dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Półka pod sufitem-czy tak będzie dobrze?

    Cześć,

    chciałem wykonać półkę pod sufitem pod oświetlenie ledowe(listwa ledowa).W tej półce nie będzie halogenów.
    Chodzi nam,o to aby konstrukcja była jak najbardziej delikatna.Coś takiego jak na rysunku,zastanawiam się
    tylko,czy będzie to dobrze wyglądać i czy będzie to stabilne?
    Podkreślam,że chce zrobić tylko samą półką(element poziomy) bez ścianki pionowej,którą normalnie się robi,gdy
    konstrukcja bardziej odstaje od ściany.

    pozdrawiam
    MO
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sufit.jpg
Wyświetleń:	180
Rozmiar:	49,9 KB
ID:	137855  

  2. #2

    Domyślnie

    Skoro półka ma mieć 6cm grubości to jednak będzie posiadała pionową ściankę. Z resztą bez tej ścianki mogłoby być widać konstrukcję.
    Jakiej długości będzie ta półka? Wydaje mi się, że oprócz konstrukcji przykręconej do ścian może być potrzebny wieszak/i w suficie. Chyba że to bardzo krótka półka.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał dudi82 Zobacz post
    Skoro półka ma mieć 6cm grubości to jednak będzie posiadała pionową ściankę. Z resztą bez tej ścianki mogłoby być widać konstrukcję.
    Jakiej długości będzie ta półka? Wydaje mi się, że oprócz konstrukcji przykręconej do ścian może być potrzebny wieszak/i w suficie. Chyba że to bardzo krótka półka.
    Może się, żle wyraziłem,załączam rysunek jak to mniej więcej wyglądało w realizacjach które oglądałem,mamy tutaj jakby dwie pionowe ściany,pierwsza ta własciwa(czyli mur),druga w połowie z GK.Ja chciałbym,by była u mnie tylko ta pierwsza.
    Półka ma mieć kształt litery L,będzie biegła przez dwie ściany,długość każdego ramienia po 4mb.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sufit1.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	30,1 KB
ID:	137912  

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar 123budujemy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-123
    Posty
    132
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    47

    Domyślnie

    Zobacz sobie wykonane przezemnie konstrukcje z płyt kartonowo-gipsowych z oświetleniem w moim dzienniku budowy:
    http://123budujemy.pl/?s=konstrukcje

    ps. Jak wykonasz swoja konstrukcję i będziesz chciał się podzielić zdjęciami z postępów prac przy jej wykonaniu i efektu końcowego napisz do mnie
    [email protected]
    Zapraszam tez innych.
    Prowadzę blog budowlany 123budujemy.pl

    Budowa domu krok po kroku. Budujemy lekko zmodyfikowany projekt "Archiskowronek"...
    Zdjęcia moich ulubionych wnętrz Zdjęcia moich ulubionych wnętrz

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony