


    Pozdrawiam serdecznie

  9. #249

    Domyślnie

    My kupowaliśmy w bel polu

  10. #250
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    witam, bardzo łądny ten naroznik z Bizzarto. Dzisiaj mialam okazje na nim posiedziec ale chyba zdecyduje sie na Calvadosa bo siedzisko bardziej miekkie mi sie wydalo;0 Czy ktos uzytkuje Calvadosa?

  11. #251

    Domyślnie

    mi niesamowicie spodobała się taka sofa:

    http://www.ligne-roset.pl/products.p...1&action=edit#

    ale zapewne kosztuje małą fortunę ; (

  12. #252

    Domyślnie

    obawiam się, że tak ale boskie są...
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  13. #253

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgaZiel
    Mnie też właśnie o ten narożnik chodzi, bardzo mi się podoba, ale trochę obawiam się kupić go tak w ciemno. Może się ktoś odezwie kto ma taką sofę i podzieli się opinią
    Aga
    Ja owe coś posiadam ale wersja dla ubogich
    czyli zwykła trójka materiał identyczny


    nie polecam! od zakupu była 4 raz w naprawie i ciągle coś jest nie tak

    a jeśli nawet traficie na lepszy egzeplarz to jest malo wygodna
    prawie się leży co mi nie przeszkadza ale moi goście po kilku godzinach są zirytowani

    jedyny plus to pokrycie jest ladnieksze niz na zdjeciu, schodza wszystkie plamy, nie odbarwia się
    ty mów co wiesz, ja wiem co mówię

  14. #254

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorusia
    Witam!!!!

    to są właśnie te panele to vava grusza z classena. Użytkuje je się super, bardzo nam się podobają. Kładzi je się do wzoru, więc jest to dość pracochłonne, ale naprawdę warto. Jak kupowaliśmy to nie wiedzieliśmy, że układa je się do wzoru było to niuespodzianką troszkę niemiłą dla męża i kolegi, ale za to bardzo miłą po położeniu ich.


    Pozdrawiam serdecznie

    oooo to super... bardzo mi sie podobaja i mam nadzieje, ze uda mi sie meza do nich przekonac super wygladaja
    Pozdrawiam,
    Aneta

  15. #255

    Domyślnie

    Cytat Napisał stills
    Cytat Napisał dorusia
    Witam!!!!

    to są właśnie te panele to vava grusza z classena. Użytkuje je się super, bardzo nam się podobają. Kładzi je się do wzoru, więc jest to dość pracochłonne, ale naprawdę warto. Jak kupowaliśmy to nie wiedzieliśmy, że układa je się do wzoru było to niuespodzianką troszkę niemiłą dla męża i kolegi, ale za to bardzo miłą po położeniu ich.


    Pozdrawiam serdecznie

    oooo to super... bardzo mi sie podobaja i mam nadzieje, ze uda mi sie meza do nich przekonac super wygladaja

    Dziękuję bardzo

  16. #256

    Domyślnie

    ja zdecydowałam się na taki narożnik
    ma być do świąt


    Uratować człowieka przed samotnością- to dopiero wyzwanie w dzisiejszym świecie.

    Moj album

  17. #257

    Domyślnie

    Cudny jest. Też o nim myślalam. Napisz jaki materiał wybralaś na obicie i jesli można ile kosztował?

  18. #258

    Domyślnie

    Halszka, jeszcze napisz proszę, jaka to firma i rodzaj.

  19. #259

    Domyślnie

    iva - wybrałam materiał dokładnie taki jak na zdjęciu

    alfa - link do strony , jest tam też cena
    http://www.livingroom.eu/produkt.php?id=107
    Uratować człowieka przed samotnością- to dopiero wyzwanie w dzisiejszym świecie.

    Moj album

  20. #260

    Domyślnie

    no właśnie ja też o tym myślałam. Co to jest za materiał na zdjęciu, jaki jest w czyszczeniu,robiłaś wywiad na jego temat?

Strona 13 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony