dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Veka - profil przereklamowany, zasluga firmy DGD bylo wbicie Polakom tej nazwy do glowy - efektem dla firmy byl aplajta i calkowity blad w rozumowaniu - zamiast promowac siebie promowala porfil. Natomiast bezsprzecznie wśród producentów na Vece Oknoplast jest the besciak pod każdym względem i każde dołożenie kasy procentuje dosłownie wszystkim, poprawnym wykonaniem i co najważniejsze a czego wogole nikt z Was nie bierze pod uwagę - obsługą posprzedażną i serwisowa.[/QUOTE]

    Witam!
    Właśnie szukam za i przeciw profilom Platinum Evolucion2 z Oknoplastu. Jak na razie wiele osób z tego forum i Oknotestu.pl nie poleca tych okien. Czy Pan może coś więcej na ten temat powiedzieć? Wycenę moich okien (pakiet 3szybowy przy sześciu komorach) mam także od Jezierskiego, ale ceną przewyższa mocno Oknoplast z Krakowa. I jeszcze jedno czy obsługa posprzedażowa i serwisowa u Jezierskiego jest równie dobra jak w Oknoplast?
    Pozdrawiam

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.219

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorkam Zobacz post
    Witam!
    Właśnie szukam za i przeciw profilom Platinum Evolucion2 z Oknoplastu. Jak na razie wiele osób z tego forum i Oknotestu.pl nie poleca tych okien. Czy Pan może coś więcej na ten temat powiedzieć? Wycenę moich okien (pakiet 3szybowy przy sześciu komorach) mam także od Jezierskiego, ale ceną przewyższa mocno Oknoplast z Krakowa. I jeszcze jedno czy obsługa posprzedażowa i serwisowa u Jezierskiego jest równie dobra jak w Oknoplast?
    Pozdrawiam
    Cieszę się, że zechciał Pan odwiedzić naszą stronę, ale wniosek, że nie polecamy Evolution jest zbyt daleko idący. Spór raczej szedł o to, że brak dowodów na potwierdzenie tego co Oknoplast mówi o właściwościach tych profili i okien w reklamach. Linia Evolution, to niewątpliwie dobry design (od wewnątrz), który czasem okazuje się również kłopotliwy (miłośnicy wszelkiej maści roletek wewnętrznych pewnie się już nie raz przekonali), no ale coś za coś. Zwykła klamka okienna, też raczej odpada. Poza tym dobre skrzydło, szósta komora w ramie ościeżnicy to raczej marketing niż coś konstruktywnego. Miało być 6 komór w ramie i skrzydle, to i jest. Rzucone w polemice jak ochłap przez Pana viceprezesa badania przenikalności cieplnej Uf złożenia rama/skrzydło z wynikiem 1,2 W/(m2*K) z nóg nie zwalają. Takich kształtowników to do wyboru i koloru. W sumie o właściwościach okien PE niewiele wiadomo. Przynajmniej ja niewiele o nich wiem, więc nie będę polecał, ani odradzał ich kupowania. Przyjąłem do wiadomości, że są. Zdania użytkowników tych okien szanuję, ale wezmę pod uwagę tak za 2 - 3 lata. Zima pięknie weryfikuje wady i zalety konstrukcji oraz montażu pod warunkiem, że dom/mieszkanie już są normalnie użytkowane.
    PRO QUALITY

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko Zobacz post
    Natomiast bezsprzecznie wśród producentów na Vece Oknoplast jest the besciak pod każdym względem i każde dołożenie kasy procentuje dosłownie wszystkim, poprawnym wykonaniem i co najważniejsze a czego wogole nikt z Was nie bierze pod uwagę - obsługą posprzedażną i serwisowa.
    Chwalą niektórzy (zresztą sam Oknoplast to robi), że wspomniana firma ma dobrą obsługę posprzedażową i serwisową. Czy to samo można powiedzieć o Jezierskim?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam
    PS. Pytam, bo zastanawiam się nad oknami wlasnie od Jezierskiego lub Oknoplast.

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elmeros Zobacz post
    I wydaje mi sie ze znalazłem, KNS z Wodzisławia Śląskiego, cena dobra, okienka na profilu veka s-line, tydzien po montażu i jestem zadowolony.
    Pozdrawiam.
    Witam,

    Ktoś jeszcze ma może okna KNS i napisze coś o nich ??
    Nic nie jest takie, jakim się wydaje!

  5. #25

    Domyślnie

    Sprzedaje okna KNS i jestem zadowolony. Cena i jakość jak dla mnie jest bardzo dobra.
    W teorii praktyka powinna się zgadzać z teorią, w praktyce tak nie jest.

    Dziennik budowy:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...10#post4757510
    SILKA 24 + 20 cm Styro 0,040; Dach: folia Alum'X + 24 cm wełny ISOLIGHT + deskowanie i papa + Sun'X + ceramika SIRIUS 13 Rupp; Okna Salamander SL szyby u = 0,5; drzwi K&P + KMT; ogrzewanie podłogowe + wylewki anhydrytowe.

  6. #26

    Domyślnie

    Witam,
    czy ktoś ma może okna firmy M&S profil Tytantermo 3 -szybowy lub inny tej firmy?

    Możecie coś o nich powiedzieć?

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    a nie łatwiej w wątku szukam dobrych okien??

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony